içinde ,

Yüksek Potansiyelli Projelerin Bu Haftaki Etkinlikleri | 10 Ocak 2022

Yakında piyasaya sürülmeyi bekleyen, gelecek vadeden blockchain projeleri arasında gelecek haftanın en önemli etkinliklerinin bir listesini, sizler için derledik.

Legends of Mitra (MITA)

LoM, dünyanın her yerindeki oyuncuları, oyundaki katılımlarına ve becerilerine bağlı olarak MITA token’leri ve NFT’lerle ödüllendiren, oynaması ücretsiz bir oyundur. LoM ile geleneksel bir mobil oyun arasındaki temel fark, blockchain teknolojisinin entegrasyonu ve oyuncuları oyundaki zamanları, katkıları ve çabaları için ödüllendiren oyun için tasarlanmış ekonomik teşviklerdir. Bir diğer önemli fark ise oyunun NFT bileşenidir. Ücretsiz olarak veya satın alınarak toplanan tüm kahramanlar tamamen sahibine ait olacaktır. Aynı zamanda kullanıcılar bu NFT’leri oyun içi pazar yerinde devredebilir, saklayabilir veya satabilirler.

Legends of Mitra (MITA) 9-10 Ocak’ta Red Kite, GameFi ve Oxbull’da IDO’sunu gerçekleştirecek.

 • Listelenme Fiyatı: 0.06$
 • Listelenme Marketcap’i: 787,500$

CyberTrade (CCASH)

CyberTrade, Binance Smart Chain üzerine inşa edilmiş, yakında çıkacak bir açık dünya MMO RPG oyunudur. Oyun, temel açık dünya oyunları özelliklerini içerir. Bununla birlikte CyberCash’i hold ederek Metaverse dünyasının kullanıcıya sunduğu sokaklar üzerinden hisse satın alma şansınız olacak. Bu; arazi, bina satın alabileceğiniz ve NFT mülklerinizi yönetebileceğiniz anlamına gelir. Şehirde, çeşitli nadirliklerde NFT drop’ları bulabileceksiniz. Onları elde etmek için savaşmanız veya yarışmanız gerekecek.

IOI holder’ları 10 Ocak’ta CCASH özel satışının lansmanı gerçekleşecek.

 • Listelenme Fiyatı: 0.07$
 • Listelenme Marketcap’i: 720,000$

Artem Coin (ARTM)

ARTM, özellikle güzel sanatlar, dijital sanatlar ve lüks koleksiyon pazarı için yapılmış, takas edilebilir bir zincirler arası dijital token’dir. ARTM token’i, HOFA galerisi ve bağlı markaları tarafından profesyonel olarak içerik üretimi yapılan programlara ve sergilere özel erişimi kolaylaştırır. Güzel Sanatlar Evi (HOFA) şu anda 50’den fazla yerleşik ve gelişmekte olan sanatçıyı temsil ederek sanat piyasasına erişim ve sanat meraklıları için daha kapsayıcı bir kullanıcı deneyimi sağlıyor. Aynı zamanda ARTM, sahibine; değer, erişim, ödüller, üyelik avantajları ve sponsorluğun faydaları sağlıyor.

ARTM, 11 Ocak’ta Gate, Uniswap ve Pancakeswap’ta listelenecek.

 • Listelenme Fiyatı: 0.45$
 • Listelenme Marketcap’i: 2,917,875$

Moonbeam (GLMR)

Moonbeam, Ethereum ve Solidity geliştiricilerini hedefleyen Ethereum uyumlu bir geliştirici platformudur. Aynı zamanda Polkadot üzerinde bir parachain’dir, yani Polkadot ağının sağladığı güvenlik ve birlikte çalışabilirlikten yararlanır. Polkadot üzerinde en kolay geliştirme ortamını ve en zengin geliştirici entegrasyonları setini sağlamayı hedefler. Geliştiricilerin Moonbeam üzerine inşa etmelerini kolaylaştırarak, yeni ve mevcut uygulamaları çok hızlı bir şekilde Polkadot ekosistemine çekebilmek de amaçları arasındadır.

GLMR, 11 Ocak’ta Polkadot’a Network ve GLMR token lansmanı gerçekleştirecek.

 • Listelenme Fiyatı: TBA
 • Listelenme Marketcap’i: 50M GLMR

Plato Farm (PLATO)

Plato Farm, HRC721, HRC1155 ve ERC1155 protokollerini destekleyen bir NFT oyunudur. Oyuncular, daha sonra çorak arazilerini hareketli bir şehre dönüştürmek için çeşitli NFT öğeleriyle kullanılabilecek MARK ve PLATO token’lerini kazanmak için küçük bir çiftlikte bitki yetiştirmek ve hayvan yetiştirmekle görevlendirilir. Oyuncular ayrıca kendi mekanlarını kurabilir ve oynarken para kazanabilirler.

PLATO, 14 Ocak’ta Tokensoft platformu üzerinden halka arzını gerçekleştirecek.

 • Listelenme Fiyatı: 5.0$
 • Listelenme Marketcap’i: 1,400,000$

Arenum (ARN)

Arenum, mobil oyun turnuvaları için bir metaverse platformudur. Bununla birlikte Arenum web3’ün evriminde bir sonraki adımdır. NFT toplama ve savaşma ile benzersiz ve heyecan verici bir metaverse içerir ve bünyesindeki her tür oyun için rekabetçi play-to-earn mekaniğinden yararlanır. Arenum, eSports için web3 destekli eşleştirme motorudur.

ARN, 14-17 Ocak’ta Infinite Launch ve Trustpad’de IDO gerçekleştirecek.

 • Listelenme Fiyatı: 0.375$
 • Listelenme Marketcap’i: 937,500$

Monster Galaxy (GGM)

NFT, kullanıcıların sadece sevilen evcil hayvanlara sahip olmalarına, toplamalarına değil, aynı zamanda takas etmelerine, finanse etmelerine ve gelecekteki tüm oyunlarda evcil hayvan getirmelerine olanak tanır. Oyun, Pokemon benzeri bir canavar toplama ve savaş oyunudur.

GGM, 15-16 Ocak’ta Enjinstarter’da ve Trustpad’de IDO’sunu gerçekleştirecek.

 • Listelenme Fiyatı: TBA
 • Listelenme Marketcap’i: TBA

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

 

 

 

Ezgi Çoban tarafından yazıldı.

Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri aynı zamanda Uluslararası Ticaret ve Finansman Çift Anadal Programı öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

Huobi Primelist

LOOKS (LooksRare) Huobi Global’de Listelendi: LooksRare Nedir?

TrustFi

TrustFi x Mogwar Flash IDO & Partnerlik Duyurusu