içinde

World Mobile Token (WMT) KuCoin’de Listeleniyor: World Mobile Token (WMT) Nedir?

KuCoin
KuCoin

KuCoin kripto para borsası, yeni bir altcoin’i listeliyor. Bu altcoin World Mobile Token (WMT) olarak açıklandı. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

KuCoin, ticaret platformumuza gelen bir başka harika projeyi duyurmaktan son derece gururludur. World Mobile Token (WMT) artık KuCoin’de mevcuttur. Desteklenen ticaret çiftleri WMT/USDT’dir.

Yatırımcılar, 23 Şubat TSİ 13:00’dan itibaren artık KuCoin üzerinden WMT alım-satımı yapabilecek. Ancak WMT’lerinizi KuCoin borsasından başka bir yere çekmek (withdrawal), aktarmak için 24 Şubat TSİ 13:00’e kadar beklemeniz gerekmektedir.

World Mobile Token (WMT) Nedir?

World Mobile Chain, Telekomünikasyon altyapısı için bir paylaşım ekonomisini güçlendirmek için blokzinciri tabanlı bir çözüm. WMT, bağlı olmayanları bağlamak ve bankada olmayanları toplamak için oluşturulmuş bir yardımcı program token’idir. Yaklaşık 4 milyar insanın çevrimdışı kalmasıyla dijital dışlanma önemli bir sorundur. Girdi Çıktısı ile birlikte World Mobile, Afrika ve ötesinde devrim niteliğinde, ölçeklenebilir bir ağ sunmayı planlamaktadır.

World Mobile Token (WMT)
World Mobile Token (WMT) KuCoin’de Listeleniyor

World Mobile Token, hibrit spektrum, yenilenebilir enerji ve blokzinciri teknolojisini kullanarak bir ağ inşa ediyor. Dünya Düğümleri, ağın belkemiğidir ve tüm işlemleri blokzincirimizde işler.

Bir Dünya Düğümü operatörü olarak ağın güvenliğini sağlayacak ve tokenomik modeline göre WMT kazanacaksınız. Ağın paylaşım ekonomisine dayandığından, ağ büyüdükçe ödülleriniz de artmaktadır.

Official website: https://worldmobiletoken.com/

Whitepaper: https://worldmobiletoken.com/WhitePaper.pdf

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonomist. KoinSaati İçerik Editörü

Binance

Binance, Alpine F1® Team Fan Token (ALPINE) Listeleyecek

kriptopara

Olası Rusya-Ukrayna Savaşı’nın Türkiye’ye Ekonomik Etkileri