içinde ,

Yükseliş Rekorları Kıran My Neighbour Alice (ALICE) Nedir ve DAO Maker SHO’ların Nasıl Katılınır?

My Neighbour Alice (ALICE) bugün piyasaya direkt Binance listelenmesi ile giriş yaparak inanması güç bir başarıya imza attı.

My Neighbour Alice (ALICE) Rekor Kırdı

Ön satışı 0,10 dolar seviyesinden yapılan ALICE, bugün Binance üzerinde ALICE/BUSD işlem çiftinde 70 dolara kadar yükseldi. Bu da söz konusu kripto para biriminin ilk günden 700 kat gibi inanması bile güç bir yükseliş elde ettiğini gösteriyor.

DAO Maker SHO’ların Nasıl Katılım Sağlanır?

Peki ALICE’in bu başarısı neye dayanıyor ve DAO Maker ekibi tarafından yapılan diğer SHO’lara katılım nasıl sağlanır?  Aslında ALICE fiyatının başarısının arkasında hem ekibin Europa Universalis 4 ve Crusaders 3 gibi dünyaca ünlü oyunları tasarlaması, hem de DAO Maker etkisi yer alıyor. Oyun geliştirme konusunda uzman olan ekip, bunu NFT ve kripto para sektörü ile harmanlayınca böyle bir başarı kaçınılmaz olabilmekte.

Buna ek olarak her SHO’ları ile rekor kıran DAO Maker ekibinin de bunda etkisinin büyük olduğu söylenebilir. Peki DAO ekibi tarafından yapılan Strong Holder Offering satışlarına katılmak için ne yapmak gerekiyor?

İlk defa SHO’ya katılacak olan yatırımcıların 500 DAO sahibi olması gerekiyor. 500 DAO, direkt olarak borsada değil MetaMask ve benzeri cüzdanlarda tutulmalı. Cüzdanda bulunan 500 DAO ile aşağıdaki görseldeki kısım üzerinden (http://vault.daomaker.com) staking yaptıktan veya likidite sağladıktan (LP) sonra diğer aşamaya geçiş yapılabilir.

Kulalnıcıların kilit altına aldıkları DAO tokenleri en az 10 gün kilitli tutmaları gerekiyor. Aksi taktirde bunun bozulması nedeniyle tokenlerin %10’u ceza olarak kesilmekte. Stake veya likidite sağlama işlemi tamamlandıktan sonra ise Dao Maker’ın sosyal madencilik adresi (https://socialmining.daomaker.com/) üzerinden SHO satışlarına başvuru yapılabilmekte.

500 DAO Alımı Şart

Açılan sayfada sol üstte yer alan SHO Sales kısmına tıklayan kullanıcılar, sıradaki SHO satışının bilgilerine ulaşabilmekte. Cüzdanını bağlayan ve en az 500 DAO ile staking yapan kullanıcılar, SHO’ya katılmak için buradan şanslarını deneyebilmekte.

Alım yapabilme şansını arttırmak için ise kullanıcıların DAO Maker tarafından verilen ek görevleri yerine getirip puan kazanma şansı bulunuyor.

Son SHO’da uygulanan alım yönteminde ise 500 kişiye kazandıkları belirtilirken sadece ilk gelen 250 kişiye alım hakkı verildi. Bu da alım hakkı elde edilse bile hızlı olmanın avantaj sağlayacağını gösteriyor.

KoinSaati tarafından yazıldı.

Binance Smart Chain’deki Cream ve PancakeSwap’a DNS Saldırısı!

Sorare

Sorare Platformuna Dev Yatırım: Benchmark’dan 50 Milyon Dolarlık Yatırım