in , ,

Ripple (XRP) Boğaları 0,55 Dolar Seviyesini Hedefliyor

Bu yazının yazıldığı sırada XRP %3.43 artışla 0.5158 dolar seviyesine kadar yükseldi. Güne karışık bir başlangıç yapan XRP, sabahın erken saatlerinde 0.5220 dolar seviyesine kadar yükselmiş daha sonra ufak çaplı geri çekilmeler yaşamıştı. 

XRP’nin 0.5370 dolarlık ilk direnç seviyesini hedeflemek için 0.5133 dolarlık pivottan kaçınması gerekiyor. Salı gününün en yüksek seviyesi olan 0.5286 dolara doğru bir hareket, uzun bir kırılım seansına işaret edecektir. 

Uzatılmış bir ralli durumunda XRP muhtemelen ikinci direnç seviyesini 0.5524 dolar seviyesinden test edecektir. Varlığın üçüncü direnç seviyesi ise 0.5915 dolar bölgesinde bulunuyor. 

Pivot boyunca yaşanacak bir düşüş, birinci destek seviyesini 0.4979 dolar seviyesinden devreye sokacaktır. Bununla birlikte olası bir satış baskısı durumunda XRP’nin 0.48 doların ve 0.4742 dolardaki ikinci destek seviyesinden kaçınması gerekir. Olası düşüş senaryosunda takip edilecek üçüncü destek seviyesi ise 0.4351 dolar civarında bulunuyor. 

Birinci destek seviyesi (0,4979) ve 50 günlük EMA’nın (0,47805) üzerinde bir tutuşu ikinci direnç seviyesini (0,5524) hedeflemek için birinci direnç seviyesinden (0,5370) bir kırılımı destekleyecektir. Bununla birlikte, birinci destek seviyesi ve 50 günlük EMA üzerinden bir düşüş, ikinci destek seviyesini (0.4742) görüş alanına getirecektir. 50 günlük EMA’dan bir düşüş fiyatta gerilemenin sinyalini verir. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

CheersLand (CHEERS) Launchpad’i Seçmeniz için 10 Neden

zkSync Ekosisteminde Kullanılacak En İyi 7 Protokol