in

YGG SEA Ekibi ile AMA Etkinliği

YGG SEA projesi ekibi, 26 Ocak 2022 Çarşamba Türkiye saati ile 20.00’de KoinSaati Telegram grubunda AMA etkinliği için topluluğumuzla buluştu. Etkinliği kaçıranlar veya detayları okumak isteyenler için soru ve cevapları sizlerle paylaşıyoruz.

YGG SEA project team, met with our community for the AMA event in KoinSaati Telegram group on Wednesday, January 26, 2022 at 20.00 (UTC+3). We share the questions and answers with you for those who missed the event or want to read the details.

kriptopiggy: Merhaba Irene Umar ve Dan Wang. opluluğumuza hoş geldiniz! Sizi burada ağırlamaktan çok mutluyuz.

Hello Irene Umar and Dan Wang. Welcome to our community! We are very happy to host you here.

Irene: bizi burada ağırladığınız için teşekkürler

thank you for having us here

kriptopiggy: AMA oturumumuzdan önce, kendinizi ve geçmişinizi anlatabilir misiniz?

Before our AMA session, Could you introduce yourself and your background?

Irene: Memnuniyetle. vay canına, çeviri konusunda harika bir iş çıkarıyorsunuz!

Would be delighted to. wow you guys are doing a great job with translating!

Dan: Herkese merhaba, ben Dan Wang. YGG SEA’nın yatırım başkanıyım. Bundan önce Riot China’nın operasyonlarının ve Riot Games’in uluslararası yayıncılığının başındaydım!

Hi everyone, I am Dan Wang. I am the head of investments for YGG SEA. Before this I was the head of operations for Riot China, and the head of international publishing for Riot Games!

Irene: Herkese merhaba! Ben Rin – Endonezya’daki YGG SEA’nın kurucu ortağı ve ülkedeki yöneticisiyim. Kariyerime kurumsal finans/bankacılık alanında başladım ve ve 5 yıl önce bir oyun VC fonu başlattı!!

Merhaba everyone! I am Rin – co-founder and country manager for YGG SEA in Indonesia. I started my career in corporate finance / banking and started a gaming VC fund >5 years ago!

kriptopiggy: Teşekkürler. Hazırsanız AMA seansımıza başlayalım mı?

Thank you. So, let’s start our AMA session if you are ready?

Dan: Evet!!

Yea!!

YGG SEA

kriptopiggy: Merhaba Arkadaşlar,

YGG Sea projesi Kurucu Ortağı Irene Umar ve Yatırım Başkanı Dan Wang, AMA (Bana Her Şeyi Sor) etkinliği için bugün bizlerle beraber.

Irene ve Dan, YGG Sea projesi hakkında merak edilenleri bizlerle paylaşmak üzere davetimizi kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz!

Programımız 2 bölümden oluşacak:

⁃ İlk olarak proje hakkında kendi sorularımızı soracağız ve bu bölüm boyunca sohbet açık olmayacaktır.

⁃ Sorularımız bittiğinde ise üyelerimizden soru alabilmek için 5 dakika boyunca sohbeti açacağız. Soruların İngilizce sorulması tercih sebebi olacaktır, Türkçe sorular ise tercümanlarımızca tercüme edilecektir. Konuklarımız, topluluk sorularından 5 tanesini seçerek yanıtlayacak. Cevaplanan soruların sahipleri de, duyuru Tweetimizi (https://twitter.com/koinsaati/status/1485552736447913995) RT’lemiş ve Twitter’da https://twitter.com/koinsaati ve https://twitter.com/yggsea hesaplarını takip etmiş olmaları halinde ödüle hak kazanacaklardır.

Bu kısa açıklamayla birlikte sorularımıza başlıyoruz. Keyifli bir etkinlik olmasını dileriz!

Hello Friends,

Irene Umar the Co-founder and Dan Wang Head of Investments of YGG Sea project are with us today for the AMA (Ask Me Anything) Event.

Irene and Dan, thank you for accepting our invitation to answer the questions about YGG Sea!

Our event will be held in 2 sessions:

⁃ First we will ask you our own questions about the project and chat will be closed during this session.

