in

WINkLink (WIN) ve MOBOX (MBOX) Huobi Pioneer Zone’da Listeleniyor

WINkLink (WIN) yatırma işlemleri 4 Mart TSİ 11:30’da, MOBOX (MBOX) yatırma işlemleri 4 Mart TSİ 13:30’da Huobi Global borsasında Pioneer Zone’da işleme açılacak. Yeterli hacme ulaşıldığında ise spot işlemler de yapılabilecek.

Yatırımcılar 4 Mart TSİ 11:30’dan itibaren Huobi Global üzerinden WIN yatırma işlemleri, MBOX ise 4 Mart TSİ 13:30’dan itibaren yapılabilecek. WIN spot işlemler (WIN/USDT) ve MBOX spot işlemler (MBOX7USDT) yatırma hacmi piyasa işlemlerini karşılayınca başlayacak olup başka bir duyuru ile bildirilecektir. Ancak WIN’lerinizi ve MBOX’larınızı Huobi Global borsasından başka yere çekmek (withdrawal), aktarmak için 5 Mart TSİ 13:00’a kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi Huobi Global Twitter hesabının WIN listeleme haberi:

WINkLink (WIN) Nedir?

Akıllı sözleşmeler, API verileri gibi zincir dışı verileri kendileri elde edemez. Buna blokzincirinin fikir birliği mekanizması neden olur ve bu sorunu çözmek için bir Oracle ağı olan WINkLink’i ortaya çıkartmışlardır. WINkLink, merkeziyetsiz bir oracle ağıdır.

WINkLink, sözleşmelerin tarafları arasındaki güven ihtiyaçlarını azaltır ve zincir dışı kaynaklardan veri elde etmek de dahil olmak üzere tüm akıllı sözleşme yürütme prosedürünün güvenliğini sağlar. Bu, akıllı sözleşmeleri gerçek dünyaya bağlamanın ve geleneksel dijital sözleşmelerin yerini almanın ön koşuludur.

WINkLink (WIN)

WIN, bir TRC-20token’idir. WINkLink ağı, WIN token’ini kullanmaktadır. Verilerin alınması için WINkLink node operatörlerine ödeme yapmak, zincir dışı veri beslemeleri, verilerin blokzinciri tarafından okunabilir biçimlerde biçimlendirilmesi, zincir dışı hesaplama ve operatör olarak sağladıkları çalışma süresi garantileri gibi şeyler için ağ içerisinde kullanılmaktadır.

Official website: https://winklink.org/#/home

Whitepaper: WINkLink whitepaper 

Resmi Huobi Global Twitter hesabının MBOX listeleme haberi:

MOBOX (MBOX) Nedir?

MOBOX, oyuncu katılımını ve eğlenceyi artırmak için $MBOX tahsisini kullanan topluluk odaklı bir GameFi platformudur.

MOBOX, DeFi ve NFT’nin avantajlarını birleştiren devrim niteliğinde bir belirteç ekonomik sistemi kullanır ve oyuncuları güçlendirmek için finansal mekanizmalar ve oyun sistemleri kullanır. Gerçekten benzersiz ve uzun ömürlü, oynaması ücretsiz ve play-to-earn için bir ekosistem yaratmayı amaçlamaktadır.

MOBOX (MBOX)

Proje içerisinden;

  • MOBOX DAO (Merkeziyetsiz otonom organizasyon), platform yönetişim token’lerine (veMBOX) sahip oyuncular, platform karar alma süreçlerine katılabilecekler.
  • MOMOverse, bağımsız ve eksiksiz bir ekolojiye ve karmaşık bilimsel ekonomik sisteme sahip çapraz platformlu bir metaverse’dir. Dünyanın her yerinden oyuncular bu geniş alanda toplanacak.

MBOX, MOBOX ağının yönetişim token’idir. Ağ içerisinde yönetim, staking ve oyunlar için ödüllendirmede kullanılmaktadır.

Official webAğ içerisidne site: https://www.mobox.io/#/

Whitepaper: https://faqen.mobox.io/

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

Polkadot (DOT), Cardano (ADA) ve Binance Coin (BNB) Teknik Analizleri I 04.03.2022

JPMorgan, Metaverse için 1 Trilyon Dolar Değer Öngörüyor