in , ,

Yüksek Potansiyelli Projelerin Bu Haftaki Etkinlikleri | 8 Kasım 2021

Bitcoin, UST

Halihazırda ticareti yapılabilen veya yakında piyasaya sürülmeyi bekleyen, yüksek potansiyelli projelerin arasında gelecek en önemli etkinlikleri listesini derledik:

Planet Sandbox (PSB)

Planet Sandbox, oyuncuların kendi NFT silahlarını ve aksesuarlarını kullanarak farklı oyun modlarında diğer oyuncularla savaşmak için arenalar inşa etmelerini ve sahiplenmelerini sağlayan, fizik destekli bir NFT sandbox shooting (atış) oyunudur. $PSB ve $PULV tokenleri tarafından desteklenen Planet Sandbox, Metaverse’lerinde birden fazla play-to-earn fırsatı yarattı.

Örneğin, Sandbox sahipleri, arazilerini sınırsız yapı öğeleriyle özelleştirebilir ve başkalarının katılması ve oynaması için oyun modları tasarlayabilir. Arazi, oyuncuların dükkan aracılığıyla satış yapabileceği veya pasif gelir elde edebileceği bir iş haline gelecek. Arazi sistemi, yaratıcılara Çim, Çöl, Dağlar, Zehirli Çorak Topraklar, Kuzey Kutbu vb. gibi çeşitli manzaralar ve manzaralar üzerinde inşa etmek için çeşitli olanaklar sunar. Sonunda oyun diğer gezegen ortamlarını içerecektir.

Planet Sandbox, DareNFT ile ortaklığı ile birlikte ilk INO (Initial NFT Offering) etkinliğini gerçekleştirecek. Whitelist için başvurular 1-9 Kasım tarihleri arasında ve INO 10 Kasım’da gerçekleşecek. Daha fazla detay için aşağıdaki tweet’e tıklayabilirsiniz:

Cere Network (CERE)

Cere Network, blockchain ağları arasında zincirler arası birlikte çalışabilirlik (çapraz iletişim) vizyonuyla birleştirilen Polkadot ve Cosmos projelerinin konsorsiyumunun bir parçasıdır ve tüm işletmeler ve tüketiciler için güvenilir ve ölçeklenebilir küresel bir merkeziyetsiz ekosistem amacına hizmet eder.

Cere Network, Polkadot’un ölçeklenebilir ve heterojen platformu üzerine inşa edilmiş, hizmet veri entegrasyonu ve veri işbirlikleri için optimize edilmiş bir Merkezi Olmayan Veri Bulutu’ndaki (DDC) bir Müşteri İlişkileri Yönetimi blockchain ekosistemidir.

Bu DDC, paydaşların verilerine tam gözetim altında sahip olmalarını ve bunları yönetmelerini sağlayarak, onları herhangi bir veri kullanımı veya dağıtımı üzerinde %100 kontrol sağlayan ilk platform haline getirir.

Cere Network (CERE) 8 Kasım tarihinde Polkastarter’da IDO’sunu gerçekleştirecek ve ilerleyen saatlerde Kucoin, MEXC, Hotbit ve Huobi borsalarında listeleneceği duyuruldu. Bu heyecanlı gün öncesi Cere Network CEO’sunun açıklamalarına bu tweet’den ulaşabilirsiniz:

KoinSaati üyelerine özel %10 indirimle Huobi Türkiye üyesi olmak, 170 USD değerinde hoşgeldin ödülü kazanmak ve Cere Network (CERE) almak için bu bağlantıdan üye olabilirsiniz.

Credefi (CREDI)

Credefi, hem geleneksel finans hem de DeFi gerçek dünya sorunlarını çözen merkeziyetsiz bir platform oluşturmayı amaçlamaktadır. Proje, DeFi dünyası ile geleneksel finans dünyası arasında bir nevi köprü görevi görüyor, her ikisinin de en iyisini alarak ve onu inanılmaz derecede kullanışlı ve kullanıcı dostu tek bir üründe birleştiriyor.

