ZKSwap BSC’ye Layer 2 Protokolü Getiriyor

ZKSwap BSC

Genellikle merkeziyetsiz borsa kullanıcıları, BSC ağını düşük işlem ücretlerine ve hızlı işlem süresine sahip olduğu için tercih eder. Ancak son zamanlarda BSC Layer 1 protokollerine artan ilgi neticesinde ağda gerçekleşen işlem ücretleri, BSC kullanıcıları için standart gas ücreti olan 5 gwei’nin üzerine çıkmaya başladı ve zaman zaman işlem süreleri 5-15 saniyeden 10-15 dakikalara kadar yükseldi.

ZKSwap Bu Sorunu Nasıl Çözebilir?

DEX kullanıcıları için ZKSwap‘ın işlem ücretinin 0 olması, işlemlerdeki sıkışıklığı ve yüksek gaz ücretlerini çözmek için ideal bir seçenek olabilir. ZKSwap, BSC kullanıcılarına cesur özellikler sunarak, kullanıcıların BNB, USDT ve BUSD’ye karşı sınırsız token listelemelerine olanak tanımaktadır.

ZKSwap

BSC kullanıcıları, herhangi bir BSC tabanlı Token’ı değiştirebilecek ve ZKSwap platformundan çok hızlı bir şekilde ve düşük maliyetli olarak varlık çekme işlemlerinin keyfini çıkarabilecek. ZKSwap, merkeziyetsiz borsalardaki (DEX) kullanıcıların ücretsiz işlemler gerçekleştirebileceğini ve yalnızca varlıklarını Layer 1 ağına çektiklerinde işlem ücretlerini ödeyeceklerini iddia etmektedir.

ZKSwap Layer 2 protokolünün, BSC test ağında konuşlandırılması, kullanıcıların kullanım sırasında karşılaştıkları birçok soruna doğrudan bir çözüm üretebilir. Örneğin; düşük likidite ve yüksek işlem sayısına karşı, token fiyatlarının ve mevcut ticaretin istikrarını garanti etmektedir.

ZKSwap Nedir?

ZKSwap, Layer 2 durum güncellemelerini ve ilgili kanıtları kaydedip doğrularken, öte yandan kullanıcılar tarafından yatırılan tokenleri depolamak için, Ethereum ve BSC gibi Layer 1 zincirlerde bir dizi akıllı sözleşme uygular. Bu akıllı sözleşmeler, zincir içi ve zincir dışı bağlantıların ana merkezidir.

zkswap

Kullanıcılar, varlıklarının tamamına sahiptir ve işlemler, kullanıcı gizliliğini ve hesap güvenliğini koruyan yetkilendirme gerektirmez. Kullanıcılar ayrıca sabit bir ücret karşılığında herhangi bir Token ekleyebilir ve Pair oluşturabilir. ZKSwap 0 gas ücretli Airdrop’ları desteklemekte ve anında ödeme özelliği ile sorunsuz bir ticaret deneyimi sunmaktadır.

Kaynak: ZKSwap Wiki | asiaone

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Tuğhan Tokuş tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi "Ekonomi" mezunu ve Sacred Heart Üniversitesi "MBA" mezunuyum. Blokzincir teknolojisi ve merkeziyetsiz finans sevdalısıyım. Bir devrime şahitlik ediyoruz. Her devrimde öncüler ödüllendirilir veya idam edilir. Şüphesiz ki bu devrim çoktan başarılı olacağını kanıtladı...

Dogecoin (DOGE) Mars’ın Para Birimi Olabilir mi?

Fenerbahçe Token

Fenerbahçe (FB) Token Fiyatını Neler Etkileyebilir?