içinde

X Rush Kurucu Ortağı Berkan ile AMA Etkinliği

X Rush kurucu ortamı Berkan ile 8 Mayıs Pazar TSİ 15.00’te KoinSaati Telegram grubunda AMA etkinliği için topluluğumuzla buluştu. Etkinliği kaçıranlar veya detayları okumak isteyenler için soru ve cevapları sizlerle paylaşıyoruz.

X Rush Co-Founder Berkan met with our community for the AMA event in KoinSaati Telegram group on Sunday May 8, 2022, at 15.00 (UTC+3). We share the questions and answers with you for those who missed the event or want to read the details.

kriptopiggy: Herkese merhaba, KoinSaati ailesi, X Rush Projesi Kurucu Ortağı Berkan, bugün AMA etkinliğimiz için bizimle. Hoşgeldiniz, nasılsınız?

Hello everyone, KoinSaati family, X Rush Project Co-Founder Berkan is with us today for our AMA event. Welcome, how are you?

Berkan: merhaba herkese

Burada olduğum için mutluyum.

hello everyone

Glad to be here today

kriptopiggy: Biz ve topluluğumuz, X Rush’a ev sahipliği yapmaktan çok mutluyuz. Hazırsanız başlayalım mı?

We and our community are very happy to host X Rush. If you are ready, shall we start?

Berkan: Evet! Hadi başlayalım

Yes! let’s go

kriptopiggy: Merhaba Arkadaşlar,

X Rush projesi kurucu ortağı Berkan , AMA (Bana Her Şeyi Sor) etkinliği için bugün bizlerle beraber. Berkan, X Rush projesi hakkında merak edilenleri bizlerle paylaşmak üzere davetimizi kabul ettiğin için teşekkür ederiz!

Programımız 2 bölümden oluşacak:

⁃ İlk olarak proje hakkında kendi sorularımızı soracağız ve bu bölüm boyunca sohbet açık olmayacaktır.

⁃ Sorularımız bittiğinde ise üyelerimizden soru alabilmek için 5 dakika boyunca sohbeti açacağız.

Soruların İngilizce sorulması tercih sebebi olacaktır, Türkçe sorular ise tercümanlarımızca tercüme edilecektir.

Konuğumuz, topluluk sorularından 5 tanesini seçerek yanıtlayacak. Cevaplanan soruların sahipleri de, duyuru Tweetimizi (https://twitter.com/KoinSaati/status/1522836098275319809) RT’lemiş ve Twitter’da https://twitter.com/koinsaati ve https://twitter.com/XRushio hesaplarını takip etmiş olmaları halinde ödüle hak kazanacaklardır.

Bu kısa açıklamayla birlikte sorularımıza başlıyoruz. Keyifli bir etkinlik olmasını dileriz!

Hello Friends,
Berkan, Co-Founder of X Rush project is with us today for the AMA (Ask Me Anything) Event.
Berkan, thank you for accepting our invitation to answer the questions about Quoth!
Our event will be held in 2 sessions:
⁃ First we will ask you our own questions about the project and chat will be closed during this session.
⁃ After Berkan answers our questions, we will open the chat for five minutes to be able to receive questions from our members. Asking questions in English is encouraged however our translators will also translate the Turkish questions. Berkan will cherry pick and answer 5 questions of the community. Those whose questions were answered, retweeted our event announcement (https://twitter.com/KoinSaati/status/1522836105476943874) and be a follower of https://twitter.com/koinsaati and https://twitter.com/XRushio Twitter accounts will be able to receive the giveaway prize.

Now we will start asking our questions. Let’s have a delightful event!

kriptopiggy: X Rush projesi ile henüz tanışmayanlar için, X Rush’ın tam olarak ne olduğu ve ne amaçla oluşturulduğunu kısaca topluluğumuza anlatır mısınız?

For KoinSaati followers who have not met the X Rush project yet, could you briefly explain what is X Rush and its objective?

