in , ,

Yakında Piyasaya Sürülecek 7 DeFi ve NFT Projesi

Haftanın Lansmanları

Yakın zamanda piyasaya sürülecek olan 7 DeFi ve NFT projesinin IDO tarihleri, partnerlikleri gibi detaylarını sizler için derledik.

Forward Protocol

Forward Protocol’ün nihai hedefi, Blockchain Teknolojisinin toplu olarak benimsenmesini hızlandırmaktır. Forward Protocol, değer odaklı ekonomiyi birbirine bağlayan blokzinciri araçları sağlar. Modüler mimari ve dağıtıma hazır tamamen özelleştirilebilir akıllı sözleşmeler, herkesin herhangi bir risk olmadan blokzinciri teknolojisini benimsemesi için tasarlanmıştır.

$FORWARD token’i için satış 13 Aralık tarihinde TheDAOMaker ve 14 Aralık tarihinde TheMahaDAO platformlarında gerçekleşecek.

 • Listelenme Fiyatı: 0.005$
 • Listelenme Marketcap’i: 223,750$

MetaGods

MetaGods, dünyanın ilk blokzinciri tabanlı blokzinciri üzerine inşa edilmiş play-to-earn Aksiyon RPG’si yani rol yapma oyunudur. Tehlikeli canavarları yok etmek için üretken NFT ile ticaret yapabilir ve oynayabilirsiniz.

$MGOD token’i için 14 Aralık tarihinde GameFi’de  platformunda IGO ve 14 Aralık tarihinde DAO Maker’da $MGODSHO gerçekleşecek.

 • Listelenme Fiyatı: 0.045$
 • Listelenme Marketcap’i: 461,963$

Domi Online

 Domi Online, oyuncuların seyahat edebilecekleri, keşfedebilecekleri ve efsanevi yaratıklarla savaşabilecekleri ormanlar, mağaralar, çöller ve diğer birçok gizli alanla dolu, genişleyen bir orta çağ metaverse’dir. Domi Online, NFT’ler tarafından desteklenen 3D Blockchain MMORPG play-to-earn’dir.

$DOMI token, 14-15 Aralık’ta ChainBoost ve Polkastarter’da ilk IDO’sunu gerçekleştirecek.

 • Listelenme Fiyatı: 0.024$
 • Listelenme Marketcap’i: 493,200$

Chingari

Blockchain ile dünya çapında video içerik oluşturucularını güçlendirmek için kurulmuş bir projedir. Kullanıcılara daha geniş pazar mekaniği sunan merkezi $GARI aracılığıyla gelirin %30’unu doğrudan içerik oluşturucularla paylaşarak etkileyici olmayı bir iş haline getirmeyi hedefliyorlar. Bunu, platformu kullanıcıların öğrenim ve eğlence için geri dönmeleri için canlı ve çekici bir yer haline getiren kişiler olmaları için destekliyor. Yaratıcılar $GARI token’larıyla daha iyi içerik oluşturmaya teşvik edilmektedir. (DAO, Chingari Vakfı tarafından yönetiliyor)

$GARI token’i için IDO 15 Aralık tarihinde SolRazr platformunda gerçekleşecek.

 • Listelenme Fiyatı: 0.40$
 • Listelenme Marketcap’i: 18,000,000$

Label

LABEL, mevcut içerik üretimi ve yatırımının önündeki yüksek engelleri yıkmak için yatırım,
dağıtım ve promosyon süreçlerini destekleyen ve mevcut haksız kâr dağıtım yapısını ortadan kaldıran bir kuluçka sistemi sunan blokzinciri tabanlı, NFT, telif hakkı paylaşım platformudur.

$LBL token’i için IDO 17 Aralık tarihinde RedKite platformunda gerçekleşecek.

 • Listelenme Fiyatı: 0.003$
 • Listelenme Marketcap’i: 322,500$

IotexPad

Iotex tarafından desteklenen, gelişmekte olan projeler için IOTEX ağı üzerine inşa edilecek ilk yerel IDO launchpad’i. Iotexpad, projelere ve yatırımcılarına fayda sağlamak için kripto varlıklarının güvenli ve kolay kullanımıyla kitle fonlamasını tamamen yeni bir düzeye taşıyan dönüştürücü IoTeX projeleri için özel bir token başlatma platformudur. TEX token sahipleri, IoTeX ağında başlatılan oyunun kurallarını değiştiren projelere erişimle teşvik edilecek.

$TEX token IDO’su 19 Aralık tarihinde IotexPad ve 0xBull platformlarında gerçekleşecek.

 • Listelenme Fiyatı: 0.10$
 • Listelenme Marketcap’i: 290,000$

RaceFi

RaceFi, Solana ekosistemindeki ilk AI/ML entegre araba yarışı oyunudur. RaceFi’nin metaverse’te, oyuncular hız susuzluğunu gidermek veya oyun içi mülke sahip olarak kar elde etmek için çeşitli oyun modlarının keyfini çıkarırken kazanabilirler. Saf yarış veya Savaş yarışı, PvP veya PvE, yarışçılar veya kumarbazlar, olasılıklar sonsuzdur.

$RACEFI token IDO’su 8-9 Aralık’ta SolRazr ve Enjinstarter’da gerçekleşti. Listelenme tarihi yakında duyurulacak.

 • Listelenme Fiyatı: 0.125$
 • Listelenme Marketcap’i: 631,250$

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Ezgi Çoban tarafından yazıldı.

Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri aynı zamanda Uluslararası Ticaret ve Finansman Çift Anadal Programı öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

KuCoin

Kollect (KOL) KuCoin’de Listeleniyor: Kollect (KOL) Nedir?

Bitcoin ve FED Kararları | BTC Teknik Analizi