in , ,

XRP Ayıları 0,45 Dolar Seviyesini Hedefliyor

Bu yazının yazıldığı sırada XRP, %7.70 düşüşle 0.47 dolar seviyesinden fiyatlanıyordu. Güne karışık bir başlangıç yapan XRP, 0,4838 dolar seviyesine yükselmeden önce erken saatlerde 0,4776 seviyesine kadar geriledi. 

XRP’nin 0,51 dolarlık ilk direnç seviyesini ve çarşamba gününün eni yüksek seviyesi olan 0,52 doları hedeflemek için 0,48 dolarlık pivottan geçmesi gerekiyor. 0,50 dolara yaşanacak bir dönüş, uzun bir kırılım seansına işaret edecektir. 

Uzatılmış bir ralli durumunda XRP, muhtemelen ikinci direnç seviyesini 0,5460 dolar seviyesinde test edecek. XRP’nin üçüncü direnç seviyesi ise 0,60 dolar bölgesinde bulunuyor. 

Pivot boyunca hareket edememek, birinci destek seviyesini 0,4542 dolar seviyesinde oyunda bırakacaktır. Bununla birlikte, olası bir satış baskısı durumunda XRP’nin 0,45 doların altından ve 0,4284 seviyesindeki ikinci destek bölgesinden kaçması gerekir. XRP fiyatının üçüncü destek seviyesi ise 0,3696 bölgesinde yer alıyor. 

200 günlük (0,4945) ve 100 günlük (0,50) EMA’lar boyunca bir hareket, (0,5460) seviyesini hedeflemek için 50 günlük EMA (0,5126) ve (0,5130) seviyesinden kırılımı destekleyecektir. Bununla birlikte, 200 günlük (0,49) üzerinden hareket etmemek birinci destek seviyesini 0,45 dolar bölgesinde görünür kılacaktır. 50 günlük EMA üzerinden bir hareket ise yükseliş sinyali gönderir. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Chirpley Yol Haritası Neler Vadediyor?

Tether’de (USDT) Depeg Tehlikesi!