in ,

Worldcoin (WLD) Airdrop Gerçekleştirdi ve Binance’te Listelendi!

Binance, Woldcoin’i (WLD) listeledi. Worldcoin, yapay zeka çağında insanlığı desteklemeyi amaçlayan bir dijital kimlik protokolüdür. WLD, yönetişim özelliklerine sahip yerel hizmet tokenidir.

WLD listelendiği sırada $3.3 dolarla işlem görmeye başladı. Worldcoin, gizliliği koruyan bir dijital kimlikten (World ID) ve yasaların izin verdiği yerlerde, sadece insan olduğu için alınan bir dijital para biriminden (WLD) oluşur.

Worldcoin 120 Milyon Doların Üzerinde Airdrop Gerçekleştirdi ve Birçok Borsada Listelendi

Worldcoin (WLD) bugün, 24 Temmuz’da Binance, KuCoin, Huobi, OKX ve diğer borsalarda listelendi. Projenin lansman öncesi aşamasında Orb ile doğrulama yapan kullanıcılara (her biri 25 WLD) tahsis edilen 43 milyon WLD (şu anda 120 milyon doların üzerinde bir değere sahip) airdrop yapıldı. Toplam token arzı 10 milyar olup %80’i kullanıcılar, operatörler ve ekosistem için ayrılmıştır. Mevcut $WLD fiyatı yaklaşık 3 dolar. Mevcut piyasa değeri 430 milyon dolar. Fully diluted marketcap’i yaklaşık 30 milyar dolar.

Worldcoin, OpenAI’den Sam Altman tarafından ortaklaşa oluşturulan bir dijital kimlik protokolüdür. Daha önce, a16z, Blockchain Capital, Coinbase Ventures ve diğerleri dahil olmak üzere yatırımcılardan 240 milyon dolar topladı.

Binance, Worldcoin’i listeledi ve WLD/BTC ve WLD/USDT işlem çiftleri için alım satım işlemlerini açtı. OpenAI CEO’su Sam Altman tarafından kurulan bir kripto para projesi olan Worldcoin, yapay zeka çağında insanlığı desteklemeyi amaçlayan bir dijital kimlik protokolüdür.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Ezgi Çoban tarafından yazıldı.

Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri aynı zamanda Uluslararası Ticaret ve Finansman Çift Anadal Programı öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

Türk Kripto Fenomenlerinin Gündeminde Neler Var? | 24 Temmuz 2023

Testnet

CoralX Testnet’ine Nasıl Katılınır?