içinde ,

Yüksek Potansiyelli Projelerin Bu Haftaki Etkinlikleri | 17 Ocak 2022

Yüksek Potansiyelli Projelerin Bu Haftaki Etkinlikleri | 24 Ocak 2022

Yakında piyasaya sürülmeyi bekleyen, gelecek vadeden blockchain projeleri arasında gelecek haftanın en önemli etkinliklerinin bir listesini, sizler için derledik.

Savage (SAVG)

%98 İçerik Oluşturucu Ödemeleri, 2 GB dosya yüklemeleri, NFT meta datalarda Haklarla Yönetilen Sözleşmeler, Ekip NFT’leri, Karbon-Nötr pazar yeri ve 10 dolarlık düşük sabit mint ücretleri, Savage projesinin temel özellikleridir. Ekip, hedef demografilerinin akıllı telefonu olan herkes olduğunu söyler.

$SAVG, platform yardımcı token’idir ve birçok amaca hizmet eder. Kullanıcılar stake edebilir, özel yarışmalara ve çekilişlere katılabilir, ancak sonuçta DAO’da yönetişim için kullanılacaktır.

Savage (SAVG), 17-19 0cak tarihlerinde FantomStarter, OccamRazer & Gate platformlarında satış gerçekleştirecek.

 • Listelenme Fiyatı: 0.0175$
 • Listelenme Marketcap’i: 578,000$

Arenum (ARN)

Arenum, mobil oyun turnuvaları için bir metaverse platformudur. Bununla birlikte Arenum web3’ün evriminde bir sonraki adımdır. NFT toplama ve savaşma ile benzersiz ve heyecan verici bir metaverse içerir ve bünyesindeki her tür oyun için rekabetçi play-to-earn mekaniğinden yararlanır. Arenum, eSports için web3 destekli eşleştirme motorudur.

Arenum (ARN), 17 Ocak’ta Trustpad’de IDO gerçekleştirecek.

 • Listelenme Fiyatı: 0.375$
 • Listelenme Marketcap’i: 937,500$

Gari Network (GARI)

Blockchain ile dünya çapında video içerik oluşturucularını güçlendirmek için kurulmuş bir projedir. Kullanıcılara daha geniş pazar mekaniği sunan merkezi $GARI aracılığıyla gelirin %30’unu doğrudan içerik oluşturucularla paylaşarak etkileyici olmayı bir iş haline getirmeyi hedefliyorlar. Bunu, platformu kullanıcıların öğrenim ve eğlence için geri dönmeleri için canlı ve çekici bir yer haline getiren kişiler olmaları için destekliyor. Yaratıcılar $GARI token’leriyle daha iyi içerik oluşturmaya teşvik edilmektedir. (DAO, Chingari Vakfı tarafından yönetiliyor)

Gari Network (GARI), 18 Ocak tarihinde Huobi platformunda IEO ve listelenme gerçekleştirecek.

 • Listelenme Fiyatı: 0.40$
 • Listelenme Marketcap’i: 17,360,000$

Monster Galaxy (GGM)

NFT, kullanıcıların sadece sevilen evcil hayvanlara sahip olmalarına, toplamalarına değil, aynı zamanda takas etmelerine, finanse etmelerine ve gelecekteki tüm oyunlarda evcil hayvan getirmelerine olanak tanır. Oyun, Pokemon benzeri bir canavar toplama ve savaş oyunudur.

Monster Galaxy (GGM), 18 Ocak’ta Bybit Launchpad platformu üzerinde IEO ve listeleme gerçekleştirecek.

 • Listelenme Fiyatı: 0.025$
 • Listelenme Marketcap’i: 515,700$

Hubble (HBB)

Hubble Protokolü, eski Bloomberg LP Sr. yazılım mühendisi Marius Ciubotariu tarafından, Marius’un Solana Season Hackathon’a katılmasından ve Solana ve DeFi hizmetlerindeki fırsatları keşfetmesinden sonra Ağustos 2021’de kuruldu.

Hubble, Solana üzerine kurulmuş, protokol ve DeFi olgunlaşmaya ve genişlemeye devam ettikçe birden fazla DeFi hizmeti sunacak, ücret paylaşımlı bir merkeziyetsiz finans (DeFi) protokolüdür. Hubble, DeFi yolculuğuna, $SOL, $BTC, $ETH, $RAY, $SRM ve $FTT dahil olmak üzere birden fazla varlık tarafından teminatlandırılabilen sıfır faizli krediler ve gelecekte onaylandıkça ek teminat mevduatları için ek seçenekler sunarak başlar. Borçlular, teminat oranını %110’un üzerinde tuttukları sürece, teminatlarına karşılık stablecoin’leri olan USDH’yi çekerek mevduatlarının sermaye verimliliğini artırabilirler.

Hubble (HBB), 20 Ocak’ta SolRazr platformu üzerinde IDO’sunu gerçekleştirecek.

 • Listelenme Fiyatı: 1.00$
 • Listelenme Marketcap’i: 1,370,000$

League of Kingdoms (LOKA)

League of Kingdoms, oyuncuların hakimiyet için savaştığı bir MMO strateji oyunudur. NFT teknolojisi aracılığıyla dijital varlıklara tamamen sahip olabilir ve sorunsuz bir şekilde ticaret yapabilirsiniz. Aynı zamanda şeffaf oylama ve kongre sistemi ile oyun yönetimine katılabilirsiniz. Şu anda, oynaması ücretsiz strateji oyunu olan League of Kingdoms, mobil (Android, iOS) ve PC’de mevcuttur.

League of Kingdoms (LOKA), 20 Ocak’ta Binance Launchpad aracılığıyla IEO’sunu gerçekleştirecek.

 • Listelenme Fiyatı: 0.16$
 • Listelenme Marketcap’i: 8,118,975$

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

 

Ezgi Çoban tarafından yazıldı.

Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri aynı zamanda Uluslararası Ticaret ve Finansman Çift Anadal Programı öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

Walmart Metaverse’e Adım Atıyor

kriptopara, Bitcoin

Geçtiğimiz Hafta Kriptopara Piyasasında Neler Oldu? | 17.01.22