in

Yakında Piyasaya Sürülecek Olan 5 Kriptopara Projesi

Kriptopara piyasası şu an için Bitcoin’in hareketliliği ile birlikte altcoin’leri harekete geçirmeye çalışıyor. Yükseliş konusunda akla gelen ilk projeler DeFi projeleri olsa da diğer altcoin’lerin de ciddi yükselişler elde edeceği düşünülüyor. Büyük borsalarda listelenerek piyasaya çıkan kriptopara projelerinin bir anda çok güzel getiriler getirdiği herkes tarafından bilinmekte. Yatırımcılar ise bunun gibi büyük beklenti yaratan ancak henüz piyasaya sürülmeyen kriptopara projelerini takibe almaya başladı.

Planet Sandbox (PSB)

Planet Sandbox, oyuncuların kendi NFT silahlarını ve aksesuarlarını kullanarak çeşitli oyun modlarında diğer oyuncularla savaşmak için arenalar inşa etmelerini ve sahiplenmelerini sağlayan, bir NFT korumalı alan oyunudur.

$PSB ve $PULV tokenleri tarafından desteklenen Planet Sandbox, kazanmak için gerçeğe yakın sanal dünyada oynamanın birçok yolunu yarattı. GameFi üzerinden IGO’su yapılacak, ardından Pancakeswap’ta listelendikten sonra ticarete açık olacak.

Marketcap: $475.000

Başlangıç fiyatı: $0.125

Piyasaya sürüleceği tarih: 5 Ekim 2021

SolRazr (SOLR)

SolRazr; DeFi, NFT’ler ve ölçeklenebilen web3 uygulamalarının büyümesini desteklemeyi amaçlayan Solana ağı üzerinde inşa edilen projeler için fiili fon toplama ve geliştirici platformu olarak tasarlanmıştır. SolRazr’un kendi Launchpad’inde IDO satışı yapılacaktır.

Marketcap: $2.000.000

Başlangıç fiyatı: $0.30

Piyasaya sürüleceği tarih: 6 Ekim 2021

Warena (RENA)

Play-to-Earn, Metaverse, Personalization ve NFT gaming. Hepsi Warena’da mevcut. İki sürüm aşaması boyunca heyecan verici aksiyon-hayatta kalma oyunudur. Oyuncular, son derece kişiselleştirilmiş savaşçılar kullanarak PvE ve PvP içeriğinde savaşacaklar, turnuvalara katılacak ve aynı anda NFT’leri toplayabilecekler. DAO Maker, Red Kite, Ignition’da IDO’su yapılacak, GameFi üzerinde IGO’su yapılacak.

Warena

Marketcap: $380.000

Başlangıç fiyatı: $0.165

Piyasaya sürüleceği tarih: 6-8 Ekim 2021

Waggle Network (WAG)

Waggle, perakende yatırımcıların yatırımlarını birincil pazara çeşitlendirmelerini sağlayan merkeziyetsiz bir pazardır. Güçlü işlem akışları ve sıkı durum tespiti prosedürüyle, perakende yatırımcılarına önceden erişilemeyen kazanılmış tokenleri satın alma fırsatları sunmaktadır. Gate.io’da IEO’su yapılacak ve ilk olarak orada listelenecek.

Waggle, kriptopara

Marketcap: $750.000

Başlangıç fiyatı: $0.25

Piyasaya sürüleceği tarih: 8 Ekim 2021

Beta Finance (BETA)

Beta Finance, kriptopara ödünç vermek, ödünç almak ve açığa satmak için oluşturulmuş zincirler arası bir kripto market protokolüdür. Açığa satış yapabilme imkanı ve herkesin para piyasası oluşturmasını sağlar. Binance Launchpad’de IEO’su yapılacak ve ilk listeleme Binance platformunda yapılacak.

Beta Finance, kriptopara

Marketcap: $9.600.000

Başlangıç fiyatı: $0.06

Piyasaya sürüleceği tarih: 8 Ekim 2021

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da co-founder ve "chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

kriptopara

Kriptopara Piyasasında Son Durumlar | BTC, ETH ve SOL Teknik Analizi

KoinSaati Akademi: Nano Blockchain Nedir?