içinde ,

Yüksek Potansiyelli Projelerin Bu Haftaki Etkinlikleri | 27 Aralık 2021

Yakında piyasaya sürülmeyi bekleyen, gelecek vadeden blockchain projeleri arasında gelecek haftanın en önemli etkinliklerinin bir listesini sizler için derledik.

Ftribe Fighters (F2 NFT)

Ftribe Fighters (F2 NFT), tek, ikili veya dörtlü oynayabileceğiniz ve çeşitli gezegenlerde savaşabileceğiniz Çok Oyunculu Çevrimiçi Savaş Arenası (Multiplayer Online Battle Arena-MOBA) oyunudur.

Blockchain, oyun ve IoT’de uzun yıllara dayanan deneyime sahip bir ekip tarafından geliştirilen Ftribe Fighters (F2 NFT), oyuncuların kendilerini heyecan verici MOBA oyun deneyimine kaptırdıkları ve harika ödüller kazandıkları bir NFT oyun Metaverse’i oluşturmayı amaçlıyor.

F2 NFT’nin gelişmiş kutu satışının lansmanı 28 Aralık’ta yapılacaktır.

  • Listelenme Fiyatı: 0.022$
  • Listelenme Marketcap’i: 734,580$

Artem Coin (ARTM)

ARTM, özellikle güzel sanatlar, dijital sanatlar ve lüks koleksiyon pazarı için yapılmış, takas edilebilir bir zincirler arası dijital token’dir. ARTM token’i, HOFA galerisi ve bağlı markaları tarafından profesyonel olarak içerik üretimi yapılan programlara ve sergilere özel erişimi kolaylaştırır. Güzel Sanatlar Evi (HOFA) şu anda 50’den fazla yerleşik ve gelişmekte olan sanatçıyı temsil ederek sanat piyasasına erişim ve sanat meraklıları için daha kapsayıcı bir kullanıcı deneyimi sağlıyor. Aynı zamanda ARTM sahibine; değer, erişim, ödüller, üyelik avantajları ve sponsorluğun faydaları sağlıyor.

ARTM 28 Aralık’ta 4 platform üzerinde IDO’sunu gerçekleştirecek.

  • Listelenme Fiyatı: 0.045$
  • Listelenme Marketcap’i: 4,070,000$

Arenum (ARN)

Arenum, mobil oyun turnuvaları için bir metaverse platformudur. Bununla birlikte Arenum web3’ün evriminde bir sonraki adımdır. NFT toplama ve savaşma ile benzersiz ve heyecan verici bir metaverse içerir ve kadrosundaki her tür oyun için rekabetçi play-to-earn mekaniğinden yararlanır. Arenum, eSports için web3 destekli eşleştirme motorudur.

ARN 29 Aralık’ta SolRazr’da IDO’sunu gerçekleştirecek.

  • Listelenme Fiyatı: 0.375$
  • Listelenme Marketcap’i: 937,500$

Solice (SLC)

Solice, kullanıcıların sanal deneyim yolu ile oynayabilecekleri, yaratabilecekleri, sahiplenebilecekleri, sosyalleşebilecekleri ve bunlardan para kazanabilecekleri Solana ağında bulunan bir VR metaverse’dir. Solice, farklı donanım, yazılım ve işletim sistemlerinin engelini ortadan kaldıran 1’den çok platformu destekler. Sonuç olarak, insanlar arkadaşlarını ve ailelerini davet edebilir ve onlarla etkileşim kurabilir, bu da kullanıcı tabanının katlanarak büyüme potansiyelini artırır.

Solice’in dünyasında oyuncular NFT olarak çok sayıda evcil hayvan, değerli taş, koleksiyon eşyası toplayabilir, kendi varlıklarını, mini oyunlarını geliştirebilir ve arazilerinin üzerine inşa edebilirler. Ek olarak, görevleri tamamlamak, zindanları temizlemek, metaverse’e aktif olarak katılarak ve inşa ederek skor tablolarına ulaşmak için token’ler ve diğer nadir varlıklar kazanabilirler. Solice metaverse, gerçek hayatı yansıtmak amacıyla insanlara mümkün olduğunca fazla esneklik sağlamak için inşa edilmiştir.

SLC 29 Aralık’ta Solanium’da IDO’sunu gerçekleştirecek.

  • Listelenme Fiyatı: 0.07$
  • Listelenme Marketcap’i: 3,024,000$

CryptoVsZombie (CVZ)

Oyuncuların benzersiz bir oyun deneyiminde rekabet etmek için kripto savunma kulelerini ve zombi birliklerini kullanarak destansı savaşlara girdiği hem saldırı hem de savunma stratejileri etrafında oluşturulmuştur. Sezonluk turnuvada kazananlara token’ler ve NFT ödülleri verilir. Proje, tüm oyunculara sadece mobil cihazlarıyla her zaman, her yerde oyundan zevk alma ve kazanma fırsatı sunmayı amaçlar.

CVZ 30 Aralık’ta PancakeSwap’ta listelenecek.

  • Listelenme Fiyatı: 0.07$
  • Listelenme Marketcap’i: 3,024,000$

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Ezgi Çoban tarafından yazıldı.

Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri aynı zamanda Uluslararası Ticaret ve Finansman Çift Anadal Programı öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

kriptopara, Bitcoin

Geçtiğimiz Hafta Kriptopara Piyasasında Neler Oldu? | 27.12.21

BTC

Bitcoin Fiyat Hareketlerine Kısa Vadede Bakış