⁃ After Irene and Dan answer our questions, we will open the chat for five minutes to be able to receive questions from our members. Asking questions in English is encouraged however our translators will also translate the Turkish questions. Irene and Dan will cherry pick and answer 5 questions of the community. Those whose questions were answered, retweeted our event announcement (https://twitter.com/koinsaati/status/1485552736447913995) and be a follower of https://twitter.com/koinsaati and https://twitter.com/yggsea Twitter accounts will be able to receive the giveaway prize.

Now we will start asking our questions. Let’s have a delightful event!

kriptopiggy: S1- YGG SEA projesini henüz tanımayanlar için YGG SEA adının nereden geldiğini ve ne amaçla ortaya çıktığını bizimle paylaşır mısınız?

Q1- For those who are not familiar with the YGG SEA project, could you share with us where the name YGG SEA come from and what is the project’s purpose?

Dan: Bunu ben anlatabilirim!

I can share this!
Dan: YGG, Yuild Guild Games’dir ve YGG SEA, temel olarak Güney Doğu Asya’daki (South East Asia) YGG’nin bir subDAO’sudur – bu nedenle SEA adı buradan gelmektedir.
YGG SEA, YGG’nin ilk subDAO’su. SubDAO modeli, orijinal küresel genişleme planlarının bir parçasıydı. Oyun ekosistemini kazanmak için en sürdürülebilir ve kazançlı oyunu inşa ettiğimizden emin olmak için SEA topluluğu oyuncuları, stüdyoları ve hükümetlerine odaklanıyoruz.
Orijinal planların bir parçası olması dışında, yerelleştirilmiş operasyonlara sahip olmanın sayısız faydası vardır. SubDAO’nun gerçek faydası, ülke odaklı ekiplere, yerel bilgi ve ağlarından yararlanarak bölgelerinde hızla genişleme yeteneği sağlamaktır.
Ofislerimizin her birinde güvenilir kurucu ortaklar bulundurarak bu özerkliği pekiştiriyoruz. Ekiplerini güçlendirmekten ve yerel toplumun endişelerini gidermekten sorumludurlar.
Ayrıca teknik açıdan, YGG Main, YGG SEA’nın yerel topluluğun katılımına odaklanmasına izin veren back-end teknolojisini oluşturmaya odaklanır. Yani esasen YGG SEA, daha geniş YGG ekonomisinin bir parçası olan yerel bir ekonomidir. Bu modelde subDAO büyüdükçe YGG Main de büyüyor. Yatırımcıların ve toplumun bu büyümeye desteğinden oldukça memnunuz.
YGG is Yuild Guild Games and YGG SEA is basically a subDAO of YGG in South East Asia – hence the name SEA.
YGG SEA is the first subDAO of YGG. The subDAO model was part of the original global expansion plans. Our focus is on the SEA community gamers, studios, and governments to ensure that we are building the most sustainable and lucrative play to earn gaming ecosystem.
Other than it being part of the original plans, there are numerous benefits of having localized operations. The true benefit of the SubDAO is providing country focused teams the ability to rapidly expand across their territory by leveraging their local knowledge and networks.
We reinforce this autonomy by having trusted co-founders in each of our offices. They are responsible for empowering their teams and addressing the concerns of the local community. Also from a technical perspective, YGG Main focuses on building out the backend technology allowing YGG SEA to focus on the onboarding of the local community. So essentially YGG SEA is a localized economy that is a part of the wider YGG economy. In this model as the subDAO grows, so does YGG main. We couldn’t be more pleased on how investors and the community have supported this growth.

kriptopiggy: detaylı cevabınız için teşekkür ederim. Bir sonraki soruya geçiyorum.

thank you for your detailed answer. I’ll move on to the next question.

YGG SEA

kriptopiggy: S2- YGG SEA platformunu incelediğimizde pek çok özelliğe sahip olduğunu görüyoruz, YGG SEA platformunu diğerlerinden ayıran belirgin özellikleri anlatır mısınız?

Q2- When we examine the YGG SEA platform, we see that it has many features, can you tell us the features that distinguish the YGG SEA platform from the others?

