içinde , , ,

Yaklaşan En İyi 7 DeFi ve NFT Projesi | 26 Kasım 2021

DeFi ve NFT

Yakında halka arz veya ilk listeleme ile pazara girecek olan, umut vadeden düşük bütçeli DeFi ve NFT projelerinin bir listesini hazırlayıp sizler için tanıttık, destekçi ve partnerleriyle birlikte listelenme tarihlerini ve yerlerini de derledik.

Dtravel (TRVL)

Dtravel, kısa ve uzun süreli konaklamaları kolaylaştıran ev paylaşım ekonomisi için merkeziyetsiz bir platformdur. Misafirlere ve ev sahiplerine, yerleşik ev paylaşım platformlarından daha düşük maliyetler ve daha fazla kontrol sağlayan Dtravel’de kısa ve uzun vadeli konaklama rezervasyonları yaptırabilirsiniz.

Bu yılın başlarında Airbnb ve Expedia’nın eski yöneticileri tarafından ve dünyanın önde gelen kripto dostu çevrimiçi seyahat acentesi Travala.com’un desteğiyle tanıtılan Dtravel, mevcut merkezi ev paylaşım platformları tarafından ev sahipleri ve misafirler arasındaki bozuk ilişkiyi onarmayı amaçlıyor. Dünyanın ilk gerçek paylaşım ekonomisini sunmak için Dtravel, topluluk üyelerine platformun nasıl yönetileceği konusunda söz hakkı veren Dtravel, Merkeziyetsiz Otonom Organizasyon (DAO) aracılığıyla topluluğu tarafından yönetilir.

Dtravel

$TRVL tokeni için IDO 26 Kasım tarihinde Polkastarter üzerinden gerçekleşecek ve ardından Gate.io, Bybit ve MEXC borsalarında listelenecek.

 • IDO Fiyatı: 0.09$
 • Toplam Arz: 1,000,000,000 $TRVL
 • İlk Dolaşımdaki Arz: 133,333,333 $TRVL

ShopNEXT (NEXT)

ShopNEXT, Binance Pay ve Binance Smart Chain tarafından desteklenen, mağazadan kazanılan bir kripto alıştırma platformudur. ShopNEXT ortaklarında alışveriş yapan kullanıcılar ücretsiz kripto paraları (Bitcoin, Ethereum, BNB, USDT) ile ödüllendiriliyor. Amaçları, kriptoya yeni başlayan herkes için kolay ve güvenli bir yol sağlamaktır.

Ayrıca ShopNEXT, her alışveriş işlemi için kullanıcılara para kazanmak için satılabilecek ekstra NEXT (ShopNEXT tarafından verilen kriptopara birimi) verir. Bu iş modelini shop-to-earn olarak da adlandırabiliriz.

ShopNEXT

$NEXT tokeni için IDO 29 Kasım tarihinde DAO Maker ve RedKite platformları üzerinden gerçekleşecek.

 • IDO Fiyatı: 0.02$
 • Toplam Arz: 1,000,000,000 $NEXT
 • İlk Dolaşımdaki Arz: TBA (Açıklanacak)

WingSwap (WIS)

WingSwap, özel bir merkeziyetsiz borsa (DEX) ve kullanıcıların DEX’e likidite sağlayabileceği, farklı türdeki varlıkları merkeziyetsiz bir şekilde takas edebileceği ve bunun için ödüllendirilebileceği bir staking platformudur. Platform, mevcut yaklaşımların kusurları olmadan oluşturulur, uygun para piyasalarının işlemesini sağlar ve platform üyeleri tarafından sağlanan likiditeye güvenli bir pozitif getiri yaklaşımı yaratır.

WingSwap, Fantom’da hem AMM hem de entegre NFT Farming işlevlerini sağlayan ilk DeFi platformudur ve DeFi endüstrisi için otomatik, son derece hızlı ve çok yönlü çözümler sunma amacıyla kurulmuştur.

WingSwap

$WIS tokeni için IDO 29-30 Kasım tarihlerinde FantomStarter platformu üzerinden gerçekleşecek.

 • IDO Fiyatı: 0.015-0.02$
 • Toplam Arz: 1,000,000,000 $WIS
 • İlk Dolaşımdaki Arz: 20,000,000 $WIS

DexBrowser (BRO)

DexBrowser ilk olarak, bir dizi gelişmiş ticaret aracı mevcut olacak. Bunlar, çok zincirli DEX’lerde farklı ticaret çiftlerinin fiyatlarını ve sipariş defterlerini karşılaştırmak için spread ve arbitraj araçlarını ve ayrıca akıllı zincirler arası ticareti kolaylaştıran diğer arama araçları olacak. Ayrıca, ağlardaki olası güvenlik ihlallerini kullanıcılara bildirebilen “saldırı uyarısı” gibi güvenlik araçları da olacak.

Bir sonraki aşama, akıllı farming ve arbitraj dahil olmak üzere gelir odaklı veri türevlerine odaklanacak. Havuzlar için buna, yeni zincirler arası farming havuzlarına gerçek zamanlı erişim, gelişmiş filtrelere sahip bir tfarming havuzu arama motoru ve farklı havuzlara otomatik olarak fon tahsis edebilen, bunları izleyen ve otomatik yeniden yatırım seçenekleri sunan ek işlevler dahildir. Ticaret için, en iyi ticaret çiftleri ve yolları görüntülenecek ve K-çizgileri ve güçlü tek tıklamalı arbitraj gibi ek araçlar da sağlanacak.