Berkan: Elbette! X Rush üzerinde uzun süredir çok çalışıyoruz ve bunu dünyayla paylaşmaktan büyük heyecan duyuyoruz.

X Rush, kullanıcılara birden fazla metaverse’de yarışarak ve ateş ederek eğlenceli bir oyun deneyimi sağlamak için tasarlanmış bir play-to-earn oyunudur. Kullanıcılar, favori yarışçılarını toplayabilir ve yarış arabalarını liderlik tablosundaki diğer oyuncularla rekabet etmek için özelleştirebilir.
X Rush, harika bir oyun topluluğu oluşturmayı amaçlıyor, oyuncuların sadece oyunun keyfini çıkarmasına değil, aynı zamanda bir parçası olmalarına, katkıda bulunmalarına ve elbette oyun token’ini $ XOX kazanmalarına izin veriyor.

X Rush, işlemleri kabul etmek ve gaz ücretlerini ödemek için kullanılacak MetaMask, TP Wallet & Trust wallet gibi Web3 cüzdanlarıyla da uyumludur. Tüm oyuncuların varlıkları oyunda gösterilecek ve tüm oyun verileri gerçek zamanlı olarak zincire eklenecek.

İşte X Rush dünyasının harikalığını gösteren bir video, umarım beğenirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=ZfNOfNCSK48

Sure! We have been working hard for a long time on X Rush and are super excited to share it with the world.

X Rush is a casual play-to-earn game designed to provide users with a fun gaming experience by racing & shooting in multiple metaverses. Users can collect their favorite racers and customize racing cars to compete with other players on the leaderboard.

X Rush aims to form a great gaming community, letting players not only enjoy the fun of the game but also be a part of it, contribute, and of course, earn the game token $ XOX.

X Rush is also compatible with Web3 wallets such as MetaMask, TP Wallet & Trust wallet, which will be used to accept transactions and pay for gas fees. All players’ assets will be displayed in the game, and all the game data will be put on the chain in real-time.

Here is a video to show the wonderfulness of the X Rush world, hope you guys like it: https://www.youtube.com/watch?v=ZfNOfNCSK48

kriptopiggy: Vay. Oldukça ilginç. Video gelecekten bir bölüm gibi. Açıklamanız için teşekkür ederiz. Bir sonraki sorumuza geçiyoruz.

Wow. It’s quite interesting. The video is like an episode from the future. Thank you for your explanation. Moving on to our next question.

kriptopiggy: Piyasada trend olan pek çok Play2Earn projesi varken, X Rush’ın hangi özellikleri ile ön plana çıkabileceğini bize anlatabilir misiniz?

While there are many Play2Earn projects that are trending in the market, can you tell us which features of X Rush can come to the fore?

Berkan: Birçok Play2Earn projesinin değiştirilmesi gerektiğini gördüğümüz bazı acı noktalar var:
-Çoğu gamefi projesi aslında merkezileştirilmiştir.
-Gamefi projelerinin tokenomileri genellikle muğlak, belirsiz ve iyi tasarlanmamıştır.
-Sınırlı Token Hizmeti.

Şu anda piyasada bulunan projelerin çoğuna bakarsanız, çoğu kullanıcıların kaydolması için merkezi bir yol gerektirir ve bazı merkeziyetsiz işlevleri gerçekleştirmek için yalnızca web sayfalarına güvenir. Geleneksel oyunlardan hiçbir farkı olmayan oyuna giriş yapmak için oyuncuların e-posta kaydına ihtiyacı var. Bu merkezileştirilmiş yöntem, kullanıcı gizliliği sızıntısı, veri kaybı ve bilgilerin karıştırılması gibi sorunlara yol açacaktır.