Irene: bunu ben cevaplayacağım

I will take this one

Irene: YGG SEA, insanları YGG SEA metaverse’e, p2e alanına giriş engelini azaltmak ve onlara yapmayı sevdikleri (ve iyi oldukları) bir şey yoluyla kazanma fırsatı vermek için mümkün olduğunca çok insanın hayatına dokunmayı amaçlıyor. : gaming ile.

Güneydoğu Asya topluluğuna yerel olarak daha iyi büyümek ve yatırım yapmak için yerel operasyonlar getirerek, yetersiz hizmet alan Güneydoğu Asya pazarlarını hedefliyoruz. Misyonumuz, Güneydoğu Asya’daki en büyük ve en sürdürülebilir oyna-kazan sanal ekonomisini yaratmaktır. YGG SEA ayrıca Asia Blockchain Gaming Alliance’ın kurucu üyesidir.

Şu ana kadar 30’dan fazla oyuna yatırım yaptık ve StarSharks’ı Axie sonsuz burs programının üzerine ekledik. Son 1 ayda bursiyer tabanımızı her ay %300’den fazla büyüttük. Önümüzdeki birkaç hafta içinde, bursiyerlerimize de sunulan birkaç oyunumuz olacak. Sanırım dünyada bursiyerlerimize birden fazla oyun sunan ilk (veya ilklerden biri) lonca biziz.

Bursiyerlerimiz için en iyisini kanıtlama konusunda sektöre öncülük ettiğimizi söylemeyebilirim. Piyasada, bir oyun token’inin ne zaman yükseldiği veya düştüğü önemli değil, burslarımızda en yüksek gelir yüzdesini veren ilk biziz. Ayrıca, performans gösteren bursiyerlere 2 (iki) p2e oyun bursu veren ve böylece kazanç potansiyellerini artıran ilk subDAO’yuz. Yalnızca bu ay içinde, bilgin ağımıza daha fazla oyun sunacağız. Bunu yapmak istememizin nedeni, (a) “gamer”lık potansiyel olarak bir iş olabileceğini görüyoruz! ve (b) farklı insanlar farklı oyunları sever ve dolayısıyla bursiyerlerimiz için farklı oyun fırsatlarına sahip olmak, onlara istedikleri oyunu seçme, çeşitli oyunlar oynama ve aynı anda kazanma özgürlüğü verir!

Son olarak (kısa tutacak olursam), herkesi metaverse’imize ve kripto dünyasına davet etmek istiyoruz. YGG SEA’da #WeAreSEA #WeAreYGG ve biz eşit akranız.

YGG SEA aims to touch on as many people’s lives as possible to bring them into the YGG SEA metaverse, to lower the barrier to entry into the p2e space and give them the opportunity to earn through something that they love doing (and are good at): gaming.

We target underserved Southeast Asian markets through bringing localized operations to better grow and invest locally into the Southeast Asian community. Our mission is to create the biggest and most sustainable play-to-earn virtual economy in Southeast Asia. YGG SEA is also a founding member of the Asia Blockchain Gaming Alliance.

We have invested in over 30 games so far and we have rolled out StarSharks on top of the Axie infinity scholarship program. In the past 1 month + we have grown our scholar base by more than 300% month on month. In the next few weeks, we would have a few games being rolled out to our scholars as well. I think we are the first (or one of the first) guild to have multiple games offering to our scholars in the world.

 I dare say that we have been leading the industry in terms of proving the best for our scholars. In the market, we are the first to give the highest % income to our scholars – no matter when a game token is up or down. We are also the first subDAO to give 2 (two) p2e game scholars to performing scholars, thereby increasing their earning potentials.

In this month alone, we will be rolling out more games into our scholar network. The reason why we want to do this is because (a) we see that “gamer” could potentially be a job! and (b) different people love different games and hence, by having different game opportunities for our scholars, it gives them the liberty to choose the game they like, play a variety of games and earn at the same time! Lastly (if i am to keep it short), we want to embrace everyone into our metaverse and into the crypto world.

