in ,

Yakında Piyasaya Sürülmesi Beklenen, Gelecek Vaat Eden Kriptopara Projeleri

kriptopara

Yakında piyasaya sürülmesi beklenen, gelecek vaat eden kriptopara projeleri arasında gelecek haftanın en önemli etkinliklerinin bir listesini sizler için derledik.

Demole (DMLG)

Demole, NFT ekosistemi üzerine inşa edilmiş, devrim niteliğinde yeni bir 3D RPG’dir. Hem PvP hem de PvE oyun modlarında kapsamlı bir oyun ve mekanik sistemi ile Demole, boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz başka bir boş oyundan daha fazlası olmayı vaat ediyor.

DeFi Monster Legends’ın kısaltması olarak işlev gören Demole, hem mobil odaklılığı hem de oyuncuların istedikleri kadar para kazanmalarına izin verme yeteneği sayesinde, blockchain oyunları ile blockchain dışı muadilleri arasındaki 300 milyar dolarlık boşluğu kapatan ilk proje olma özelliğini taşıyor. DMLG’nin ön satışı GameStarter ve Gate üzerinde yapılacaktır.

Başlanıgıç Marketcap: $372.500

Başlangıç fiyatı: $0.025

Piyasaya sürüleceği tarih: 18 Ekim 2021

Rise Online (ROCO)

Rise Online, RocoFinance ile ortak olan ve ROCO tokeni tarafından yönetilen ilk MMORPG oyunudur. Şu anda 100.000’den fazla kullanıcıyla Beta’da olan Rise; genişleyen açık dünyaları, yenilikçi oyun içi madencilik mekaniği, takas edilebilir NFT varlıkları ve “AAA” karakterleri ve hikayesi ile blok zinciri oyunlarında yeni bir çığır açmayı hedefliyor.

ROCO tokeni oyun boyunca ekonomisini güçlendiriyor ve oyuncuların oynarken kazanmalarını sağlıyor. ROCO’nun ön satışı Avalaunch üzerinde yapılıp, ilk olarak orada listelenecek.

Başlangıç Marketcap: $1.032.500

Başlangıç fiyatı: $0.12

Piyasaya sürüleceği tarih: 18 Ekim 2021

Hero Arena (HERA)

Hero Arena, blockchain teknolojisi üzerine inşa edilmiş bir Metaverse RPG Oyunudur. Dota2 Game’den ilham alınmıştır. Her biri kendi güçlü ve zayıf yönleri olan 5 farklı fraksiyona sahip fütüristik bir dünya.

Hero Arena Airdrop

Oyuncular, daha sonra kampanya modunda ilerlemek ve düşmanlara karşı savaşmak için kullanılabilecek kahramanları toplayabilir. Savaş alanında oyuncular düşmanlarınızdan kazanç elde edebilirler.

Başlangıç Marketcap: TBA

Başlangıç fiyatı: TBA

Piyasaya sürüleceği tarih: 20-21 Ekim 2021

CRYOWAR (CWAR)

CRYOWAR, Unreal Engine’de ve Solana ağında geliştirilen gerçek zamanlı çok oyunculu bir PVP arena NFT oyunudur.

Geleneksel oyun deneyimi ile blockchain dünyasının en iyi uygulamaları, DAO oylama, NFT ve merkeziyetsiz (DEFI) arasında bir karışımdır.

Başlangıç Marketcap: $140.000

Başlangıç fiyatı: $0.028

Piyasaya sürüleceği tarih: 19-22 Ekim 2021

WonderHero (WND)

WonderHero, oyuncuların nadir bulunan NFT’ler kazanabilecekleri ve bunları eşler arası bir pazarda satabilecekleri bir Mobil RPG PlaytoEarn oyunudur. Ekip, farklı seviyelerdeki oyuncuların aynı anda eğlenirken birbirlerine gelir fırsatları sağlayabileceği dengeli bir evren oluşturmaya inanıyor.

WonderHero, Top 20 kripto borsasında faaliyet gösteren liderlik deneyimine ve oyun alanında 10 yılı aşkın birleşik deneyime sahip yıldız bir ekip tarafından yönetilmektedir.

Başlangıç Marketcap: TBA

Başlangıç fiyatı: $0.13

Piyasaya sürüleceği tarih: 20 Ekim 2021

SPACE SIP (SIP)

Space SIP, güçlü uzay gemileri toplama, yükseltme ve üretme etrafında dönen blok zinciri tabanlı bir oyundur. Oyuncu, eskisinden daha iyi ödüller için bu eşyaları kullanarak diğer oyuncularla da savaşabilir.

SPACE SIP

Bu proje, her tasarımda eşit derecede keskin ve sofistike olan birinci sınıf grafiklere sahiptir. 3 farklı oyun modu vardır: PvE, PvP ve Boss Fighting. Oyunculara çeşitlilik ve eğlence sağlamak için üç mod dahil edilmiştir. 16 Fungible Token (NFT) Kartından oluşan bir koleksiyon, oyuncuların yalnızca becerileri değil aynı zamanda stratejiyi de test edecek bir oyunda dört farklı elementi tamamlamasına olanak tanır.

