in , ,

Yaklaşan CheersLand $CHEERS IGO’sunda Whitelist’e Nasıl Katılabilirsiniz?

CheersLand

Sevgili CheersLand topluluğu, bize eşlik ettiğiniz için teşekkür ederiz. CheersLand Eylül ayında piyasaya çıktığından beri hızlı yakaladığı büyüme oranını sürdürmeye devam ediyor. Şimdi, yaklaşmakta olan 2. mini oyunumuz CLICK²’nin 20 Kasım’da resmi olarak yayınlanacağını duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

Pazarlama ve marka tanınırlığını artırmak amacıyla, CLICK²’nin piyasaya sürülmesinden sonra, 25 Kasım civarında birkaç mükemmel launchpad $CHEERS’ın IGO’sunu listeleyeceğiz. IGO’ları listelemek için bizimle iş birliği yapan platformları art arda duyuracağız.

Launchpad’lerden biri olarak CheersLand, IGO platformumuzda $CHEERS’ın IGO’sunu listeleyecek👇 https://launch.cheersland.org/#/fundraising

CheersLand’deki yaklaşan $CHEERS IGO whitelist’ine alınmanın 2 yolu var:

  1. TrustFi, CheersLand’in ilk destekçisi ve stratejik ortağı olarak TrustFi topluluğunun şartları karşılayan TFI stake edenker whitelist’e alınacaktır. Kullanıcıların $CHEERS IGO’suna katılmak ve whitelist’e hak kazanmak için CheersLand Farm Pool’da belirli bir miktarda TFI veya TFI-BNB Cake LP stake etme şartı bulunuyor. Daha fazla bilgi edinmek için lütfen aşağıdaki linke göz atın 👇 https://trustfi.medium.com/how-to-participate-in-the-igo-of-cheers-with-tfi-ed560fc6bc43
  1. CheersLand Sıralama Listesi’ndeki en iyi 100 oyuncu da garantili tahsis için whitelist’e alınabilecek. En iyi 100 oyuncu için yatırım yapılabilir üst sınır 300$’dır. Sıralama Listesi’ni Kontrol Edin👇 https://www.cheersland.org/ranking_list.html
CheersLand
CheersLand Sıralama Listesi

Tamamen bağımsız bir skor tablosu kullanan ikinci oyun CLICK² sayesinde, whitelist’e alınmak için CLICK² oynamak daha oyuncular için iyi bir stratejidir.

Sıralama Listesinin Whitelist Anlık Görüntü Tarihi: TSİ 15:00, 22 Kasım 2021

Oyuncuların Whitelist Hedefi: Crpyto Pirates Sıralama Listesi ilk 100 ve CLICK² Sıralama Listesi ilk 100

İpuçları: Oyuncuların whitelist’i $CHEERS IGO Pool’da duyurulacak. Stake koşullarını karşılayan ve aynı anda lider tablosunda yer alıyorsanız, garanti edilen iki tahsisin toplamını alacaksınız.

Nihai tahsisiniz nasıl hesaplanır:

FA= YIA/ΣIA*TA

FA: Nihai garanti tahsisiniz.

YIA: IGO’daki yatırım tutarınızdır.

IA: Katılımcının IGO’daki yatırım tutarı.

TA: $CHEERS’ın toplam tahsis miktarını ifade eder

CheersLand IGO’su için, yalnızca TFI token sahipleri için token başına $CHEERS sabit fiyatı 0.125$’dır. $CHEERS token’larının toplam tahsis miktarı yakında açıklanacak.

CheersLand’in her zaman kullanıcıların çıkarlarını ilk sıraya koyduğunu belirtmekte fayda var, bu nedenle, yakında çıkacak olan $CHEERS IGO’su da dahil olmak üzere, listelenen tüm IGO proje müşterileriyle iade edilebilir koşullar imzaladık.

İade mekanizmasını öğrenmek için aşağıya tıklayın👇

İlk Oyun Teklifi: GameFi ve IDO’yu birleştiren yeni mod | CheersLand tarafından | CheersLand | Medium

Ayrıca; yakında duyurulacak olan diğer launchpad’lerde $CHEERS’ın IGO’suna da katılabilirsiniz. Lütfen bizi takipte kalın.

Ekolojik gelişme ve genişleme ihtiyaçları nedeniyle CheersLand Foundation Ltd., token satış ayrıntılarını aşağıdaki gibi düzenledi:

CheersLand

CheersLand, CheersLand’in temel göstergelerini toplulukla paylaşmak için ilk Operasyonel Analiz Raporunu ayın 15’inden önce yayınlayacak. Bizi izlemeye devam edin.

CheersLand Click

Son olarak HP sahipleri için CheersLand topluluğundaki fanlara bir avantaj olarak bir CHEERS Airdrop Kampanyası başlatacağız. Detaylar yarın açıklanacak.

Kaynak: Medium – CheersLand

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

TrustFi

TrustFi Network ($TFI) Dolaşımdaki Arzına İlişkin Notlar

blockchain oyunu polygon games

NFT ve Kripto Ödülleri Kazanmak İçin Oynayabileceğiniz 18 Blockchain Oyunu | 1