In YGG SEA, #WeAreSEA #WeAreYGG and we are equal peers.

kriptopiggy: yapmayı sevdiğiniz bir şeyle para kazanmak gerçekten harika bir fikir. Teşekkürler. Bir sonraki soruya geçeceğim.

it’s a really great idea to make money with something you love to do. Thank you. I’ll move on to the next question.

Irene: kâr tutku amaç gezegen – 4 P

profit passion purpose planet – 4 P

YGG SEA

kriptopiggy: S3- YGG SEA platformunda SubDAO özelliğinin mevcut olduğunu görüyoruz. Sahip olduğunuz SubDAO’nun önemini biraz daha detaylandırabilir misiniz?

Q3- We see that the SubDAO feature is available on the YGG SEA platform. Can you elaborate the importance of the SubDAO?

Irene: Kesinlikle

certainly

Dan: Bölgede bir subDAO’ya sahip olmak:

– Bölgedeki topluluğa daha yakın olmamızı ve çeşitliliği (farklı diller ve kültürlere) sağlar. Bursiyerler sadece rakamlardan ibaret değildir, YGG Scholar ID’nin arkasında insanlar vardır ve bu nedenle, her yerde SubDAO ve ülke yöneticisi bulundurarak, iyi bir pozitif topluluğu teşvik etmek hayati önem taşır.

– Bursiyerler dışında, her ülkede bu ülkelerdeki oyun geliştiricilerine (birçok yetenek), ortaklara (borsalar, düzenleyiciler ve şirketler) yakın olmak için sahadayız.

– Güney Doğu Asya’da bulunanları SubDAO’muzun bir parçası olmasını sağlayın! Sonuçta, SEA’nın bir sonraki ekonomik güç merkezi olacağına dair söylentiler var!

Having a SubDAO in the region will:

– Get us closer to the community on the ground and enable us to embrace diversity (with different languages and cultures). Scholars are not just numbers, there is a human being behind YGG Scholar ID and so, by having SubDAO and country manager (read: presence) in each location, it is vital to foster a good positive community.

– Other than the scholars, we are also on the ground in each country to be close to the game developers in these countries (many talents), partners (exchangers, regulators and corporations).

– Enable those who want to have exposure to South East Asia to be a part of our SubDAO! Afterall, there are rumors going around that SEA is gonna be the next economic powerhouse!

kriptopiggy: sahadaki topluluğa yakın olmanız gerçekten önemli. SubDAO sayesinde topluluğunuzu tanıtabilirsiniz.

it’s really important that you’re close to the community on the ground . Thanks to SubDAO, you can promote your community.

kriptopiggy: S4- YGG SEA platformu sayesinde oyunseverlerin oyunlara ilgisinin çekilebilmesi için ne tür cazip fırsatlar sunulmaktadır? Kazanç elde edebilme imkanlarından bahseder misiniz?

Q4- What kind of opportunities are offered in order to attract the attention of gamers? Can you talk about the income opportunities?

Irene: Bu sorunun 2 bölümü olacak. tek tek cevaplayayım

There will be 2 parts to this question. let me do it one by one yah.

Irene: Yatırımcılarımız için,

YGG SEA; P2E alanına girmek isteyenler, ancak ortaya çıkan sayısız projeden bunalanlar ve belki de bu kadar çok projeye girmek için sınırlı erişim / sermaye / araçlara sahip olanlar için mükemmeldir.

Bunaltıcı olabileceğini anlıyoruz. Yatırım yaptığımız oyunların çoğunda, genellikle oldukça erken bir aşamada geliriz. Dolayısıyla bu varlıklar İDO vb.’ye geçtikçe bu tür varlıkların değeri de artıyor.

İkincisi, şu soruları çok alıyoruz: ah ben asyalı değilim, yani bunun bir parçası olamaz mıyım? Aslında tam tersi. Dünyada portföyünü çeşitlendirmek isteyen, (a) SEA bölgesine, (b) kripto alanında ve (c) oyun dünyasında olan o kadar çok insan var ki! Üçünün de en iyisini sunuyoruz!

