in

Yakında Piyasaya Sürülecek En İyi 7 DeFi ve NFT Projesi | 20 Aralık 2021

Haftanın Lansmanları

Yakında halka arz veya ilk listeleme ile pazara girecek olan, umut vadeden düşük marketcap’li DeFi ve NFT projelerinin bir listesini hazırlayıp siz değerli okuyucularımız için derledik.

Imperium Empires (IME)

Avalanche Blockchain üzerine inşa edilen Imperium Empires, PvP/People versus People (insana karşı insan) savaşlarında NFT yakma yoluyla deflasyonist token’lara sahip olan, DeFi’yi oyunlaştıran ve DeFi’yi dünya çapında 3 milyar oyuncuya erişilebilir kılan dünyanın ilk GameFi 2.0 AAA uzay metaverse’idir. Imperium Empires, çok çeşitli PvE/People versus Environment (insana karşı doğa) ve PvP oynanışına sahip bir 3. şahıs RTS/Real-Time Strategy (gerçek zamanlı strateji) oyunudur ve oyuncuların metaverse’i fethetmek ve imparatorluklarını inşa etmek için bir arkadaş loncasına katılarak takımlar halinde kazandıkları bir oyundur.

Imperium Empires‘ın arkasındaki çekirdek ekip, her biri kendi alanlarında 10-20 yıldan fazla deneyime sahip, Animoca Brands’in ana ortak şirketi Tencent ve Uber ile çalışan deneyimli oyun geliştiricileri, blokzinciri geliştiricileri ve pazarlama profesyonellerinden oluşuyor.

DeFi ve NFT

$IME tokenı için IDO 20 Aralık tarihinde Avalaunch platformunda gerçekleşecek.

 • IDO Fiyatı: 0.0045$
 • Listelenme Marketcap’i: 913,000$

IotexPad (TEX)

Iotexpad, önde gelen tüm IoTeX projeleri için birincil inkübatör ve yerel Launchpad’dir.

Iotexpad, projelere ve yatırımcılarına fayda sağlamak için kripto varlıklarının güvenli ve kolay kullanımıyla kitle fonlamasını tamamen yeni bir düzeye taşıyan dönüştürücü IoTeX projeleri için özel bir token başlatma platformudur. TEX token sahipleri, IoTeX ağında başlatılan oyunun kurallarını değiştiren projelere erişimle teşvik edilmesi amaçlanmaktadır.

DeFi ve NFT

$TEX tokenı için IDO ve ilk listeleme 20-21 Aralık tarihlerinde OxBull platformunda gerçekleşecek. 21 Aralık tarihinde Mimo Protocol ve Pancakeswap’ta listelenecek.

 • IDO Fiyatı: 0.10$
 • Listelenme Marketcap’i: 280,000$

Ftribe Fighters (F2C)

VR ve AR özellikleri ile ön plana çıkan Play-to-Earn (P2E) projesidir. Proje,

 • Metaverse’i entegre etmek için evren inşa etmek,
 • Diğer bireysel NFT girişimlerini destelemek için oyun temeli
 • Görsel içi ögelerin her birine parasal bir değer vererek tanıtımını yapabilmek ve
 • Geleneksel MOBA oyunlarına rakip olarak ortaya çıkmıştır.

DeFi ve NFT

$F2C tokenı için 20 Aralık tarihinde IGO GameFi platformunda ve SHO DAO Maker platformunda gerçekleşecek.

 • IDO Fiyatı: 0.022$
 • Listelenme Marketcap’i: 734,580$

Solice (SLC)

Solice, kullanıcıların Solana blokzincirinde sürükleyici bir şekilde sanal deneyimlerini oynayabilecekleri, oluşturabilecekleri, sahiplenebilecekleri, sosyalleştirebilecekleri ve para kazanabilecekleri bir VR metaverse’dir.

Solice, sanal dünyaların, NFT’lerin ve toplulukların birbirine bağlı  olduğu bir metaverse’dir. Metaverse deposunda birlikte çalışabilirlik aracılığıyla onları birbirine bağlayarak genel kullanıcı deneyimini iyileştirmeyi amaçlıyor. Solice, görsel performansı korurken, kullanıcılar için sürükleyicilik ve varlık sahipliği eksikliğini çözer.

DeFi ve NFT

$SLC tokenı için 20-22 Aralık tarihlerinde IGO Red Kite platformunda ve IGO GameFi platformunda gerçekleşecek.

 • IDO Fiyatı: 0.07$
 • Listelenme Marketcap’i: 3,024,000$

MonkeyBall (MBS)

MonkeyBall, öğrenmesi kolay, ustalaşması zor, heyecan verici, sıra tabanlı bir oyna-kazan futbol oyunu sunmak için yüksek üretim değeri olan çok oyunculu oyunları Solana blok zinciri teknolojisi, NFT’ler ve merkeziyetsiz finansla birleştiren yeni nesil e-spor metaverse’dir.

MonkeyBall (MBS)

$MBS tokenı için listeleme 21 Aralık tarihinde FTX ve Raydium platformlarında gerçekleşecek.

 • IDO Fiyatı: 0.04$
 • Listelenme Marketcap’i: 880,000$

Monster Galaxy (GGM)

GAIA CLUB tarafından tasarlanmış ve üretilmiştir. Monster Galaxy, Play-to-Earn (P2E), Pokemon ve Monster Hunter’dan ilham alan bir mobil oyundur. Bu yeni oyun, her MOGA’nın bir NFT olarak işlev görmesini sağlar. “Galaxy Gems” $GGM olarak adlandırılan hem MOGA NFT’ler hem de oyun içi tokenlar, açık piyasada veya sanal mağazada serbestçe takas edilebilir.

Monster Galaxy (GGM)

Blind Box NFT satışı 21 Aralık tarihinde Treasureland platformunda gerçekleşecek.

RaceFi (RACEFI)

RaceFi, Solana ekosistemindeki ilk AI/ML entegre araba yarışı oyunudur. RaceFi, oyuncuların ve katılımcıların oyunun bazı bölümlerine sahip oldukları, Play-to-Earn (P2E) bir araba yarışı oyunudur. Oyuncular oyun içinde etkileşim kurarak kazanabilirler. Oyunun sahip olunan tüm bölümleri, doğrulanabilir şekilde sahip olunan NFT’ler biçimindedir.

Oyunun yerel platform token’ı, tüm oyun içi etkinlikler için kullanılan $RACEFI‘dir. RaceFi’nin içinde metaverse, oyuncular hız tutkusunu gidermek için çeşitli oyun modlarının keyfini çıkarırken kazanabilir veya oyun içi mülkü kontrol ederek ve ekosistem oyuncularıyla etkileşime girerek kar elde edebilir.

RaceFi (RACEFI)

$RACEFI tokenı için listeleme 22 Aralık tarihinde KuCoin ve Raydium platformlarında gerçekleşecek.

 • IDO Fiyatı: 0.125$
 • Listelenme Marketcap’i: 631,250$

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

MES tarafından yazıldı.

GAMI World Nedir ve IDO’larına Nasıl Katılınır?

Battle Saga

TrustFi Battle Saga IDO’suna Nasıl Katılınır?