in , , ,

zkSync Airdrop Nasıl Alınır?

Topluluğumuzun tecrübeli ismi Bratu, zkSync Airdrop’una ilişkin bilgilendirici tweet flood’unu takipçileriyle paylaştı. 

zkSync, güvenlikten ödün vermeksizin düşük gaz ve hızlı işlemler sunan Ethereum üzerinde bir Layer-2 ölçeklendirme çözümüdür. Bu zkSync airdrop stratejisi ile $ZKS airdrop alma şansınızı en üst düzeye çıkarın.

zkSync, Tier-1 VC’lerden rekor kırarak 458 milyon dolarlık bir meblağ topladı, yatırım açısından büyük meblağlar. Ethereum, a16z, Coinbase de yatırımcılar arasında. 

zkSync muhtemelen ZKS tokenlerini kendi zincirinde yerleşik protokollerin kullanıcılarına dağıtacaktır. 

$ETH ile zkSync Lite arasında aşağıdakileri kullanarak köprü kurun:

Burada trade yapın, al-sat vs: trade.zigzag.exchange

Pinata‘da kendi NFT’lerinizi oluşturun:

  • “Add Files”, ardından “File” seçeneğine tıklayın ve bir görsel upload edin.

  • Bu görselin CID’sini kopyalayın.

  • “Content Address” alanına görselinizin CID’sini girin ve “Authorize to Mint NFT” seçeneğine tıklayın.
  • MetaMask’ta işlemi onaylayın. 

GitCoin’deki projelere zkSync aracılığıyla en az 5 kez bağış yapın (her bağış 1 doların üzerinde olmalıdır). Daha büyük miktarlarda bağış yapmak daha iyidir. Bunu yaparak kullanıcıların çoğunu geçecek ve büyük olasılıkla airdrop için hak kazanacaksınız. Bununla birlikte, zkSync CREW3 görevlerini tamamlayın.

  • Testnet ETH’yi alın ve MetaMask’ta zkSync Testnet zincirini ekleyin.
  • syncswap.xyz/swap üzerinde swap yapın.

Bir developer iseniz kendi akıllı sözleşmenizi zkSync üzerinde deploy yapabilirsiniz. Nasıl yapılacağı hakkında iyi bir rehber olarak bağlantıyı referans olarak kullanabilirsiniz.

Arbitrum airdropu için kriterlerden biri işlem sıklığı ve sözleşme etkileşimleriydi. Kaç işlem yaptığınızı görmek için zkscan.io adresine gidin. Her cüzdanda en az 50-100 işlem yapmakta ve en az 3-4 protokol ile etkileşim kurmakta yarar var.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Haftanın Takip Edilecek Makroekonomik Gelişmeleri

dYdX’e Türkçe Kullanıcı Desteği Geliyor!