Ayrıca, yatırılan bu varlıklar sadece boş durmaz. Geçimlerini sağlamalarına yardımcı olmak ve aynı zamanda varlıklarımızdan getiri elde etmek için bilginlere verilir. Bu, KÂR & AMACın gerçek bir tanımıdır! – hem token sahiplerimiz hem de topluluğumuz için ekonomik ve sosyal etki beraber ilerler

Oyuncularımız için

Daha önce de belirtildiği gibi, şu ana kadar 30’dan fazla oyuna yatırım yaptık ve StarSharks’ı axie infinity burs programına ekledik. Son 2 ayda bursiyer tabanımızı her ay %300’den fazla büyüttük. Önümüzdeki birkaç hafta içinde, bursiyerlerimize de sunulan birkaç oyunumuz olacak. Oyuncu topluluğumuz (bursiyerler) için, herhangi bir ilk yatırım yapmadan P2E alanına girme fırsatı veriyoruz, ilk ronin cüzdanlarını kurarken onları tutuyoruz (bazıları için ilk dijital hesapları, birçoğunun bile yapmadığı gibi). ilk etapta bir banka hesabınız olsun!) ve sevdikleri bir şeyi yaparak kazanmaya başlayın: gaming.

For our investors,

YGG SEA is perfect for those who want to enter into P2E space but are overwhelmed with the numerous projects popping up and perhaps have limited access / capital / means to enter into so many projects.

We understand it can be overwhelming. In most of the games that we invest in, we usually come in at a pretty early stage. So as these assets proceed to IDO etc, the value of such assets grows too.

Secondly, we get a lot of these questions: oh i am not asian, so i can’t be a part of this? It is actually the exact opposite.

There are so many people in the world who want to diversify their portfolio, have exposure to (a) the SEA region, (b) in crypto space and (c ) in gaming! We offer the best of all three!

In addition, these invested assets do not just sit idle. They are given to scholars to help them make a living and at the same time, generate returns on our assets. This is a true definition of PROFIT & PURPOSE! – economic and social impact goes hand in hand for both our token holders and community

For our Scholars (gamers),

As mentioned earlier, we have invested in over 30 games so far and we have rolled out StarSharks on top of axie infinity scholarship program. In the past 2 months + we have grown our scholar base by more than 300% month on month. In the next few weeks, we would have a few games being rolled out to our scholars as well. For our community of gamers (scholars), w give the opportunity to enter into the P2E space without any initial investment, we handhold them as they set up their first ronin wallets (for some, its their first digital account as many don’t even have a bank account in the first place!), and to start earning from doing something they love: gaming.

kriptopiggy: Evet. Bu şekilde oyuncuların dikkatini çekeceğinizi düşünüyorum çünkü onlara güzel fırsatlar sunuyorsunuz.

Yeah. I think you will attract gamer’s attention with this way because you offer good opportunities for them.

YGG SEA

kriptopiggy: S5- YGG SEA platformuna ait olan $SEA Tokenin Platform içindeki kullanım rolünden ve oyunseverlere sağlayabileceği avantajlardan bahseder misiniz?

Q5- Can you talk about the areas of usage of $SEA Token, which belongs to YGG SEA platform, and the advantages it can provide to gamers?

Irene: $SEA tokenları aşağıdakilerin bir yansımasıdır:

1. NFT varlık ve hazine yönetimi — YGG ile olan ilişkimiz sayesinde YGG SEA, Güneydoğu Asya topluluğumuzun oynamak istediği en geniş P2E oyunları ağına sahiptir. Oyuncularımızın öğrenmek istedikleri veya öğrenecekleri en çok talep gören oyunlar için en iyi varlıklara erişimimiz var.

2. Incubation ve yatırım — Bölgesel olarak geliştirilmiş ve Tagalog, Tay ve Endonezyaca gibi bölgesel dillerde başlıklara yatırım yaparak Güneydoğu Asya’daki oyuncular için yerel mitolojiler ve folklor aracılığıyla keşfetmeleri için yeni anlatıların kilidini açma.

3. Fırsatların çeşitlendirilmesi — YGG SEA, tüm oyunculara görünecek olan yeni P2E oyunlarından oluşan bir katalogda şimdiden ana payları garantiledi, böylece bölgedeki en büyük ve en kapsamlı oyun grubunu destekleyebiliriz.

