içinde ,

WHALE (WHALE) KuCoin’de Listeleniyor: WHALE (WHALE) Nedir?

KuCoin
KuCoin

KuCoin kriptopara borsası bugün yeni bir altcoin’i listeliyor. Bu altcoin WHALE (WHALE) olarak açıklandı. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

KuCoin, ticaret platformumuza gelen bir başka harika projeyi duyurmaktan son derece gururludur. WHALE (WHALE) artık KuCoin’de mevcut. Desteklenen ticaret çifti WHALE/USDT’dir.

WHALE (WHALE) Nedir?

Toplam ArzMarketcapÇıkış TarihiKonsensus Protokolü
10,000,000 WHALE$105,750,0932020-05-18PoS
Dolaşımdaki Arz24sa HacimÇıkış FiyatıKriptografik Algoritması
4,702,200 WHALE$708,976ECDSA

WHALE, somut ve nadir bulunan NFT’ler tarafından desteklenen dünyanın ilk sosyal para birimidir. Her bir $WHALE’nin launch değeri sektördeki en nadir ve en çok aranan NFT (Non-Fungible Token)’lerden oluşan bir sepetle desteklenerek, Vault’da şimdiye kadar yalnızca 10 milyon $WHALE yaratılmış olacak şekilde planlanmış. Ve Vault, blokzinciri oyunları, dijital sanat, sanal emlak ve diğer çok rağbet gören dijital koleksiyonlar arasındaki NFT’lerden bazılarına şu an sahiptir.

WHALE(WHALE)
WHALE(WHALE) KuCoin’de Listeleniyor

$WHALE Vault’daki NFT Varlıkları, diğerleri arasında Gods Unchained, Rare Digital Art (CryptoArt), Cryptovoxels, Sandbox, Avastars ve CryptoMotors’tan (CM) NFT’lerden bazılarını içerir. $WHALE Vault, bir sosyal para birimi olarak $WHALE değerini tanımlayan tek bir boyuttur.

$WHALE projesinden potansiyel olarak elde edilen tüm gelirler, sermaye takdirini ve topluluk katılımını sağlamak için NFT ile ilgili daha değerli varlıkların biriktirilmesine doğrudan yeniden yatırılması planlanmış.

Official Website: https://whale.me/

Whitepaper: https://whale.me/whitepaper.pdf

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

Bitcoin İçin Önümüzdeki Hafta Takip Edilebilecek Seviyeler

Radio Caca (RACA) Paribu Box’da Listeleniyor