Credefi, sözleşme faizinin kendi bireysel risk iştahına göre belirlendiği, merkeziyetsiz bir platformda her katılımcının borç verip para alabileceği şekilde tasarlanmıştır. Kullanıcılar, sadece kredi alıp kredi vermekle kalmayacak, aynı zamanda kredi portföylerine de yatırım yaparak potansiyel kazançlarını artırabilecekler.

$CREDI tokeni için IDO 8 Kasım’da CardStarter üzerinden gerçekleşecek. Daha fazla detay için aşağıdaki tweet’e tıklayabilirsiniz:

Libre DeFi (LIBRE)

Libre, DeFi kullanıcıları için zincirler arası ekonomiyi basitleştirmek için tek duraklı bir platformda likidite sağlayan merkeziyetsiz bir AMM ve Yield Aggregation protokolüdür. Libre, zincirler arası likidite pençesini, en uygun fiyatı bularak ve tek bir tıklamayla Likiditeye dönüştürerek otomatik birleştirme ile farming kampanyalarını başlatmak için kullanır.

Libre’nin USDL Stablecoin’i, platformdan alınan ücretlerle varlık desteklidir. Libre ayrıca, sektöre akın eden yeni nesil genç bireyleri dahil etmek için sağlam NFT Ekosisteminden yararlanarak staking için sadakat bonusları da sunuyor. Hesaplarına doğrudan kredi kartlarından para yatırmak isteyen DeFi kullanıcıları için giriş engelini azaltmak için fiat rampaları da sunacak.

$LIBRE tokeni için IDO 8-9 Kasım tarihlerinde LavaX Labs ve AvaXlauncher üzerinden gerçekleşecek. 10 Kasım tarihinde de PancakeSwap, QuickSwap ve Trader Joe platformlarında listelenecek. Daha fazla detay için aşağıdaki tweet’e tıklayabilirsiniz:

Dragon Kart (KART)

Dragon Kart, Binance Smart Chain üzerine kurulu ilk 3D play-to-earn Savaş Yarışı oyunudur, oyundaki karakterler Vietnamlı tanınmış sanatçı Thang Fly tarafından hazırlanan bir Pikalong çizgi roman serisinden alınmıştır.

Bu seri, yaklaşık 5 yıldır Vietnam’da en çok kullanılan iletişim uygulaması olan Zalo’da (Çin’deki Wechat veya Kore’deki Kakao ile karşılaştırılabilir) milyonlarca Vietnamlı kullanıcıyla tanışmış oldu.

$KART tokeni için IDO 9-12 Kasım tarihleri arasında 4 farklı platformda olacak. Bu platformlar; ChainBoost, LuaSwap, BSC Station ve Launchzone olacak. Daha fazla detay için aşağıdaki tweet’e tıklayabilirsiniz:

XDEFI Wallet (XDEFI)

XDEFI Wallet, zincirler arası bir cüzdan uzantısıdır. Hangi zincir olursa olsun, NFT’ler ve DeFi için hızlı ve güvenli bir cüzdan.

XDEFI Wallet ile şunları yapabilirsiniz: – Tüm dijital varlıklarınızı tek bir yerden depolayın, gönderin ve alın – En sevdiğiniz DeFi dApp’lerine bağlanın – NFT’lerinizi görüntüleyin ve yönetin – Her zincirde aynı hız ve güvenliğin keyfini çıkarın. XDEFI Wallet, tarayıcınızda sorunsuz bir şekilde çalıştığından, herhangi bir web sayfasını okuma ve yazma izni gerektirir. Güvenlik en önemli öncelikler biridir ve XDEFI Wallet kodları güvenlik açısından test edilmiş ve titizlikle denetlenmiştir.

XDEFI şunları saklamaz: – Seed phrase’ler (Tohum kelimeleriniz) – Şifreniz – Özel bilgileriniz

Paranız ve verileriniz üzerinde tam kontrol sizde.

$XDEFI tokeni için IDO 10 Kasım tarihinde SushiSwap’in launchpad platformu olan MISO’da olacak. Daha fazla detay için aşağıdaki tweet’e tıklayabilirsiniz:

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

 

Bitcoin

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Solana (SOL) Teknik Analizi | 8 Kasım 2021

­Geçtiğimiz Hafta Kriptopara Piyasasında Neler oldu? | 8 Kasım 2021