içinde ,

Yüksek Potansiyelli Projelerin Bu Haftaki Etkinlikleri | 1 Şubat 2022

Yakında piyasaya sürülmeyi bekleyen, gelecek vaat eden blockchain projeleri arasında gelecek haftanın en önemli etkinliklerinin bir listesini, sizler için derledik.

Arker (ARKER)

Arker, oyuncuların Ohm şehri için verdikleri mücadelede onlara yardım etmesi için kahramanları işe almaları gereken bir oyna-kazan çevrimiçi RPG oyunudur.

Arker, Ohm krallığının kontrolünü yeniden kazanmak için sizi evcil hayvanıyla bir kahramanı kontrol etme rolüne sokacak bir oyundur. Ama bunun için yalnız savaşmayacaksınız! Hedefinize ulaşmak için bir klanın parçası olma fırsatına sahip olacaksınız ama bu kolay olmayacak! Düşman her zaman sizi ve klanınızı yenmeye çalışacaktır. Beceriler, rünler, ekipman, karakterler, evcil hayvanlar ve PVP / PVE içerikleri yer alıyor. Arker, Kore’nin hızlı oynanan efsanevi oyunlarından esinlenmiştir ve sadece eğlenceli bir oyun olmakla kalmayacak, aynı zamanda diğer arkadaşlarınızla anları paylaşmanıza ve ödüller kazanmanıza olanak sağlayacaktır.

Arker (ARKER), 31 Ocak’ta Legend of Ohm oyununu piyasaya sürecek.

  • Marketcap: 876 bin $

Credefi (CREDI)

Credefi, hem geleneksel finans hem de DeFi gerçek dünya sorunlarını çözen merkeziyetsiz bir platform oluşturmayı amaçlamaktadır. Proje, DeFi dünyası ile geleneksel finans dünyası arasında bir nevi köprü görevi görüyor, her ikisinin de en iyi yanlarını alarak ve onu inanılmaz derecede kullanışlı ve kullanıcı dostu tek bir üründe birleştiriyor.

Credefi, sözleşme faizinin kendi bireysel risk iştahına göre belirlendiği, merkeziyetsiz bir platformda her katılımcının borç verip para alabileceği şekilde tasarlanmıştır. Kullanıcılar, sadece kredi alıp kredi vermekle kalmayacak, aynı zamanda kredi portföylerine de yatırım yaparak potansiyel kazançlarını artırabilecekler.

Credefi (CREDI), 31 Ocak’ta CREDI Mainnet’in lansmanını gerçekleştirecek.

  • Marketcap: 1.06 milyon $

Orion Protocol (ORN)

DeFi, en popüler teknoloji yeniliği olmaya devam ederken, Orion Protocol sektörün en önemli yeniliğini üstleniyor. Platformun en önemli noktası, en güçlü likidite toplayıcısına kurulduğundan, kripto para sektörünün likiditesini tek bir platformda toplayabilmesidir. Orion ağı kullanıcıları için on üç farklı gelir akışı yarattı ve ORN tokeni çekirdek üzerinde yer aldı. Temmuz 2020’de KuCoin Seçim Topluluğu oylamasını kazanan proje KuCoin’de listelendi. İlk DeFi projesi, ABD dolarının 16 aya kadar yardımcı token olarak desteklediği bir token satış ağı uygulamaktadır. Dijital para birimi sektöründe tek ve gözetilmeyen bir ağ geçidi ve kriptopara sektörü katılımcılarının korunmasını sağlar.

Orion Protocol (ORN), 31 Ocak’ta ORN köprüsünün lansmanını gerçekleştirecek.

  • Marketcap: 161 milyon $

Humans (HEART)

Etik AI ve blokzinciri için ilk çerçeveyi tanıtan Humans.ai, AI tabanlı oluşturma ve ölçekte yönetişim için hepsi bir arada bir platform yaratıyor. Yaratıcı stüdyosu ve token tabanlı sahiplik ve hesap verebilirlik sistemi aracılığıyla Humans.ai, katkıların adil bir şekilde ödüllendirilmesini ve her AI’nın uzun vadede dürüst tutulmasını sağlamak için tasarlanmıştır.

