in

Yaklaşan 5 Cosmos (ATOM) Airdrop Etkinliği

Bu yazımızda Cosmos ($ATOM) ekosisteminde yaklaşan 5 Airdrop etkinliğini sizler için derlerdik.

Passage3d ($PASG)

Passage3d, görüntülü sohbet, sunumlar, iş birliği ve e-ticaret için erişilebilir ve özelleştirilebilir 3 boyutlu bir dünya sunmaktadır.

Airdop’tan yararlanabilmek için gereklilikler:

  • İlk 10.000 Strange Clan NFT’lerinden birine sahibi olmak veya Cosmos (ATOM) ekosisteminde staker ve / veya LP sağlayıcısı olmak.

Raw ($RAW)

Raw, Cosmos ekosisteminde yer alan Juno ($JUNO) zincirinde çalışan zincirler arası bir DEX. $RAW, kullanıcıların DEX ve havuz teşviklerinin yönüne oy vermek için stake ettiği ve kilitlediği yönetişim token’ıdır.

Airdop’tan yararlanabilmek için gereklilikler:

  • $ATOM veya $JUNO stake etmek.

Senatus ($SPQR)

Senatus, blokzincirlerinde mevcut DeFi yönetim modüllerini daha da merkeziyetsiz hale getirmeyi amaçlayan yeni nesil bir “e-yönetişim” platformudur.

Airdop’tan yararlanabilmek için gereklilikler:

  • $ATOM veya $JUNO stake etmek.

Craft Economy ($CRAFT)

Craft Economy, Cosmos ekosistemi üzerine inşa edilmiş ve $CRAFT token’ını kullanan Craft DAO tarafından yönetilen blockchain özellikli bir Minecraft sunucusudur.

Airdop’tan yararlanabilmek için gereklilikler:

  • $ATOM, $JUNO veya $OSMO stake etmek.

Secret Swap ($SEFI)

Secret Network’teki her işlemi daha fazla gizlilik için şifreleyen, önden çalışan dayanıklı, zincirler arası, gizliliği koruyan bir AMM likidite protokolü.

Airdop’tan yararlanabilmek için gereklilikler:

  • $SCRT stake etmek.

 

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

Kripto Cüzdan Nasıl Korunur?

RSS3 ($RSS3) Huobi Pioneer Zone’da Listeleniyor: RSS3 ($RSS3) Nedir?