in

YIELD App (YLD) Kucoin’de Listeleniyor: $YLD Nedir?

KuCoin
KuCoin

KuCoin kriptopara borsası bugün yeni bir altcoin’i listeliyor. Bu altcoin YIELD App (YLD) olarak açıklandı. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

KuCoin, ticaret platformumuza gelen harika bir projeyi daha listelemekten gurur duyar. YIELD App (YLD) artık KuCoin’de listeli olacak. Desteklenen ticaret çifti YLD/USDT’dir. Bugün itibariyle ticaret işlemleri, yarından itibaren ise “deposit ve withdrawal” işlemleri yapılabilecek.

YIELD App (YLD) Nedir?

YIELD App, DeFi’nin tüm potansiyelini ortaya çıkarır ve mümkün olduğu kadar çoğu kullanıcının kullanımına sunar.

YIELD App (YLD)

YLD bunu başarmak için geleneksel ve merkeziyetsiz finans arasında köprü kuran ve kullanıcıların yeni finans çağından yararlanarak pasif olarak daha fazla kazanmalarını sağlayan basit, güvenli ve güvenli bir varlık yönetimi platformu sağlar.

Official Website: https://www.yield.app/

Whitepaper: Whitepaper’ı görmek için tıklayın.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da co-founder ve "chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

SEC, Bitcoin’e (BTC) Yatırım Yapan Şirketleri Kapsayan ETF’yi Onayladı

kriptopara

Yakında Piyasaya Sürülmesi Beklenen, Gelecek Vaat Eden Kriptopara Projeleri