X Rush ise oyun uygulamaları ile merkeziyetsiz cüzdanlar arasındaki iletişimi gerçekleştiriyor. Bir cüzdana bağlandıktan sonra oyuncular cüzdan adresi üzerinden oyuna giriş yapabilirler. Tüm oyun içi veriler, kullanıcı verilerinin ve varlıklarının mutlak güvenliğini sağlayacak şekilde zincire yüklenecektir.
Ayrıca oyunculara çeşitli XOX kullanım senaryoları sunuyoruz. Oyuncular, işlemler, NFT’lerin oyun içi satın alımları, X Car özelleştirmesi ve Blind Box satın alımları için XOX Token’ı kullanabilirler. Oyuncunun oyun deneyimini geliştirmeye odaklandık.

There are some pain points that we’ve seen that many Play2Earn projects need to be changed:

– Most gamefi projects are actually centralized.
– Tokenomics gamefi projects are often ambiguous, unclear and not well designed.
– Limited Token Utility.

If you take a look at most of the projects now on the market, most of them require a centralized way for users to register, and only rely on web pages to achieve some decentralized functions. Players still need email registration to log in to the game, which is no different from traditional games. This centralized method will lead to problems such as user privacy leakage, data loss, and tamperingIf you take a look at most of the projects now on the market, most of them require a centralized way for users to register, and only rely on web pages to achieve some decentralized functions. Players still need email registration to log in to the game, which is no different from traditional games. This centralized method will lead to problems such as user privacy leakage, data loss, and tampering.

X Rush, on the other hand, realizes the intercommunication between game apps and decentralized wallets. After connecting to a wallet, players can log in to the game through the wallet address. All in-game data will be uploaded on chain, ensuring the absolute security of user data and assets.

We also provide players with various XOX usage scenarios. Players can use XOX Token for transactions, in-game purchases of NFTs, X Car customization, and Blind Box purchases. We are focused on improving the player’s game experience.

kriptopiggy: Çok güzel ve farklı özelliklerin var. Açıklaman için teşekkürler. Bir sonraki sorumuza geçiyoruz.

You have some pretty cool and different features. Thank you for your explanation. Moving on to our next question.

kriptopiggy: X Rush oyununa başlamak isteyen oyunseverlerin ne tür gereksinimlere ihtiyacı olacak? Hangi platformlarda oynanabilir olacak? Ayrıca X Rush oyununa başlama maliyetinin ne olduğu konusunda neler söylersiniz?

What kind of requirements will gamers who want to start X Rush game need? On which platforms will it be playable? Also, what is the initial cost of playing X Rush?

Berkan: Oyuncuların oyunu oynamak için kendi X Car’lara sahip olmaları gerekir. Mystery box açmak, doğrudan oyun mağazasından satın almak, X Rush Telegram/Discord kampanyasına katılmak gibi bir X Car elde etmenin birçok yolu bulunuyor. Belirtmekte fayda var, araba hurdaya çıktıktan sonra token’in belirli bir yüzdesini geri vereceğiz, bu da oyuncular için neredeyse hiç giriş ücreti olmadığı anlamına geliyor.

Ayrıca, X Racer NFT’ye sahipseniz, pasif gelir olarak günde 50 token alacaksınız, yeterli token’iniz olduğunda, X Car’ları almanın bir yolunu seçebilirsiniz!

X Rush cep telefonları üzerinden oynanabiliyor hem iOS hem de Android sürümlerimiz var. Şu anda iki tur test gerçekleştirdik. Silah sisteminin ekleme işlevi ve hiç bitmeyen oyun ile çok yakında başka bir genel beta testi sürümünü başlatacağız. O zaman, tüm oyuncularla paylaşmak için yeni bir eğitici içerikler yapacağız.

Players need to have their own X Car to play the game. While there’re many ways to obtain an X Car, such as open Mestery box, purchase directly in the game shop, participate in the X Rush Telegram/Discord campaign etc. Worth mentioning is that, we will give back a certain percentage of the token after the car is scrapped, which means there’s almost no entrance fee for the players.

Also, if you hold X Racer NFT, you will get 50 tokens per day as the passive income, when you have enough token, you can choose a way to get the X Car!