Yönetişim sistemi, ekosistemin teknik ve diğer işlevsel yönlerinin yanı sıra NFT’ler aracılığıyla AI’ların oluşturulması ve kullanılmasına ilişkin gözetim sağlayacaktır. Kullanıcılar ayrıca ekosistemin iyileştirilmesi için teklifler sunabilir ve/veya bir AI, Uygulama veya etik inceleme için diğer kullanımlarla ilgili endişelerini dile getirebilir.

Humans (HEART), 1 Şubat’ta AI Pre-Staking kampanyasının lansmanını gerçekleştirecek.

  • Marketcap: 54.1milyon $

Theta Network (THETA)

Theta Network, YouTube gibi video akış hizmetleri için işletme maliyetlerini azaltmayı amaçlamaktadır. Bir kısmını Theta’nın eşler arası ağına yerleştirerek içerik dağıtım ağındaki yükü azaltmaya çalışır. İnsanların video içeriğini birbirleriyle paylaştığı BitTorrent ile benzerlik taşıyor, ancak aslında bu içeriği paylaşmaları için kullanıcılarına para ödemektedir.

Theta Network, YouTube veya canlı yayın platformu Twitch’in yerine geçmeyi hedefliyor. Bunun aksine, bu tür işletmeler için yalnızca merkeziyetsiz değil, aynı zamanda çok daha ucuz olan yeni altyapı sağlamayı amaçlıyor.

Theta Network (THETA), 1 Şubat’ta TDROP token’in lansmanını gerçekleştirecek.

  • Marketcap: 3.03 milyar $

DUSK Network (DUSK)

DUSK Network, gizlilik, programlanabilirlik ve denetlenebilirlik sağlamayı amaçlayan yüksek verimli bir blokzinciridir. DUSK Network, şu anda Testnet aşamasındadır ve programlanabilir, sıfır bilgili dApp’lerin kolay dağıtımı için bir blokzinciri protokolüdür. Böylece açık, izinsiz ve küresel gizlilik odaklı bir dApp ekosisteminin bel kemiği haline gelir.

DUSK Network (DUSK), 1 Şubat’ta Public Testnet’i piyasaya sürülecek.

  • Marketcap: 233 milyon $

Panther (ZKP)

Panther Protocol, DeFi için uçtan uca bir gizlilik protokolüdür. Panther, DeFi kullanıcılarına kripto-ekonomik teşviklerden ve zkSNARK’ların teknolojisinden yararlanarak tamamen teminatlandırılmış gizliliği artıran dijital varlıklar sağlar. Kullanıcılar, dijital varlıkları herhangi bir blockchain’den Panther kasalarına yatırarak sıfır bilgili zAsset’leri basabilirler. zAsset’ler, işlemlerini ve stratejilerini her zaman olması gerektiği gibi, yani özel olmasını isteyen kullanıcılar için sürekli genişleyen bir varlık sınıfı haline gelecek.

Panther, kullanıcıların işlem geçmişlerinin tamamını veya bir kısmını tamamen veya sıfır bilgi onaylarının kullanımı yoluyla kendi seçtikleri taraflara açıklamalarını sağlayan sıfır bilgili bir veri katmanı olan Panther Metastrate’ın kullanımıyla küresel olarak kara para aklama regülasyonlarıyla uyumludur.

Panther (ZKP), 31 Ocak’ta ilk listelenmesi gerçekleşecek.

  • Listelenme Fiyatı: 0.60$
  • Listelenme Marketcap’i: 64.2 milyon $

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Ezgi Çoban tarafından yazıldı.

Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri aynı zamanda Uluslararası Ticaret ve Finansman Çift Anadal Programı öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

Merkez Bankası Nedir? Görevleri ve Tarihi

Socios ile River Plate Fan Token ($RIVER) İş Birliği