Yakın Bir Tarihte IDO’su Yapılan “Star Atlas” Nedir?

Star Atlas

Star Atlas, uzayda geçen devasa multi oyunculu bir çevrimiçi oyundur ve Solana blok zinciri üzerinde kuruludur. Genel oyun mantığı, işlemler ve ögeler blok zincirinde saklanır. Star Atlas, sunucusuz MMO oynanışı ile hibrit bir uzay strateji oyunu olma özelliğini içinde barındırır.

Tüm oyun, oyunculara oyun içi ögelere sahip olmak, ekonomi tabanlı oyun mekanikleri eklemek ve merkeziyetsiz finanstan ilham alan bir ekonomik sistem uygulamak için blok zincirini kullanarak gerçek zamanlı bir rol üstlenmektedir.

Star Atlas

Oyun, üç galaktik grubun ortaya çıktığı uzak bir gelecekte yer alıyor. Kaynaklar, bölgesel fetih ve siyasi üstünlük için devam eden bir mücadele için rekabet edilmektedir. Oyuncular bu gruplardan birine katılabilir ve daha sonra yaptıkları katkılar için gelir elde edebilme şansı yakalayabilir. Sonuç olarak, eylemleri kurgusal evrenin gidişatını değiştirecektir. Oyunda oluşturulan gruplar, oyuncuların işbirliği yapmasına, kaynak toplamasına ve kendi mikroekonomilerini kendi kendine yönetme şansı yakalayabilmektedir.

Star Atlas

Star Atlas, oyuncuların uzaya derinlemesine girmelerine ve yeni yıldızları keşfetmelerine olanak tanır. Gezegenlerle dolu bu evrende çok fazla sıcak temas ve mücadele vardır. Oyuna yeni başlayanlar, kısmi güvenli bir bölgede oyuna başlar, ancak bu yolun sonunda staking ve ödüllerin çok daha yüksek olduğu orta ve derin uzay bölgelerine doğru yol alabilirler. Tüm uzay gemileri; uzay istasyonları ve kara tesisleri, saldırı ve savunma pozisyonları için silah ve kalkanlara sahiptir. Oyuncular; topluluk çabalarıyla uzay istasyonlarını ve kurulumlarını yükseltebilirken, uzay gemisi kaptanları geminin performansını iyileştirmek için mürettebat atayabilir. Mürettebatınız için seçim, veri koşucusundan ödül avcısına kadar tüm kariyerinizi etkileyebilir.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da co-founder ve "chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Bitcoin

Pandeminin Son Etkileri Işığında Güncel Ekonomik Veriler ve Ons Altın Analizi

Türk Kripto Fenomenleri

Türk Kripto Fenomenleri Bu Hafta Neler Konuştu | 5 Eylül 2021