DexBrowser

$BRO tokeni için IDO 2 Aralık tarihinde FantomStarter platformu üzerinden gerçekleşecek.

 • IDO Fiyatı: 0.05$
 • Toplam Arz: 500,000,000 $BRO
 • İlk Dolaşımdaki Arz: 13,200,000 $BRO

Humans (HEART)

Etik AI ve blok zinciri için ilk çerçeveyi tanıtan Humans.ai, AI tabanlı oluşturma ve ölçekte yönetişim için hepsi bir arada bir platform yaratıyor. Yaratıcı stüdyosu ve token tabanlı sahiplik ve hesap verebilirlik sistemi aracılığıyla Humans.ai, katkıların adil bir şekilde ödüllendirilmesini ve her AI’nın uzun vadede dürüst tutulmasını sağlamak için tasarlanmıştır.

Yönetişim sistemi, ekosistemin teknik ve diğer işlevsel yönlerinin yanı sıra NFT’ler aracılığıyla AI’ların oluşturulması ve kullanılmasına ilişkin gözetim sağlayacaktır. Kullanıcılar ayrıca ekosistemin iyileştirilmesi için teklifler sunabilir ve/veya bir AI, Uygulama veya etik inceleme için diğer kullanımlarla ilgili endişelerini dile getirebilir.

$HEART tokeni için IDO 6 Aralık tarihinde Polkastarter platformu üzerinden gerçekleşecek.

 • IDO Fiyatı: 0.015$
 • Toplam Arz: 7,800,000,000 $HEART
 • İlk Dolaşımdaki Arz: 335,200,000 $HEART

HappyLand (HPL)

Happy Land, ABD Teksas kırsalından ilham alan bir Blockchain Oyun platformudur. Happy Land’de oyuncular çiftçilik yapan, evcil hayvan yetiştiren ve çiftliğine bakan bir çiftlik sahibinin rolüne dönüşecekler. Oradan, her oyuncu birçok benzersiz özel stile sahip çok çiftlikli bir metaverse inşa etmeye katılacak.

2009’da Facebook’ta son derece popüler olan Farmville oyununa dayanan HappyLand, oyuncunun tarım simülasyonu deneyimini yükseltmek ve blok zinciri ile farm-to-earn mekaniklerini ekleyerek oyunları başka bir seviyeye yükseltmek için tasarlandı. HappyLand dünyasında, oyuncular araziyi sürmek, dikmek, hasat etmek ve sığır yetiştirmek gibi gerçek bir çiftçinin faaliyetlerini deneyimleyebilir ve parasal bir ödül sistemi ile kar elde edebilir. Oyunun dahili ekonomisi, oyuncuların alışveriş merkezleri, eğlence mekanları ve hizmetler dahil olmak üzere şehir sistemi aracılığıyla birbirleriyle etkileşime girmesine ve ticaret yapmasına olanak tanıyan gerçek dünya ekonomisi üzerine temel olarak inşa edilmiştir.

DeFi ve NFT

$HPL tokeni için IDO 8 Aralık tarihinde Polkastarter platformu üzerinden gerçekleşecek.

 • IDO Fiyatı: 0.05$
 • Toplam Arz: 400,000,000 $HPL
 • İlk Dolaşımdaki Arz: TBA (Açıklanacak)

CryptoVsZombie (CVZ)

CryptoVsZombie, oyuncuların hem saldırı hem de savunma modlarında çoklu görev yapması gereken nihai kripto kule savunmasıdır. Devrim niteliğindeki play-to-earn ve compete-to-earn modeli üzerine inşa edilmiştir,

Savunma Modu ile kullanıcılar, stratejik olarak inşa edilmiş kripto kuleleriyle üslerini savunurken Saldırı Modu ile kullanıcılar, kalelerini yok etmek için Zombi sürüsünü rakiplerine çağıracaklar!

DeFi ve NFT

$CVZ tokeni için IDO 5 farklı launchpad ile ortaklık kurulduğu duyuruldu. Şimdiye kadar bu 5 platformdan sadece 3 tanesi duyuruldu: BinStarter, BSCStation ve GameStation. IDO tarihi 9 aralık olacak.

 • IDO Fiyatı: 0.019$
 • Toplam Arz: 1,000,000,000 $CVZ
 • İlk Dolaşımdaki Arz: 17,250,000 $CVZ

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Onur Özgür tarafından yazıldı.

Endüstriyel tasarım eğitimim dışında 2021'in ilk aylarından beri blockchain ve kriptoparalarla ilgileniyorum ve içerik üretiyorum. Sadece yatırım yapma ve para kazanma amacıyla başladığım bu yolda şimdi bir kariyer hedefliyorum ve bu yönde kendimi geliştirmeye ve başkalarına da elimden geldiğince yardım etmeye özen gösteriyorum.

Ethereum

Ethereum (ETH) ve Polkadot (DOT) Teknik Analizi | 26 Kasım 2021

Binance Launchpool ile Santos FC Fan Token Detayları