içinde ,

Yüksek Potansiyelli Projelerin Bu Haftaki Etkinlikleri | 24 Ocak 2022

Yüksek Potansiyelli Projelerin Bu Haftaki Etkinlikleri | 24 Ocak 2022

Yakında piyasaya sürülmeyi bekleyen, gelecek vadeden blockchain projeleri arasında gelecek haftanın en önemli etkinliklerinin bir listesini, sizler için derledik.

CyberTrade (CCASH)

CyberTrade, Binance Smart Chain üzerine inşa edilmiş, yakında çıkacak bir açık dünya MMO RPG oyunudur. Oyun, temel açık dünya oyunları özelliklerini içerir. Bununla birlikte CyberCash’i hold ederek Metaverse dünyasının kullanıcıya sunduğu sokaklar üzerinden hisse satın alma şansınız olacak. Bu; arazi, bina satın alabileceğiniz ve NFT mülklerinizi yönetebileceğiniz anlamına gelir. Şehirde, çeşitli nadirliklerde NFT drop’ları bulabileceksiniz. Onları elde etmek için savaşmanız veya yarışmanız gerekecek.

CyberTrade (CCASH), 24-25 Ocak’ta Seedify platformu üzerinden özel satış ve IGO gerçekleştirecek.

  • Listelenme Fiyatı: 0.07$
  • Listelenme Marketcap’i: 720,000$

Hubble (HBB)

Hubble Protokolü, eski Bloomberg LP Sr. yazılım mühendisi Marius Ciubotariu tarafından, Marius’un Solana Season Hackathon’a katılmasından ve Solana ve DeFi hizmetlerindeki fırsatları keşfetmesinden sonra Ağustos 2021’de kuruldu.

Hubble, Solana üzerine kurulmuş, protokol ve DeFi olgunlaşmaya ve genişlemeye devam ettikçe birden fazla DeFi hizmeti sunacak, ücret paylaşımlı bir merkeziyetsiz finans (DeFi) protokolüdür. Hubble, DeFi yolculuğuna, $SOL, $BTC, $ETH, $RAY, $SRM ve $FTT dahil olmak üzere birden fazla varlık tarafından teminatlandırılabilen sıfır faizli krediler ve gelecekte onaylandıkça ek teminat mevduatları için ek seçenekler sunarak başlar. Borçlular, teminat oranını %110’un üzerinde tuttukları sürece, teminatlarına karşılık stablecoin’leri olan USDH’yi çekerek mevduatlarının sermaye verimliliğini artırabilirler.

Hubble’ın (HBB), 24-26 Ocak’ta DAO Maker üzerinde SHO etkinliğinin bitimi gerçekleşecek.

  • Listelenme Fiyatı: 1.00$
  • Listelenme Marketcap’i: 1,370,000$

Atlas DEX (ATS)

Atlas DEX, kullanıcılara tek bir kullanıcı dostu kullanıcı ara yüzü aracılığı ile toplu likidite sağlamak amacıyla Solana blokzinciri üzerine inşa edilmiş çapraz zincirli bir DEX’tir. Atlas DEX, desteklenen borsaların listesi aracılığıyla mevcut herhangi bir token trade etmek için bir DEX kullanıcılarının aklına ilk gelen platform olmayı planlıyor. Solana’nın hızlı işlemleri ve düşük fee ücretleri ile Atlas DEX, mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini ve fiyatları sunarak onu, trader’lar için çekici bir seçim haline getiren birkaç temel özellik sunabilmektedir. İleriye dönük olarak Atlas DEX, kullanıcılara, desteklenen tüm DEX’lerde ve blokzincirlerde likiditeye tek bir tıklamayla erişim sağlayacak.

Atlas DEX (ATS), 25 Ocak’ta Solstarter, Raydium & Huobi platformları üzerinde lansmanını gerçekleştirecek.

  • Listelenme Fiyatı: 0.14$
  • Listelenme Marketcap’i: TBA

Acala Token (ACA)

Acala, Ethereum uyumlu bir DeFi merkezi platformudur ve stake, swap, lending, borrowing gibi bir çok finansal hizmete sahiptir. Aynı zamanda merkeziyetsiz bir Layer-1 akıllı sözleşme platformu olan Acala, kısa süre önce Polkadot’taki parachain müzayedesinde 81.000’den fazla topluluk üyesi tarafından kilitlenen toplam 32.515.989 DOT (1.250.895.296 $) ile ilk slot’u kazandı. Fonların birçok alanda kullanılacağı belirtildi. Özellikleri arasında Polkadot ağında bir stablecoin piyasaya sürmek ve merkeziyetsiz bir borsa (DEX) oluşturmak yer alıyor.

 

Acala Token (ACA), 25 Ocak’ta token transfer lansmanını başlatacak.

  • Listelenme Fiyatı: –
  • Listelenme Marketcap’i: 68M $ACA

Stader (SD)

Stader, stake etme getirilerinizi en üst düzeye çıkarmanın en uygun ve en güvenli yolunu sunar. Stader, yetki verenlerin stake çözümlerini kolayca keşfetmelerine ve risk tercihlerine göre en iyi getirilere erişmelerine yardımcı olmak için oluşturulmuş, 21 Nisan’da başlatılan bir akıllı sözleşme platformudur. Stader, yolculuğuna Terra’da staking ürünleri yaratarak başladı. Stader, 2022’nin ortalarına kadar Near, Polkadot, Ethereum, Polygon ve daha fazlasını içeren beş ila altı PoS blokzincirini kapsamayı, üçüncü taraf likit token’lerini entegre etmeyi ve otomatik getiri maksimizasyon stratejileri oluşturmayı hedefliyor. Uzun vadede ise Stader Labs, borsalar ve fintech uygulamaları için uçtan uca stake çözümleri sunmak amacıyla API’ler oluşturmayı planlıyor.

Stader (SD), 25 Ocak’ta Coinlist üzerinde token satışını gerçekleştirecek.

  • Listelenme Fiyatı: 3.33$-4.50$
  • Listelenme Marketcap’i: TBA

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Ezgi Çoban tarafından yazıldı.

Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri aynı zamanda Uluslararası Ticaret ve Finansman Çift Anadal Programı öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

kriptopara, Bitcoin

Geçtiğimiz Hafta Kriptopara Piyasasında Neler Oldu? | 24.01.22

Bybit, NFT Pazar Yerini Piyasaya Sürdü