X Rush can be played via mobile phones, we have both iOS and Android versions. At present, we have held two rounds of test. We will launch another version of public beta test very soon, with the addition function of the weapon system and the endless running gameplay. At that time, we will make a new tutorial to share with all players.

kriptopiggy: Pasif gelir ve kullanıcıya para iadesi gerçekten çok iyi düşünülmüş özellikler. Gerçekten kullanıcı odaklı düşünüyorsunuz. Açıklamanız için teşekkürler. Bir sonraki sorumuza geçiyoruz.

Passive income and refund to the user are really well thought-out features. you really think user-driven. Thank you for your explanation. Moving on to our next question.

kriptopiggy: Oyun severlerin en çok merak ettiği sorulardan birine geldik. X Rush oyununu oynayacak olan oyuncuların, kaç farklı şekilde kazanç sağlayabileceklerini bize açıklar mısınız?

Now for the most asked question by gamers. How many different ways of earning are available for users and gamers on the X Rush platform?

Berkan: Şu anda oynamanın ve kazanmanın 5 yolu var ve daha fazlasını açacağız…

PVE
Günlük Oyun Ödülleri (Toplam günlük puanlarla belirlenir);
Günlük Görev Ödülleri.

PVP
Haftalık Sıralama Ödülleri;
Yakında gelecek…

Özel Kampanya
X Rush, kullanıcıların oyun ödülleri kazanması için zaman zaman özel kampanyalar düzenleyecek

X Tavsiye Programı
Davetliler belirli sayıda X Car satın aldıklarında, davetliler tabloda yer alan avantajlardan yararlanacaklar:

Her oyundan sonra kullanıcılar, otomatik olarak oluşturulan oyun posterini topluluklara ve sosyal medya platformlarına paylaşabilir. Paylaşımdan sonra kullanıcılar, günde 2 X Enerji ödül ile sınırlı olmak üzere anında +1 X Enerji kazanabilecekler.

There are 5 ways to play and earn right now, and we’ll be opening more…

PVE
Daily Gaming Rewards (Determined by total daily scores);
Daily Mission Rewards.

PVP
Weekly Ranking Rewards;
Coming soon…

Special Campaign
X Rush will hold special campaigns from time to time for users to win game prizes.

X Referral Program
When invitees purchased a certain number of X Cars, inviters will enjoy the following benefits

In-game Sharing Incentives
After each game, users can share the auto-generated game poster to communities and social media platforms. After sharing, users will instantly get +1 X Energy (Up to 2 X Energy rewards per day).

kriptopiggy: Ayrıntılı cevabınız için teşekkür ederim. Oyuncular bu cevaba bayılacak.

Thank you for your detailed answer. Gamers will love this answer.

kriptopiggy: Play2Earn türü oyunların en büyük sıkıntıları, oyuna olan ilgiyi uzun süreli canlı tutamamaları ve token enflasyonunu iyi ayarlayamamaları olarak öne için çıkıyor. Bu nedenle, oyunların ömürleri de uzun süreli olamıyor. X Rush oyununda ilgiyi yüksek tutmak ve oyuncuların uzun süreli ilgisini çekmek için ne tür planlamalarınız var bunları öğrenebilir miyiz?

The biggest problems of Play2Earn games are that they cannot attract the gamers interests for a long time and cannot adjust the token inflation well. For this reason, the lifetimes of the games are mostly short. Can we learn what kind of plans you have in order to keep the interest high and attract the long-term interest of the players in X Rush?

Berkan: Genel pazar araştırmamıza dayanarak, X Rush, sürdürülebilir bir Tokenomi modeli oluşturmaya büyük önem vermektedir. İyi bir Tokenomi modeli, projenin gelecekteki gelişimini belirler.

Bir teşvik token’inin yanı sıra bir yönetim token’i olan XOX token’inin %53.7’si oyun içi ödüller olarak oyunculara dağıtılacaktır. Ekip ve yatırımcılar toplam tutarın %15’ini karşılar. %1.3 ilk token likiditesi, %10 PoS topluluk madenciliği, %10 çoklu zincir fonları, %5 pazarlama hazinesi ve %5 X Racer pasif geliri için kullanılır.

