içinde , ,

XRP İçin Yeni Bir Şok Daha: Bittrex Borsası Da XRP İşlemlerini Askıya Aldı!

22 Aralık tarihinde ABD’nin menkul kıymet regülatörü SEC tarafından açılan dava, XRP yatırımcıları için tam anlamıyla kabus oldu. Ripple fiyatı o tarihten bu yana %50’den fazla düşüş yaşarken her geçen gün başka bir kripto para borsası ile platformu delist haberi paylaşmakta. Bu haberleri ardından, Bittrex Platformu da Ripple işlemlerini askıya aldığını duyurdu.

Ripple (XRP) Üzerinde Kara Bulutlar Dolaşmaya Devam Ediyor

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Ripple (XRP) ve yöneticilerini hukuka aykırı bir şekilde 1.2 Milyar Dolarlık kazanç sağlamakla suçlamasına binayen Bitstamp, OKCoin ve Coinbase gibi dev platformların ardından Bittrex platformu da, piyasa değerine göre dördüncü sıraya gerileyen XRP işlemlerini askıya aldığını duyurdu.

Bittrex, 15 Ocak 2021 tarihi itibariyle bütün XRP işlemlerini askıya alıyor. Bittrex, “bir sonraki duyuruya kadar müşteriler, XRP listeden kaldırıldıktan sonra Bittrex’teki Ripple cüzdanlarına erişmeye devam edecek” açıklaması yaptı. Bu konuyla ilgili diğer gelişmeleri, Twitter ve Müşteri Desteği aracılığıyla aktarılacağını müşterilerine duyurdu.

**Kripto paralar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da hem "co-founder hem de chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Altın Ve Emtia Piyasalarındaki Son Durumlar

akıllı şehir,teknoloji

IOTA Kurucusu: DLT Akıllı Şehir Altyapı Sistemleri İçin İdeal Bir Çözüm