in

Yeni KuCoin Cüzdanı

Popüler merkezi kripto para borsaları arasında yer alan KuCoin, 1 Haziran’dan itibaren kullanıcılarına yeni ürünü merkeziyetsiz cüzdan olan KuCoin Cüzdanını piyasaya sürüyor. Cüzdanın uygulama versiyonu ise bu ayın ileriki günlerinde piyasaya çıkması bekleniyor.

KuCoin tarafından yayınlanan açıklamada “KuCoin Cüzdanı, KuCoin ekosistemi tarafından desteklenen çok zincirli bir yapıyı destekleyen güvenli ve kolay bir kripto cüzdanı olacak şekilde tasarlanmıştır.”

Cüzdan, kullanıcıların merkeziyetsiz bir hesap oluşturmasına, BTC, ETH, USDT, USDC, BNB ve daha birçok coin’in veya token’ın alınıp gönderilmesine ve saklanmasına olanak tanıyor.

KuCoin CEO’su Johnny Lyu konu hakkında şunları söyledi: “Web 3.0 ağına açılan kapı olan kripto cüzdanları, kullanıcıların merkeziyetsiz ekosisteme katılabilmeleri için önemli bir gereklilik ve dijital varlıkları depolamak için yalnızca bir araç olmaktan çok daha fazlasıdır. KuCoin Cüzdanının resmî web sitesinin lansmanı, hedeflerimizin merkezi ticaret hizmetlerinin ötesine geçerek ve iş yelpazesini daha da genişletmek için merkeziyetsiz dünyaya giriş yaparak, KuCoin’in kritik bir zamanda Web 3.0 alanına girme kararlılığını gösteren bir kanıtıdır.”

Söz konusu cüzdan, kullanıcıların NFT’leri doğrudan cüzdan içinde satın alabilmeleri, saklayabilmelerini ve görüntüleyebilmelerini sağlamak için NFT pazar yeri olan Windvane’i de entegre edecek.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

Türk Kripto Fenomenlerinin Gündeminde Neler Var? | 1 Haziran 2022

Solana Ağı Durdu! Solana’da Neler Oluyor?