içinde , , ,

Yaklaşan En İyi 7 DeFi ve NFT Projesi | 7 Aralık 2021

IDO
IDO - Initial DEX Offering

Yakında halka arz veya ilk listeleme ile pazara girecek olan, umut vadeden düşük bütçeli DeFi ve NFT projelerinin bir listesini hazırlayıp sizler için tanıttık, destekçi ve partnerleriyle birlikte listelenme tarihlerini ve yerlerini de derledik.

Polygen (PGEN)

Polygen, projelerin yenilik yapmakta, denemekte özgür olduğu ve herkesin herhangi bir projeyi herhangi bir kapı bekçisi ve ücret ödemeden başlatabileceği, merkeziyetsiz topluluklar başlatma panelidir.

Polygen, projelerin launchpad’i. Projelere deneme ve yenilik yapma yeteneği kazandırmak için tasarlandı. Oluşturdukları merkeziyetsiz launchpad ile Uniswap’ın tokenlar için yaptığını launchpad’ler ve projeler için yapacak.

$PGEN tokeni için IDO 7 Aralık tarihinde Trustpad, 8 Aralık tarihinde Polystarter ve Copper Launch platformlarında gerçekleşecek.

 • IDO Fiyatı: 0.025$
 • Listelenme Marketcap’i: 618,750$
 • Özel Satışta Toplanan Miktar: 2,300,000$

BlockchainSpace (GUILD)

BlockchainSpace, Open Metaverse’deki Oyna-Kazan Guilds için bir veri ve altyapı sağlayıcısıdır. BlockchainSpace, Loncalara şunları yaparak başlamalarını ve ölçeklendirmelerini sağlar:
 1.  Akademiler Kurmak
 2.  Araçlar Oluşturma (ERP) ve Otomasyon
 3. Finansal Hizmetlere Köprüler Kurmak

$GUILD, GameFi aracılığıyla Oyuncuları, Loncaları, Oyun Başlıklarını ve Yatırımcıları güçlendiren BlockchainSpace’in yerel ekosistem token’ıdır. $GUILD token’ı, değeri tüm paydaşlara ödüllendiren ve dağıtan bir işlem ve yönetim katmanı olarak kullanılacaktır.

$GUILD ayrıca, Lonca of the Open Metaverse’e hizmet veren Lunacian Scholarship League aracılığıyla başarılı turnuva operasyonları geçmişine sahip Web3’e özgü bir espor ekosistemi olan MetaSports’a da entegre edilmiştir.

GUILD

$GUILD tokeni için IDO 8-11 Aralık tarihlerinde Copper Launch platformunda gerçekleşecek.

 • IDO Fiyatı: 1.1083$
 • Listelenme Marketcap’i: Henüz belli değil.
 • Özel Satışta Toplanan Miktar: 2,400,000$

Realy (REAL)

Realy, Sokak Kültürü ve Yeni Lüks için merkeziyetsiz bir NFT pazarıdır. Realy, New Luxury and Street Fashion’daki kapsamlı deneyiminden yararlanarak kripto Non-Fungible Token (NFT) topluluğuna ulaşmayı ve gerçek dünya varlıklarını zincire çekmeyi hedefliyor.

Moda ürünlerine NFC çipleri (özel algoritmasıyla şifrelenmiş) yerleştirerek ve sınırlayarak öğeleri zincire GERÇEKTEN güvenli bir şekilde yükler ve onlara NFT teknolojisi ile küresel olarak benzersiz bir kimlik verir. Her NFT fiziksel bir saklama ürününü temsil ettiğinden, bu entegrasyon bir yandan lüks koleksiyonlar için bir kimlik doğrulama çözümü sağlar. Diğer yandan, kredi madenciliği ve likidite madenciliği gibi DeFi’nin yenilikçi özellikleri aracılığıyla etkileşimli bir Lüks Kripto topluluğu oluşturur.

$REAL tokenı için IDO 9-10 Aralık tarihlerinde Bybit ve Raydium platformlarında gerçekleşecek.

 • Listelenme Fiyatı: 1.00$ (1USDC için 1 REAL)
 • Listelenme Marketcap’i: 500,000$
 • Toplam Arz: 100,000,000 $REAL

Arker (ARKER)

Arker, oyuncuların Ohm şehri için verdikleri mücadelede onlara yardım etmesi için kahramanları işe almaları gereken bir oyna-kazan çevrimiçi RPG’dir ve böylece çok değerli bir mineral olan ARKER’in değeri artar.