Başlangıç Marketcap: $200.000

Başlangıç fiyatı: $0.02

Piyasaya sürüleceği tarih: 21-29 Ekim 2021

AURORY (AURY)

Aurory, oyna-kazan mekanizmasına dayalı bir oyun platformudur. Aurory, dünyanın her yerinden insanların ve oyuncuların blockchain kullanımlarını eğlenceli ve eğitici bir şekilde keşfetmesini istiyor.

Aurory, Solana üzerine kurulu ve retro-fütüristik bir evrende geçen bir Japon menşeli rol yapma oyunudur. Oyuncular, solo oyun modu ve iki çok oyunculu mod gibi farklı oyun modları arasından seçim yapabilir. Solo oyun modu, 2D animasyonda tamamen elle çizilmiş bir yandan kaydırma oyunudur. Oyuncular, retro-fütüristik bir kedi benzeri kahraman olan Helios’un arayışını takip ediyor ve arsayı ilerletmek için görevleri yerine getirmek, NPC’lerle konuşmak ve rakipleri yenmek zorunda. Mağlup edilen raakipler, daha sonra çok oyunculu modun bir parçası olarak kullanılabilecek NFT’ler olarak kazanılacak.

Başlangıç Marketcap: TBA

Başlangıç fiyatı: TBA

Piyasaya sürüleceği tarih: TBA

Waterfall DeFi (WTF)

Waterfall DeFi, kullanıcıların bir verim ürün portföyünün farklı “dilimlerine” yatırım yaparak verim çiftçilik stratejilerini dikkatli bir şekilde optimize etmelerini sağlayan ilk gerçek risk çeşitlendirme DeFi protokolüdür. Protokol ilk olarak Binance Smart Chain’de başlayacak, ancak ileride platformdan bağımsız olmayı hedefliyor.

Waterfall DeFi, 2 milyon dolarlık finansmanın tamamlandığını duyurdu. WTF’nin ön satışı ve ilk listelemesi AscendEX üzerinde yapılacaktır.

Başlangıç Marketcap: 5M WTF

Başlangıç fiyatı: $0.35

Piyasaya sürüleceği tarih: 21 Ekim 2021

LAZIO Fan Token (LAZIO)

Dünyanın en büyük kriptopara borsası Binance, İtalyan futbol kulübü S.S. Lazio’nun yeni (ana) forma sponsoru oldu. Binance ve Lazio arasındaki ortaklık anlaşmasının değeri 30 milyon Avro’yu aşıyor ve anlaşma, üçüncü yıla uzatma seçeneği ile iki yıla kadar sürecek.

Diğer spor taraftarı tokenleri gibi, LAZIO da bir yönetişim tokeni olarak çalışır. Sahiplerine kulüp kararlarına oy verme, özel ödül ve avantajlara erişim özgürlüğü sunuyor. LAZIO tokeninin satışı Binance Launchpad üzerinde gerçekleşecek.

Başlangıç Marketcap: $8.600.000

Başlangıç fiyatı: $1

Piyasaya sürüleceği tarih: 21 Ekim 2021

bloXmove (BLXM)

bloXmove, BLXM tokenine dayalı bir açık hareketlilik protokolü sağlayacaktır. Şirketler, bu tokeni kazanarak veya elinde tutarak, merkeziyetsiz mobilite hizmetleri sunmak için araçlarını bloXmove’a bağlayabilir. Mobilite hizmeti şirketleri, diğer sağlayıcıların hizmetlerini paketlemek ve yeniden satmak için bloXmove’u kullanabilir.

bloXmove Mobility Blockchain Platformu, ulaşımın farklı yönlerini birleştirecek, merkeziyetsiz işletmeler arası altyapıdır. Bu, müşterilerin tek bir tıklama ve tek bir biletle birden fazla ulaşım modunu kullanarak bir şehirde tamamen entegre bir yolculuk rezervasyonu yapmalarını sağlar.

Başlangıç Marketcap: TBA

Başlangıç fiyatı: TBA

Piyasaya sürüleceği tarih: TBA

Mech Master (MECH)

Mech Master, oyuncuların gelecekteki teknolojilerle kendi bölgelerini inşa etmeye ve anavatanlarını korumaya açık olduğu stratejik bir sıra tabanlı RPG oyunudur. Mech evreninde, dünyayı kurtarmak için dev dövüş makineleri ve fütüristik silahlar toplamanız gerekmektedir.

Mech Master, yetenekli oyun ve akıllı ticaret yoluyla token kazanabileceğiniz stratejik RPG unsurlarına sahip ilk 3D Sıra tabanlı Mecha Blockchain oyunudur. Mech Master; savaş, Moonbase geliştirme ve Dark Matter toplama gibi birçok farklı oyun sunmaktadır. Projenin ön satışı RedKite üzerinde yapılacaktır ve ilk olarak orada listelenecektir.

Başlangıç Marketcap: $492.960

Başlangıç fiyatı: $0.04

Piyasaya sürüleceği tarih: 24 Ekim 2021

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da co-founder ve "chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

KuCoin

YIELD App (YLD) Kucoin’de Listeleniyor: $YLD Nedir?

Yazılım Geliştiricisi Olmak için İpuçları