in

Yaklaşan 12 DeFi ve NFT Projesi | 13 Aralık 2021

IDO
IDO - Initial DEX Offering

Yakında halka arz veya ilk listeleme ile pazara girecek olan, düşük bütçeli DeFi ve NFT projelerinin bir listesini hazırlayıp sizler için sıraladık, destekçi ve partnerleriyle birlikte listelenme tarihlerini ve yerlerini de derledik.

AAG Ventures

AAG Ventures, 3 ayağı olan bir Oyna-Kazan (P2E) projesidir: bir P2E loncası, bir P2E platformu ve bir Öğren-Kazan (L2E) platformu mevcuttur. Misyonu Metaverse ile Dünya çapında ekonomik özgürlük yaratmak. Projenin hedefi, Oyna-Kazan (P2E) ve Öğren-Kazan (L2E) ekosistemlerini demokratikleştirmek ve 2030 yılına kadar 100 milyon insanı metaverse’e getirmektir.

AAG Ventures Partners

$AAG token’ı için IDO 12-15 Aralık tarihlerinde Copper Launch platformunda gerçekleşecek.

 • Listelenme Fiyatı: 0,043$
 • Listelenme Marketcap’i: 68,000,000  $AAG

Humans.ai

Humans.ai, yapay zeka tabanlı, yaratma ve yönetişim için sentetik medyaya odaklanan, hepsi bir arada bir platform oluşturan derin teknoloji şirketidir. Projenin yerel token’ı $HEART’dır.

NFT

$HEART token’ı için listelenme 13 Aralık tarihinde KuCoin’de başlayacak.

 • Listelenme Fiyatı: 0.015$
 • Listelenme Marketcap’i: 5,028,000$

DexBrowser

Dexbrowser, verilerle desteklenen, topluluk tarafından yönetilen, paylaşılan bir yönetim platformudur. Topluluk üyeleri, DEX metrikleri, NFT taban fiyatı, yeni arbitraj fırsatı vb. gibi kendi veri profillerini oluşturabilir ve sonuçlar grafikler olarak görselleştirilir. Tüm analizler Dexbrowser platformunda paylaşılmaktadır. BRO token’ı, ekosistem yönetimini kolaylaştırır ve diğer platform işlevleri için kullanılır.

NFT

$BRO token’ı için listelenme 13 Aralık tarihinde MEXC platformunda gerçekleşecek.

 • Listelenme Fiyatı: 0.05$
 • Listelenme Marketcap’i: 660,000$

Nitro League

Nitro League, blockchain teknolojisi ile AAA oyun ve tasarımın en iyi kombinasyonu ile bu alanda en iyi oyna-kazan (P2E) oyununu yapmak için çıkartılmış birprojedir. Nitro League, token ekonomilerini ve metaverse’i bir araya getiren, merkeziyetsiz bir oyna-kazan(P2E) yarış oyunudur.

NFT

 

$NITRO token’ı için IDO 13 Aralık tarihinde PolkaStarter ve Polygen’de, 14 Aralık tarihinde ise Copper Launch platformunda gerçekleşecek.

 • Listelenme Fiyatı: 0.06$
 • Listelenme Marketcap’i: 2,600,000$

Forward Protocol

Forward Protocol’ün nihai hedefi, Blockchain Teknolojisinin toplu olarak benimsenmesini hızlandırmaktır. Forward Protocol, değer odaklı ekonomiyi birbirine bağlayan blokzinciri araçları sağlar. Modüler mimari ve dağıtıma hazır tamamen özelleştirilebilir akıllı sözleşmeler, herkesin herhangi bir risk olmadan blokzinciri teknolojisini benimsemesi için tasarlanmıştır.

NFT

$FORWARD token’ı için satış 13 Aralık tarihinde TheDAOMaker ve 14 Aralık tarihinde TRheMahaDAO platformlarında gerçekleşecek.

 • Listelenme Fiyatı: 0.005$
 • Listelenme Marketcap’i: 223,750$

MetaGods

MetaGods, dünyanın ilk blokzinciri tabanlı blokzinciri üzerine inşa edilmiş Oyna-Kazan Aksiyon RPG’si yani rol yapma oyunudur. Tehlikeli canavarları yok etmek için üretken NFT ile ticaret yapabilir ve oynayayabilirsiniz.

MGOD INVESTORS

$MGOD token’ı için 14 Aralık tarihinde GameFi’de  platformunda IGO ve 14 Aralık tarihinde DAO Maker’da $MGODSHO gerçekleşecek.