X Cars gibi bazı oyun öğelerinin bir son kullanma tarihi vardır. Son kullanma tarihinden sonra, XOX Token, X Cars seviyesine göre orantılı olarak iade edilecektir, bu da kullanıcının oynamakta özgür olduğu bir play-to-earn sisteminin varlığı anlamına gelir.
X Rush Tokenomi hakkında daha spesifik bilgiye ulaşmak için teknik incelemeye başvurabilirsiniz. Bağlantı: https://doc.xrush.io/economy/tokenomics.

Ayrıca, daha fazla kullanıcı çekmek ve elde tutmak için oyun modunu da yükselteceğiz ve token’lerin kullanımını artıracağız.

Based on our overall market research, X Rush places huge emphasis on creating a sustainable Tokenomic model. A good Tokenomic model determines the future development of the project.

X Rush’s native token is called XOX, which is an incentive token as well as a governance token, of which 53.7% will be distributed to players as in-game rewards. Team and investors cover 15% of the total amount. 1.3% are used for initial token liquidity, 10% for PoS community mining, 10% for multi-chain funds, 5% as marketing treasury, and 5% as X Racer passive income.

You can refer to the white paper for more specific info on X Rush Tokenomics, which gives a very detailed explanation. Link: https://doc.xrush.io/economy/tokenomics

In addition, we will also upgrade the game mode and increase the utilization of tokens to attract and retain more users.

kriptopiggy: Açıklamaların için teşekkürler Berkan! Şimdi son soruma geçiyorum. Son soruma cevap verdikten sonra 5 dakika sohbeti açacağız ve topluluğun sorularını sormasına olanak tanıyacağız. Türkçe gelen sorular ekibimiz tarafından çevrilecek ve 5 dakika sonra sorulan sorulardan 5 tanesini seçip cevaplama şansınız olacak. İngilizce bilen üyelerimizin sorularını İngilizce sormasını önemle rica ediyoruz.

Thanks for your explanations, Berkan! Now I will ask my last question. After you answer my last question, we will open the chat for 5 minutes and let the community ask their questions. Turkish questions will be translated by our team and after 5 minutes you will have a chance to pick and answer 5 of the questions asked. We strongly encourage our English-speaking members to ask their questions in English.

kriptopiggy: Lütfen X Rush yol haritanızı ve şu ana kadar nasıl ilerlediğinizi paylaşabilir misiniz?

Please share your roadmap of X Rush and how it is progressing so far?

Berkan: Ayrıca, daha fazla kullanıcı çekmek ve elde tutmak için oyun modunu da yükselteceğiz ve token’lerin kullanımını artıracağız.
Hem iOS hem de Android için oyun uygulaması hazır. Ve aslında şimdiye kadar iki tur beta testi yaptık ve birçok olumlu geri bildirim aldık. Ve IGO’dan çok kısa bir süre sonra beta testinin son turunu başlatacağız. Şu anda ekip, Kucoin ile yaklaşan IGO’ya ve beta testinin son turuna odaklanıyor. Bu ikisinden sonra İDO’ya ve listeye sahip olacağız. Her şey yolunda!

Bu arada, Kucoin’de IGO Dönemi: 2022/05/10 12:00pm – 2022/05/15 12:00pm (UTC),
bağlantı: https://www.kucoin.com/spot-nft/project/ 6275705251f2630001e5c92e

Uzun zaman oldu, şimdiden çok ilerleme kaydettik. 2. çeyrekte, daha fazla Web3 cüzdanı için daha fazla bağlantıya sahip olacağız, daha fazla oyun öğesi ekleyeceğiz (Silahlar, X Cars ve Oyun haritaları) ve X Rush’ı BSC gibi diğer zincirlere dağıtacağız.

Üçüncü çeyrekte, sezonluk sınırlı oyun teçhizatı öğelerini ve oyun öğesi pazarını başlatmayı planlıyoruz.