4. İşe alım— Her ülke için ekip desteğini yerelleştirerek YGG SEA, kripto finans dünyasında daha fazla oyuncunun katılmasına yardımcı olabilir.

5. Kredi Güvenilirliği ve Hareketlilik — YGG SEA, çevrimiçi çabaların ve itibarların gerçek dünyadaki finansal istikrar ve hareketliliğin bir parçasını oluşturabilmesi için yerel ortaklıklar yoluyla topluluğun ihtiyaçlarını nasıl daha iyi temsil edebileceğine odaklanacaktır.

$SEA tokens are a reflection of:

1. NFT asset and treasury management — Through our relationship with YGG, YGG SEA has the widest network of P2E games that our Southeast Asia community wants to play. We have access to the best assets for the most in-demand games that our players want or will want once they learn about them.

2. Incubation and investment — Unlocking new narratives for gamers in Southeast Asia to explore through local mythologies and folklore by investing in regionally developed and titles in regional languages, such as Tagalog, Thai, and Indonesian.

3. Diversification of opportunities — YGG SEA has already secured prime stakes in a catalog of new P2E titles that will appear to all gamer types, so we can support the largest and most inclusive group of games across the region.

4. Onboarding — By localizing team support for each country, YGG SEA is able to help onboard more players around the world of crypto finance.

5. Creditworthiness & Mobility — YGG SEA will focus on how it can better represent the needs of the community through local partnerships so online efforts and reputations can form part of their real world financial stability and mobility.

kriptopiggy: Açıklamaların için teşekkürler Irene ve Dan! Şimdi son soruma geçiyorum. Son soruma cevap verdikten sonra 5 dakika sohbeti açacağız ve topluluğun sorularını sormasına olanak tanıyacağız. Türkçe gelen sorular ekibimiz tarafından çevrilecek ve 5 dakika sonra sorulan sorulardan 5 tanesini seçip cevaplama şansınız olacak. İngilizce bilen üyelerimizin sorularını İngilizce sormasını önemle rica ediyoruz.

Thanks for your explanations, Irene and Dan! Now I will ask my last question. After you answer my last question, we will open the chat for 5 minutes and let the community ask their questions. Turkish questions will be translated by our team and after 5 minutes you will have a chance to pick and answer 5 of the questions asked. We strongly encourage our English-speaking members to ask their questions in English.

YGG SEA

kriptopiggy: S6- YGG SEA platformunu daha geniş kitlelere duyurmak ve ilgi çekmek amacıyla yapmayı düşündüğünüz organizasyonlar ve tanıtım planlarınızdan bahseder misiniz?

Q6- Can you tell us about the campaigns and your marketing plans in order to announce the YGG SEA platform to wider audiences and attract attention?

Dan: Büyümemiz çoğunlukla organik oldu ve burada sizinle yaptığımız AMA gibi çok sayıda topluluk inşa ediyoruz. Her ülkede yerel operasyonlara sahip olarak benimsediğimiz, farklı kültür ve dili derinden anlayarak faaliyet gösterdiğimiz taban yaklaşımı, organik pazarlamanın yanı sıra bize hizmet ediyor. Örneğin Endonezya’da nüfusun çoğunluğu (280 milyon kişi) ingilizce bilmiyor! Onları P2E alanına dahil etmek için, Axie kartları da dahil olmak üzere her şeyi bahasa’ya çevirecek bir ülke operasyonumuz var!

Ayrıca, aşağıdakiler gibi çeşitli taraflarla da ortaklıklar kuruyoruz. – Üniversite, oyun ve eğitimin bir arada var olabileceğini anlamalarına yardımcı olmak için ve YGG SEA ile öğrencilere, oyun oynayarak öğrenim ücretlerini ödeme seçeneği sunuyoruz! Yerel üniversitelerden biri bizi bursumuz içi aradı Akademik burs! – Devlet ve geleneksel şirketler. Herkes için kripto dünyasının dost yüzü olmaya çalışıyoruz 🙂

Our growth has been organic mostly and we do a lot of community building – like the AMA that we are doing here with you.

