içinde , ,

Youtube, Kripto Piyasasında Deneyimli Web3 Direktörü Arıyor

Youtube, Web3 teknolojisi ile çalışacak bir direktör arıyor. Kripto para birimlerine ilgili, NFT’ler ve token satın alma ve ticaretini yapma konusunda deneyimli birini tercih ediyor.

Hem Youtube hem de ana şirketi Alphabet (Google), blockchain ve Web3 teknolojisine katılmayı planlıyor. Geçen hafta, News Alphabet’te (Google) bu alana yönelik planlarını açıkladı. Yakın tarihlerde Youtube, bilgisayar bilimi veya ilgili bir teknik alanda üniversitenin lisans derecesinde mezun bir Web3 direktörü aradığını Linkedin’de yayınladı.

Youtube, Web3 direktörünün kripto para birimlerine ilgili, blok zinciri ve fikir birliği mekanizmalarına hâkim olması bekleniyor. İşe kabul edilen kişi “Yönetmen, Ürün Yönetimi, YouTube Web3” olarak başlayacak. Asgari nitelikler açısından 15 yıllık ürün yönetimi deneyimi aranmaktadır.

Youtube’un İş Listesi, Web3 Teknolojisine Yönelik Yatırımları Takip Ediyor

Youtube’un Web3’e odaklanması, dijital dünyanın büyüdüğü ve geliştiği bir zamana denk geliyor. Ocak ayının ortalarında FTX Ventures, Web3’ü desteklemek için 2 milyar dolarlık bir sermaye fonu başlattı. Near Foundation Web3’ü genişletmek için 150 milyon dolar topladı. Animoca Brands, Web3 ve metaverse uygulamalarıyla 358 milyon dolar topladı.

Son olarak, Youtube’un Web3 ürün yönetimi direktörlüğü California, San Bruno’da bulunuyor. Youtube’un Web3 iş pozisyonu için adaylara yönelik maaş bilgisi mevcut değil. İş ilanından sonra 23 kişi Youtube’un Web3 işi için başvuruda bulunduğu biliniyor.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Uluslararası İlişkiler Bölümü öğrencisi. KoinSaati içerik yazarı.

Luna Rush Gem Box Staking Detayları

Twitter, Ethereum Transfer Desteği Ekledi