içinde

XCAD Network (XCAD) ve Perpetual Protocol (PERP) Huobi Pioneer Zone’da Listeleniyor

XCAD Network (XCAD) yatırma işlemleri 14 Mart TSİ 05:30’da, Perpetual Protocol (PERP) yatırma işlemleri 14 Mart TSİ 13:00’da Huobi Global borsasında Pioneer Zone’da işleme açıldı. Yeterli hacme ulaşıldığında ise spot işlemler de yapılabilecek.

Yatırımcılar XCAD Network (XCAD) için 14 Mart TSİ 05:30’dan, Perpetual Network (PERP) için 14 Mart TSİ 13:00’dan  itibaren Huobi Global üzerinden yatırma işlemlerini gerçekleştirebilecek. XCAD ve PERP için spot işlemler (XCAD/USDT, PERP/USDT) yeterli hacme ulaşıldığında 14 Mart’ta açılacak ve yatırma hacmi piyasa işlemlerini karşılayınca başlayacak olup başka bir duyuru ile bildirilecektir. Ancak XCAD’larınızı Huobi Global borsasında başka yere çekmek (withdrawal) aktarmak için 15 Mart 16:00’ya kadar, PERP’leriniz için 15 Mart 17:00’a kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi Huobi Global Twitter hesabının XCAD listeleme haberi:

XCAD Network (XCAD) Nedir?

XCAD Network, Creator tokenization aracılığıyla İçerik Oluşturucu kitlelerinin gücünden ve değerinden yararlanan, izleyicilerin ödüller kazanmasına ve doğrudan YouTube üzerinde çalışan bir eklenti aracılığıyla Yaratıcının kararlarını yönetmesine olanak tanıyan küresel bir platformdur.

Hayranlar, XCAD Eklentisi aracılığıyla doğrudan YouTube’da token’li içerik oluşturucuları izleyerek en sevdikleri Creator token’lerini kazanabilirler.

XCAD Network (XCAD)

XCAD Network, en sevdiğiniz içerik oluşturucu token’lerinizi kazanabileceğiniz ve trade edebileceğiniz bir içerik oluşturucu token platformudur.

Eklenti ile doğrudan YouTube’da belirtilmiş içerik oluşturucuların içeriğini izleyip, yerel içerik oluşturucu token’lerini kazanıyorsunuz.

XCAD token’i başlangıçta Ethereum’da bir ERC-20 varlığı olarak piyasaya sürülecek ve kısa bir süre sonra bir ZRC2 token’i olarak Zilliqa’ya taşınacak. Token, Xcademy platformu, Xcad DEX ve platformun yönetim token’i için temel para birimi olduğu için Xcad Network ekosisteminde çok önemli bir rol oynar. Kullanıcılar, yerleşik bir XCAD yield farm sayesinde benzersiz İçerik Oluşturucu Token’leri ile birlikte XCAD token’lerini stake edebilecekler.

Official website: https://xcadnetwork.com/

Resmi Huobi Global Twitter hesabının PERP listeleme haberi:

Perpetual Protocol (PERP) Nedir?

Perpetual Protocol, Ethereum ve xDai’deki vadeli işlemler için merkeziyetsiz bir değişimdir (DEX). Trader’lar, BTC, ETH, DOT, SNX, YFI ve diğerleri gibi artan sayıda varlık üzerinde 10 kata kadar kaldıraçla short veya long işlem açabilirler. Trader’lar her zaman varlıklarının ve zincirlemenin mülkiyetini elinde tutar.

PERP

Perpetual Protocol, sabit ürün eğrileri tarafından belirlenen öngörülebilir fiyatlandırma ile zincir üzerinde likidite sağlayan sanal bir otomatik piyasa yapıcıyı (vAMM) kullanır. Ayrıca, Perpetual Protocol, vAMM’lerini piyasadan bağımsız ve tamamen teminatlı olacak şekilde tasarlamış.

Perpetual Protocol, dünyanın en iyi, en erişilebilir ve en güvenli merkeziyetsiz türev ticaret platformunu yaratmayı amaçlamaktadır.

PERP, protokolün merkeziyetsiz yönetimini teşvik eden ve kolaylaştıran bir yardımcı program token’idir.

Official website: https://perp.com/

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonometri bölümü öğrencisi. KoinSaati İçerik Editörü

SEC, NYDIG ve Global X’in Spot Bitcoin ETF Uygulamalarını Reddetti

Bitcoin (BTC) Yeni Haftaya Pozitif Başladı I 14.03.2022