The grassroot approach we adopt by having local operations in each country, operating with deep understanding of the diverse culture and language serve us well as the organic marketing. In Indonesia for example, the majority of the population (280mn people) do not speak english! So to include them into the P2E space, we have a country operation to translate everything to bahasa – including the Axie cards!

Separately, we also form partnerships with various parties like – University to help them understand that game and education can co-exist, and with YGG SEA, we are giving students the option to pay their tuition from earnings through playing! One of the local universities called our scholarship Academic scholarship!

– Government and conventional corporations. We strive to be the friendly face into the crypto world for everyone 🙂

kriptopiggy: Tüm cevaplarınız için teşekkür ederim. Son sorumuz buydu. Hazırsanız, topluluk sorularına geçeceğiz.

Thank you for all your answers. That was our final question. If you are ready, will move on to the community questions.

kriptopiggy: Sanırım topluluk sorularımız bu kadar. İstediğiniz zaman başlayabilirsiniz.

I guess that’s it for our community questions. You can start whenever you want.

Svm: YGG Sea, genel olarak karar alma konusunda Yield Guild Games faaliyetlerinden ne kadar bağımsız olacak?

How far will YGG Sea be independent from Yield Games Guild activities on taking decisions in general?

Dan: YGG SEA, çekirdek YGG ekibiyle çok yakın çalışıyor. Ancak biz tamamen bağımsızız ve SEA’daki bursiyerlerimizin çıkarları doğrultusunda kararlar alıyoruz. Bursiyerlerimizin en iyi deneyimi yaşamalarını sağlamak için yerelleştirilmiş dillerde ve yerel ekipler ve destek personeli ile her dilde en iyi oyunları seçiyoruz!

YGG SEA works very closely with the core YGG team. However we are fully independent and we make decisions in the best interests of our scholars in SEA. We choose the best games, in localized languages, and with local teams and support staff in every language to make sure our scholars have the best experience!

Halima Akter: Tokeninizi satın almak istiyorum. listelendi mi 1. Pancakeswap. 2. Binance. 3.Kucoin. 4.MEXC veya Herhangi Bir borsada? tokenlarınızı şimdi nereden satın alabilirim? Bize söyler misin lütfen?

Sir I want to buy your token. is it listed 1.Pancakeswap. 2.Binance. 3.Kucoin. 4.MEXC OR Any Exchangers? Where can I buy your tokens now?? Can you tell us please?

Irene: Şu anda tokenimiz henüz listenmedi AMA İDO’MUZ ÇOK ÇOK YAKINDA OLACAK! Bizi izlemeye devam edin! medium makalemize bir göz atın

Currently our token is not listed yet BUT OUR IDO will be happening VERY VERY SOON! Staytune! you an check out our medium article where we have dropped some alphas there

Tony Cardwell: Akıllı sözleşmeler başarısızlığa meyillidir ve birçok proje bunun kurbanı olur, bu da kullanıcıların parasına mal olur ve projenin itibarını kaybeder. Akıllı sözleşmeniz ne kadar güvenilir ve güvenli? Taraflardan herhangi biri aracılığıyla denetlediniz mi?

Smart contracts are prone to failure and many projects fall victim to this, costing users money and the project discrediting. How reliable and secure is your smart contract? Have you audit it through any of the parties?

Dan: Akıllı sözleşme denetçilerimizi yakında açıklayacağız! Sektördeki en ünlü denetçilerden biri tarafından tam denetimler yapıyoruz. Medium hesabımızı takip etmeye devam edin, yakında bunu duyuracağız!