 • Listelenme Fiyatı: 0.045$
 • Listelenme Marketcap’i: 461,963$

Zombie World Z

Zombie World Z, piyasada başarılı ve yerleşik bir oyun olan Zombie Idle Defense’e dayalı olarak yükseltildi ve geliştirildi. Şu anda yayıncı, Binance Smart Chain platformunda token ve blokzincirine bağlı bir oyun ekonomisi ile oyun madenciliğine blokzincir teknolojisi ve metaverse uygulayarak yükseltmeyi dönüştürdü.

ZWZ token

$ZWZ token’ı için IDO 15 Aralık tarihinde BSC Station ve KingdomStarter platformlarında gerçekleşecek.

 • Listelenme Fiyatı: 0.016$
 • Listelenme Marketcap’i: 184,800$

Chingari

Blockchain ile dünya çapında video içerik oluşturucularını güçlendirmek için kurulmuş bir projedir. Kullanıcılara daha geniş pazar mekaniği sunan merkezi $GARI aracılığıyla gelirin %30’unu doğrudan içerik oluşturucularla paylaşarak etkileyici olmayı bir iş haline getirmeyi hedefliyorlar. Bunu, platformu kullanıcıların öğrenim ve eğlence için geri dönmeleri için canlı ve çekici bir yer haline getiren kişiler olmaları için destekliyor. Yaratıcılar $GARI token’larıyla daha iyi içerik oluşturmaya teşvik edilmektedir.(DAO, Chingari Vakfı tarafından yönetiliyor)

$GARI token’ı için IDO 15 Aralık tarihinde SolRazr platformunda gerçekleşecek.

 • Listelenme Fiyatı: 0.40$
 • Listelenme Marketcap’i: 18,000,000$

Solice

Solice, Solana blokzincirindeki ilk çapraz platform VR metaverse’üdür. VR, blokzinciri teknolojisi ve  NFT ile kullanıcı deneyimi başka bir boyuta taşınacak. İnsanların zamanlarının çoğunu içinde geçirdikleri, gerçek dünya kadar birlikte çalışabilir bir metaverse tabanının olduğu bir gelecek, gün geçtikçe daha gerçekçi hale geliyor. Solice üç şey üzerine kurulmuş: kullanıcıların gizliliğini güvence altına almak, metaverse aktarımlarının sürükleyiciliğini en üst düzeye çıkarmak ve platformlar ve blokzincirler arasında birlikte çalışabilirliği sağlamak.

$SLC token’ı için

 • Listelenme Fiyatı: 0.07$
 • Listelenme Marketcap’i: 3,024,000$

Label

LABEL, mevcut içerik üretimi ve yatırımının önündeki yüksek engelleri yıkmak için yatırım,
dağıtım ve promosyon süreçlerini destekleyen ve mevcut haksız kâr dağıtım yapısını ortadan kaldıran bir kuluçka sistemi sunan blokzinciri tabanlı, NFT, telif hakkı paylaşım platformudur.

Label

$LBL token’ı için IDO 17 Aralık tarihinde RedKite platformunda gerçekleşecek.

 • Listelenme Fiyatı: 0.003$
 • Listelenme Marketcap’i: 322,500$

CyberTrade

Binance Smart Chain üzerine kurulu açık dünya MMO RPG Metaverse üzerine kurulmuş bir oyundur. QORPO tarafından, BNB Token ve CyberCash birlikte çalışabilirliği sayesinde oyunculara ve NFT sahiplerine maksimum kâr sağlamak için sınırsız ödüller ve değişim fiyatı stimülasyon tekniği ile NFT pazar potansiyelini sonuna kadar büyütmek ve büyütmek için sunulan çift token ekonomisi.

BinanceNFT platformunda 17 Aralık tarihinde CyberTrade NFT’leri ön satışı gerçekleşecek.

 • Listelenme Fiyatı: 0.07$
 • Listelenme Marketcap’i: 2,400,000$

IotexPad

Iotex tarafından desteklenen, gelişmekte olan projeler için IOTEX ağı üzerine inşa edilecek ilk yerel IDO launchpad’i. Iotexpad, projelere ve yatırımcılarına fayda sağlamak için kripto varlıklarının güvenli ve kolay kullanımıyla kitle fonlamasını tamamen yeni bir düzeye taşıyan dönüştürücü IoTeX projeleri için özel bir token başlatma platformudur. TEX token sahipleri, IoTeX ağında başlatılan oyunun kurallarını değiştiren projelere erişimle teşvik edilecek.

$TEX token IDO’su 19 Aralık tarihinde IotexPad ve 0xBull platformlarında gerçekleşecek.

 • Listelenme Fiyatı: 0.10$
 • Listelenme Marketcap’i: 290,000$

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

Kommunitas, Cherry Network ile Birlikte Yeni IKO’sunu Duyurdu

Roboots Ekibi ile AMA Etkinliği