in

WOO Network Kucoin’de Listeleniyor: $WOO Nedir?

woo

WOO Network, 30 Ağustos 2021 tarihinde Türkiye saatiyle13:00’te Kucoin ‘ den listelenecek. Kullanıcılar para yatırma işlemlerini, 29 Ağustos 2021 günü Türkiye saatiyle 13:00’ten itibaren ERC-20 ağı ile yapılabilecekler. Kullanıcılar trade işlemlerini WOO/USDT işlem çiftinden 30 Ağustos günü gerçekleştirebilecekler. Son olarak kullanıcılar para çekme işlemlerini ise 31 Ağustos 2021 tarihinde Türkiye saati ile 13.00’ten itibaren yapılabilecekler.

$WOO Nedir?

WOO Network, trader’ları, borsaları, kurumları ve DeFi platformlarını sınıfının en iyisi likiditeye, demokratik erişime ve daha düşük veya sıfır maliyetle alım satım uygulamasına bağlayan derin bir likidite ağıdır. Amiral gemisi “WOO X”, özelleştirilebilir modüller ve derin likidite ile tamamlanan sıfıra kadar düşük ücretlere sahip bir sistemdir. Kullanıcılar için profesyonel bir trading platformudur.

WOO Network, günlük hacimde 5-10 milyar dolar üreten nicel bir ticaret firması olan Kronos Research tarafından kurulmuştur.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Serum

Serum (SRM) Nedir?

MetaMask Kendi Tokenini Çıkarmayı Düşünüyor