We will be announcing our smart contract auditors soon! We so full audits by one of the most renowned auditors in the industry. Stay tuned to our medium and you’ll be hearing about it soon!
Baby Lion: Üyelik rozeti basımı discord üzerinden yapıldı ve ben de katıldım. Basılan rozetin gelecekte YGG SEA sisteminde nasıl kullanılacağını merak ediyorum.
The Membership badge minting was conducted through discord, and I also participated. I wonder how the minted badge will be used in YGG SEA system in the future?
Irene: YGG SEA Rozeti, YGG SEA metaverse’te bir pasaport görevi görür. Aktarılamaz ve bir cüzdanda yalnızca 1 rozet bulunabilir. Zamanı gelince ortaya çıkacak bir rozet veya kimlik dışında rozete bağlı tonlarca yardımcı program vardır.
Rozetleri basmak için,
https://yggsea.io/ adresine gidin
– Cüzdanınızı (Poligon ağına ayarlayın) siteye bağlayın
– Rozetinizi mintleyin
– Her zamanki gibi, metamaskınız açılır ve sizden işlemi onaylamanızı ister.
– Daha sonra rozeti kontrol etmek için opensea’ya gidebilirsiniz. Herkesi https://discord.gg/ZjF7473Nqb discord kanalımıza gitmeye ve rozetinizi orada doğrulamaya davet ediyorum.
Neden bir YGGSEA Rozeti basmalısınız?
 $SEA tokenları kazanma potansiyeli – YGGSEA Swag’ı kazanın
 Oyun etkinliklerine katılın
 Çevrimdışı etkinliklere (turnuvalar, söyleşiler, partiler) pasaport
BETA Testi Önceliği – Burslara Erişim – Discord Sunucusunda Özel Tanıma

The YGG SEA Badge serves like a passport into the YGG SEA metaverse. It is non transferable and one wallet can only have 1 badge. There are tonnes of utilities attached to the badge other than just a badge or identity that is to be revealed in due course.

To mint the badges,

– head to https://yggsea.io/

– Connect your wallet (set to Polygon network) to the site

– Click Mint Badge

– As usual, your metamask will pop up asking you to approve the transaction

– You can then head to opensea to check out the badge I would urge everyone to head to our discord channel https://discord.gg/ZjF7473Nqb and verify your badge there

Why mint a YGGSEA Badge?

Potential to earn $SEA Tokens – Earn YGGSEA Swag

 Attend in game events

Passport to offline events (tournaments, talks, parties)  

BETA Test Priority – Access to Scholarships – Special Recognition in Discord Server

New Delhi: Şimdiye kadar yapılan bazı önemli ortaklıkları ve işbirliklerini ve ortaklarınız kimlerdir?

Can you name some important partnerships and collaboration done till now and who are your partners?

Dan: Ortaklığımızı ve yatırımcı görselimizi paylaşır mısınız?

Can you showcase our partnership and promotion?

Someone: İDO’nuza nasıl katılabiliriz ve halka arzınızı hangi platformda yapacaksınız? Ve whitelist almanın bir yolu var mı?

How can we participate in your IDO and on whice platform are you going to do your public sale? And is there any way to get your whitelist???…..

Irene: İDO’muz hakkında çok fazla bilgi veremiyoruz ama ÇOK YAKINDA copper launch’da yapılacak adil bir lansman olacağını söyleyebiliriz. Medium yazımızda belirtildiği gibi, staking olacak. Bu yüzden çok heyecanlı olacak. Lütfen bizi izlemeye devam ettiğinizden emin olun!!!

one last question == since we are talking about tokens, investing etc.. We cant disclose much about our IDO but we can say that it will be a fair launch to be done in copper launch VERY SOON. As mentioned in the medium article, there will be staking in place. So it is going to be very exciting time. Please do make sure that you sta y tune!!!

kriptopiggy: Katılan herkese teşekkürler ve Irene ve Dan’e de teşekkür ederim. Sizi burada ağırlamak benim için bir zevkti. Sizinle tekrar konuşmayı çok isteriz. Umarım kariyerinizde çok başarılı olursunuz.

Thank you everyone who participated and thank you Irene and Dan as well. It was a please to host you here. We’d love to talk to you again. I hope you will be very successful in your career.

YGG SEA

YGGSEA hakkında en yeni bilgi ve gelişmeler için :

Web site: https://yggsea.io/

Telegram: https://twitter.com/yggsea

Discord: https://discord.gg/yggsea

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

MES tarafından yazıldı.

Sorare

2021 Yılının En İyi Sorare Futbolcuları

$ASM Fan Token Chiliz Borsasında Listeleniyor