Arker, Ohm krallığının kontrolünü yeniden kazanmak için sizi evcil hayvanıyla bir kahramanı kontrol etme rolüne sokacak bir oyundur. Ama bunun için yalnız savaşmayacaksınız! Hedefinize ulaşmak için bir klanın parçası olma fırsatına sahip olacaksınız ama bu kolay olmayacak! Düşman her zaman sizi ve klanınızı yenmeye çalışacaktır. Beceriler, rünler, ekipman, karakterler, evcil hayvanlar ve inanılmaz PVP / PVE içeriği, Ohm’daki konaklamanızı unutulmaz kılacaktır. Arker, Kore’nin hızlı oynanan efsanevi oyunlarından esinlenmiştir ve sadece eğlenceli bir oyun olmakla kalmayacak, aynı zamanda diğer arkadaşlarınızla anları paylaşmanıza ve harika ödüller kazanmanıza olanak sağlayacaktır.

$ARKER tokeni için IDO 10 Aralık tarihinde PancakeSwap ve KuCoin platformlarında gerçekleşecek.

 • IDO Fiyatı: 0.01$
 • Listelenme Marketcap’i: 273,500$
 • İlk Dolaşımdaki Arz: 27,350,000 $ARKER

AAG Ventures (AAG)

AAG Ventures, Oyna-Kazan blokzinciri oyun endüstrisindeki AAG oyun loncalarının yaratıcısıdır. Misyonu Metaverse aracılığıyla Dünya Çapında Ekonomik Özgürlük Yaratmaktır. 

AAG Ventures’ın 3 ticari bileşeni vardır. İlk bileşen, oyuncuların blokzinciri oyunları oynarken kripto kazanmalarını sağlayan bir Oyna-Kazan (P2E) Loncasıdır. İkinci bileşen, diğer loncaların oyuncularla geniş ölçekte etkileşim kurmasına yardımcı olan ve P2E ekosistemi katılımcıları (örneğin, loncalar, oyuncular, NFT sahipleri ve oyun geliştiricileri) için “backbone” görevi gören bir P2E platformudur. Son bileşen, oyuncuların eğitsel oyunlar veya öğrenme platformları aracılığıyla aktarılabilir becerileri (örneğin matematik veya programlama) öğrenirken kripto kazanmalarına olanak tanıyan, gelecekteki kazanmayı öğrenme uygulamalarını etkinleştirecek bir Öğren-Kazan (Learn-to-Earn) platformudur.

$AAG tokeni için 12-15 Aralık tarihlerinde Copper Launch platformunda gerçekleşecek.

 • Listelenme Fiyatı: TBA (Açıklanacak)
 • Listelenme Marketcap’i: 68M AAG
 • Özel Satışta Toplanan Miktar: 12,500,000$

Nitro League (NITRO)

Nitro League, oyuncuların Nitro League NFT arabalarını toplayabilecekleri, yarışabilecekleri, takas edebilecekleri ve bunları herhangi bir NFT pazarında sergileyebilecekleri, merkeziyetsiz bir Oyna-Kazan yarış oyunudur.

Oyuncular Nitro League NFT arabalarını toplayabilir, onlarla çevrimiçi olarak yarışabilir ve herhangi bir NFT pazarında ticaret yapabilir veya metaverse tabanında sergileyebilir. Piyasa değerini artırmak ve daha fazla yarış kazanma şansınızı artırmak için NFT arabanızı nadir parçalarla yükseltebilirsiniz. Özel tasarımlar, görünümler ve daha fazlası, yeni ortaklarla birlikte sunulacak!

$NITRO tokeni için IDO 13 Aralık tarihinde Polkastarter platformunda gerçekleşecek.

 • Listelenme Fiyatı: 0,06$
 • Listelenme Marketcap’i: 2,600,000$
 • Özel Satışta Toplanan Miktar: 5,000,000$

Solice (SLC)

Solice, kullanıcıların Solana blokzincirinde sürükleyici bir şekilde sanal deneyimlerini oynayabilecekleri, oluşturabilecekleri, sahiplenebilecekleri, sosyalleştirebilecekleri ve para kazanabilecekleri bir VR metaverse’dir.

Solice, sanal dünyaların, NFT’lerin ve toplulukların birbirine bağlı  olduğu bir metaverse’dir. Metaverse deposunda birlikte çalışabilirlik aracılığıyla onları birbirine bağlayarak genel kullanıcı deneyimini iyileştirmeyi amaçlıyor. Solice, görsel performansı korurken, kullanıcılar için sürükleyicilik ve varlık sahipliği eksikliğini çözer.

$SLC tokeni için IDO 29 Aralık tarihinde Solanium platformunda gerçekleşecek.

 • Listelenme Fiyatı: TBA (Açıklanacak)
 • Listelenme Marketcap’i: TBA (Açıklanacak)
 • Özel Satışta Toplanan Miktar: 4,360,000$

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Merve Sait tarafından yazıldı.

KoinSaati İçerik Editörü

KuCoin

Linear (LINA) KuCoin’de Listeleniyor: Linear (LINA) Nedir?

Nitro League CEO’su Zaynab Tucker ile AMA Etkinliği