içinde ,

Yakın Zamanda Piyasaya Sürülecek En İyi 7 “Low Cap” DeFi Projesi

Merkeziyetsiz Finans (DeFi), uygulamalarda veya projelerde gittikçe daha fazla değer kilitlenerek hızlı bir şekilde büyümeye devam ediyor. Bugün, DeFi Llama’ya göre, içlerindeki kilitli toplam değer (TVL) 100 milyar doları aştı. Bu yazımızda yakın zamanda piyasaya sürülecek olan “En İyi 7 Low Cap DeFi Projesini” siz değerli okuyucularımız için derleyeceğim.

Alphr

Alphr, herkesin sektördeki en başarılı yatırımcıların işlemlerini kopyalamasını sağlayacak son derece verimli bir ayna ticaret sistemi oluşturarak kripto ticaretini demokratikleştiriyor. Alphr aracılığıyla, kullanıcılar kapsamlı bir en iyi kripto tüccar seçimine erişebilir ve tercih ettikleri tüccar bunu yaptığında otomatik olarak alıp satabilir. Kullanıcılar yansıtmak istedikleri bir cüzdanı seçtiklerinde, sermayelerinin seçtikleri kişinin işlemlerini yansıtacak şekilde yönlendirilmesini sağlayacak bir akıllı sözleşme havuzuna para yatırabilirler. Alphr kullanıcıları, herhangi bir tüccarın cüzdanını arayabilir ve kopyalamak istedikleri ek tüccarlar için yeni yansıtma havuzları oluşturabilir.

Alphr, kripto ticaretini kitleler için daha erişilebilir hale getirmek için Swami AlphrAnanda tarafından oluşturuldu. Alphr, herkesin kriptodaki en başarılı yatırımcıların ticaret yapmasını sağlar. Alphr protokolünü kullanarak, kullanıcılar kripto piyasasındaki işlemlerini yansıtabilir ve sattıklarında alıp satarken satın almalarına izin verir.

Token Satışı: 12 Nisan
Toplanan Fon: $1.820.000
Başlangıç Fiyatı: $0.50
Başlangıç Market Cap: $1.025.000

disBalancer

Hacken Vakfı’na girecek ikinci proje olan DisBalancer, şirketleri DDoS saldırılarına karşı koruyan ve kullanıcıların ağa ücretsiz bilgi işlem güçlerini ve bant genişliğini kiralayarak token kazanmalarını sağlayan bir çözümdür. DDOS tokeni disBalancer ekosistemindeki işlemler için kullanılan yardımcı program tokenidir. DDOS tokeninin ana rolü, ekosistem içinde değer geçişini sağlamaktır.

disBalancer

DisBalancer, dağıtılmış DDOS koruma ağıdır. Web kaynaklarını disBalancer ağı ile korumak için şirketler, ana düğümde DDoS tokenlerini stake ediyor. Ana düğüm, tüm trafiği kötü niyetli (veya olağandışı) ve normal trafiğe böler. Olağan dışı ve kötü niyetli trafik kullanıcı düğümlerine dağıtılırken, normal trafik doğrudan hedeflenen web sitesine gider. Yalnızca beklenmedik veya kötü niyetli trafik kullanıcı düğümlerinden geldiğinde, DDOS tokenleri stake etme akıllı sözleşmesinden ücretlendirilir ve kullanıcı düğümlerine dağıtılır.

Token Satışı: 15 Nisan
Toplanan Fon:
Başlangıç Fiyatı: $0.50
Başlangıç Market Cap: $440.000

Saito

Saito, blok zinciri uygulamalarını doğrudan tarayıcınızda çalıştıran bir Web3 hibe alıcısıdır. Ağ, madenciler veya paydaşlar yerine ISS’lere ödeme yaparak, maliyetleri Infura gibi yağmacı tekellere aktarmak yerine Web3 projelerinin altyapıyı kendi kendine finanse etmesine olanak tanıyor.

Saito

Saito, web3’ü kullanıcılara sunan açık bir ağ katmanıdır. Saito’daki uygulamalar kapalı eklentiler, özel API’ler ve açık olmayan altyapı olmadan çalışabilir. Saito, şu anda 2 Milyon Dolarlık fon toplamayı başardı. 22 Nisan’da ise Token Satışı olacak.