Daha fazla bilgi için xrush.io’ya gidebilirsiniz, bilgilerin çoğu web sitesinde yer alıyor.
Ayrıca topluluk hesapları:
Telegram: https://t.me/XRushOfficial
Discord: http://discord.gg/xrushio

The game app on both iOS & Android end is ready. And actually we have already done two rounds of beta tests so far and got many positive feedbacks. And the we will launch the final round of beta test very soon after the IGO. Right now, the team focus on the coming IGO with Kucoin and the final round of beta test. After those two, we will have the IDO and listing. All the things are right on track!

By the Way, IGO Period on Kucoin: 2022/05/10 12:00pm – 2022/05/15 12:00pm (UTC), the link is: https://www.kucoin.com/spot-nft/project/6275705251f2630001e5c92e

It’s been a long time, we’ve already made much progress. In Q2, we will have more connections for more Web3 wallets, add more game items (Weapons, X cars and Game maps) and deploy X Rush to other chains like BSC.

In Q3, we plan to launch seasonal limited game gear items and game item marketplace.

For more info, you can go to xrush.io, most of the info is on the website. Also the community: Telegram: https://t.me/XRushOfficial
Discord: http://discord.gg/xrushio

kriptopiggy: Tüm cevaplarınız için teşekkür ederim. Son sorumuz buydu. Hazırsanız, topluluk sorularına geçeceğiz.

Thank you for all your answers. That was our final question. If you are ready, will move on to the community questions.

Denver Dailey: Şu anda nereden satın alabilirim? Sadece hold ederek elde etmem mümkün mü?

Currently from where i can buy ? Is it possible that I can get only by holding it?

Berkan: Ne XOX tokeni ne de NFT’ler şu anda yayında değil, ancak 10 Mayıs’ta Kucoin’in IGO platformunda lansman yapacağız ve IDO da Mayıs sonu veya Haziran başında gerçekleşecek. Ardından XOX’u Kucoin ve diğer borsalarda listeleyecek. Bu yüzden bizi izlemeye devam edin!

Neither XOX token nor NFTs are currently live, but we will be launching on Kucoin’s IGO platform in May 10th, and IDO will also take place in late May or early June. Then will list XOX on Kucoin and other exchanges. So stay tuned with us!

Natasha Kayra: Bu güzel Araba Kostümleştirme konsepti, ticaret ve gizemli X Box ile ayrıca 6 tür Play to Earn ödül sistemi ve tamamen fütüristik araba tabanlı oyun, IGO’nuza hybe ve başarı katacağına inanıyorum. XRUSH IGO’dan sonra, XRUSH Takımı Asya Pasifik Bölgesi’ne (burada bulunan GameFi oyuncularının %40’ına) ulaşma ve rekabet etme stratejisi ne olacak ?

With this nice concept of Car Costumization, trade and mystery X Box also 6 kind of Play to Earn rewards system, all of those totally futuristic car based gameplay, I believe your IGO will be hype and success, then after XRUSH IGO, what XRUSH Team strategy to reach and compete in Asia Pasific Region (>40% GameFi players based here)?

Berkan: İyi soru! Ama bu gerçekten büyük bir soru! Daha önce bahsettiğim token imha mekanizmasına ek olarak, NFT sahipleri için pasif bir gelir mekanizması. Ayrıca, sınırsız çalışma modu ve silah modu ekleyerek ve birden fazla ortaklık ve promosyon yoluyla daha fazla kullanıcının bize katılmasını sağlayarak mevcut oyunu yükseltmeye devam edeceğiz. %40’a ulaşıp ulaşamayacağımızdan emin değilim, ancak birçok gamefi oyuncusunun anlayacağından ve anlayacağından eminim.

