in ,

WOO Network (WOO) Binance’de Listeleniyor: WOO Network (WOO) Nedir?

Binance

WOO Network (WOO), bugün 8 Şubat TSİ 09:30’da WOO/BNB, WOO/BTC, WOO/BUSD ve WOO/USDT işlem çiftleri ile Binance kripto para borsasında listelenecek.

Yatırımcılar, TSİ 09:30’dan itibaren artık Binance üzerinden $WOO alım satımı yapabilecek. $WOO yatırma işlemleri şu anda aktif. Ancak Binance’ten $WOO’larınızı başka yere çekmek, aktarmak için yarın (9 Şubat) TSİ 09:30’a kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi Binance Twitter hesabının WOO listeleme haberi:

WOO Network (WOO) Nedir?

WOO Network, trader’ları, borsaları, kurumları ve DeFi platformlarını sınıfının en iyisi likiditeye demokratik erişim, alım satım yürütme ve getiri yaratma stratejilerine daha düşük veya sıfır maliyetle bağlayan derin bir likidite ağıdır.

WOO Network, piyasa yapımı, arbitraj, CTA ve yüksek frekanslı ticaret (HFT) konusunda uzmanlaşmış çok stratejili bir ticaret firması olan Kronos Research tarafından kuluçkalandı ve küresel kripto para birimi borsalarında günlük ortalama 5-10 milyar dolarlık ticaret hacmine ulaştı.

WOO Network

Halihazırda perakende, kurumlar, CeFi ve DeFi ile arayüz oluşturan çeşitli ürün ve hizmetler oluşturulmuştur:

  • WOO X, profesyonel ve kurumsal yatırımcılara sınıfının en iyisi likidite ve yürütme sağlayan sıfır ücretli bir ticaret platformudur. Çalışma alanı özelleştirmesi için tamamen özelleştirilebilir modüller içerir.
  • Wootrade, borsalar gibi kurumsal müşterilerin, sipariş defterlerini en iyi borsalardan daha derin bir derinliğe yükseltmek ve teklif/satış spreadlerini sıkılaştırmak için WOO Network’ün likiditesine erişmeleri için bir geçittir.
  • WOOFi, WOO Network’ün likidite ağını DeFi’ye genişletmeyi amaçlayan bir DeFi ürünleri paketidir ve DeFi kullanıcılarının en iyi fiyatlandırmayı, en sıkı teklif sorma spreadlerini ve alım satım yaparken fırsatlar elde etmelerine yardımcı olur.

Official Website: https://woo.org/

Whitepaper: https://learn.woo.org/

WOO Network (WOO) Nasıl Alınır?

$WOO ile trade edebilmeniz için öncelikle bir Binance hesabınız olmalı. Daha önce bir Binance hesabı oluşturmadıysanız aşağıdaki yazımızı okumanızı tavsiye ederim.

Oluşturduğunuz hesabınıza para transfer ettikten sonra $WOO ile alım satım yapabilirsiniz.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

Avalanche, AVAX

Yatırımcının Avalanche (AVAX) Rehberi

Moonbeam (GLMR), Moonriver (MOVR) ve Pawtocol (UPI) Huobi Pioneer Zone’da Listelendi