Token Satışı: 22 Nisan
Toplanan Fon: $2.000.000
Başlangıç Fiyatı: $0.004
Başlangıç Market Cap:

Kianite

Kianite, topluluk tarafından yönetilen bir DeFi protokol ekosistemidir. Bir dizi DeFi ürünü sağlanarak topluluğa ekosistemdeki her bir ürünü yönetme gücü vermeyi amaçlamaktadır. Topluluğa yatırımdan likidite ürünlerine kadar değişen bir DeFi ürünleri paketi oluşturup ve bu ürünlerin yönünü topluluğun kendi kendine yönetme ve karar verme yetkisini tanıyacaktır.

Kianite

Topluluğun ilgili, yatırım yapılan ve yaratıcı üyeleri için getirileri en üst düzeye çıkarabilecek dikey olarak entegre edilmiş bir DeFi ürünleri paketi oluşturmak amacıyla 2020’nin sonlarında Kianite üzerinde çalışılmaya başlandı.

Token Satışı:
Toplanan Fon: $1.500.000
Başlangıç Fiyatı: $0.11
Başlangıç Market Cap:

ChainSwap

ChainSwap, akıllı zincirler için zincirler arası bir varlık köprüsü ve uygulama merkezidir. ChainSwap, projelerin ETH, BSC ve HECO arasında sorunsuz bir şekilde köprü kurmasını sağlar. ChainSwap, gelecekte zincirleri entegre edecek ve BTC, DOT, SOL ve daha fazlası arasında tam zincirler arası çözümler sunacak.

ChainSwap

Zincirler arası varlık köprüsü ve uygulama merkezi ChainSwap, merkezi olmayan finans ve kripto endüstrisindeki en büyük isimlerden bazılarının katılımıyla 3 milyon dolarlık stratejik finansman turunu kapattı. Protokol şu anda, Rai ve Fei, Polkastarter’ın POLS, Vortex VTX tokeni dahil olmak üzere şu anda desteklenen üç blok zinciri arasında sorunsuz bir şekilde swap yapılabilen çeşitli platformlardan 18 tokeni desteklemektedir.

Token Satışı:
Toplanan Fon: $3.000.000
Başlangıç Fiyatı:
Başlangıç Market Cap:

BSC Station

BSC Station (BSCS), Binance Smart Chain’de NFT Müzayedesi ile tam takır DeFi oluşturmayı hedefliyor. Binance Smart Chain tarafından desteklenen DeFi ve NFT için ekonomi altyapısı olacak. Yani, BSC Tarafından Desteklenen DeFi ve NFT Altyapısı.

BSC Station

BSC Station, tüketicilere ve kurumlara maksimum değer sunmak için tasarlanmış mevcut blok zincirleri Binance Smart Chain üzerinde çalışır. Binance Smart Chain, BSCS’nin ürünü bağlamında altyapı sorununu çözdü ve BSC Station, platformu tarafından sunulan teknolojilerden yararlanmak için ideal bir kullanım örneğini temsil ediyor.

Token Satışı:
Toplanan Fon: $775.000
Başlangıç Fiyatı: $1.00
Başlangıç Market Cap:

Busy

Busy DAO, birden fazla durumda blok zinciri teknolojisinden yararlanan merkezi olmayan dağıtılmış bir çözümdür. İlk durumda, serbest çalışanlar için merkezi olmayan bir platform inşa edilecek. Web 3.0 motoru, akıllı sözleşmeler yoluyla bir avantaj görerek herkese dağıtılacak.

Busy Dao

Busy, temel olarak blockchain çözümlerini kullanır. Blokların gerçekliğini doğrulayan kullanıcıların rastgele seçildiği kendi hisse konsensüs kanıtını kullanır. Her şey hızlı gidiyor ve veriler hemen bloğa yazılıyor. Bu işlem, yüksek düzeyde güvenlik sağlar ve sözde çift harcamayı önler. Bu sistem ayrıca, her aktif kullanıcı ağın bir parçası olduğu için genel merkeziyetsizliğe katkıda bulunur. Bu özellikler, tüm ağın yüksek verimini garanti eder.

Token Satışı:
Toplanan Fon: $1.900.000
Başlangıç Fiyatı: $0.40
Başlangıç Market Cap: 1.120.000

Kripto paralar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da hem "co-founder hem de chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Kriptopara, Bitcoin, Ethereum

Kripto Para Piyasalarında Bu Hafta: Geçtiğimiz Haftanın Özeti Ve Beklenen Gelişmeler

Antalya’daki Uluslararası Blockchain Wave Konferansı