Good question! But it’s really a big question! In addition to the token destruction mechanism I mentioned earlier, a passive income mechanism for NFT holders. We will also keep upgrading the existing game by adding unlimited run mode and weapon mode, and attracting more users to join us through multiple partnerships and promotions.Not sure whether we can reach 40%, but I am confident that many gamefi players will understand and participate in it.

someone: Kaç ekip üyeniz var? Blockchain alanında yeterli deneyime sahipler mi? Kripto ve kripto dışı projelerde çalışma konusunda herhangi bir deneyimleri var mı?

How many team members do you have? Do they have enough experience in the blockchain field? Do they have any experience on working in crypto and non-crypto project?

Berkan: Ekibimiz 20 ppl’den fazla. Bana gelince, bir oyun geçmişim var ve 2018’de kripto işine girdim. Diğer kurucu ortaklarım kripto alanına 2017 civarında katıldı ve çoğu Binance, OKX, Huobi ve TP cüzdan gibi tanınmış kuruluşlarda yönetici konumunda veya üzerinde çalıştı.

Our team are more than 20 ppl. As for me, I have a gaming background and got into crypto in 2018. My other cofounders joined the crypto space around 2017, and most have worked in managerial roles or above at well-known organizations like Binance, OKX, Huobi and TP wallet.

someone: Denetleniyor musunuz? Fonların güvenliği hakkında konuşmak gerekirse yatırımcıların dolandırıcılık durumunda yapmayı planladığı şey ne ? Güvenliğiniz ne kadar sağlam bir şekilde yerine getirildi?

Have you being audited ? Have not heard you talk about that security of funds is what every investor craves for and plans to escape incase of insecurity if funds,scams and rug pulls ? How strongly built are your security put in place?

Berkan: Evet, CERTIC denetimine geçtik ve her açıdan mükemmel. Güvenlik bizim özel odak noktamızdır ve bunun üzerinde çok çalıştık, bu yüzden lütfen güvenilir olduğumuza güvenin!

işte bağlantı: https://www.certik.com/projects/x-rush

Yes, we have passed the CERTIC audit and passed perfectly in all aspects. Security is our special focus and we have done a lot of work on it, so please trust us to be reliable!

here’s the link: https://www.certik.com/projects/x-rush

Ehab Wafa: XRush’ın neden bir XOX token’i var?

Why does XRush have one token $XOX?

Berkan: XOX, aynı zamanda yönetişim token’i olan projenin teşvik token’ıdır. Güçlendirmeye odaklanmak ve token’lerin kullanımını iyileştirmek için, yalnızca bu token’a sahibiz.

XOX is the incentive Token of the project, which is also the governance Token. In order to focus on empowerment and improve the utilization of tokens, we only have this one token

kriptopiggy: Katılan herkese teşekkür eder ve Berkan’a teşekkür ederiz. Sizi burada ağırlamaktan memnuniyet duyduk. Sizinle tekrar konuşmayı çok isteriz. Umarım kariyerinde çok başarılı olursun.

Bu güzel günde bizimle beraber olduğun için teşekkür ederiz! Sizi burada ağırlamak büyük bir zevkti ve umarım sizin ve ekibiniz için en iyisi olur!

Thank you everyone who participated and thank you Berkan. It was a please to host you here. We’d love to talk to you again. I hope you will be very successful in your career

Thank you for being with us in this lovely day! It was a pleasure hosting you here and I hope all the best for you and your team!

Berkan: Her şey için teşekkürler

Thank you all

X Rush hakkında en yeni bilgi ve gelişmeler için:

Web site: https://xrush.io/

Whitepaper: https://doc.xrush.io/x-rush/x-rush

Telegram: https://t.me/XRushOfficial

Twitter: https://twitter.com/XRushio

Discord: https://discord.com/invite/xrushio

Medium: https://xrush.medium.com/

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Nergis Kartal tarafından yazıldı.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde İngilizce Matematik bölümü öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

Web Siteleri Artık Dogecoin ile Ödeme Kabul Edebilecek

LUNA, BTC Satıyor! UST Stablecoin, 48 Saat İçerisinde İkinci Kez Dolar Sabitini Kaybetti!