in ,

Wault Finance Ekosistemi Kendi Rallisini Yaşıyor

Wault Finance projesi, bir WexPoly airdrop haberini takiben son 1 hafta içinde %53 oranında yükseliş yaşayarak ayı piyasasından etkilenmedi.

13 Haziran tarihinde Wault Finance, Wault Finance protokolünün bir kez daha toplam kilitli değerde (TVL) 1 milyar dolar eşiğini geçtiğini tweetledi. Bu haber, Wault Finance protokolü için gerçekten muazzam. Platform için büyük dönüm noktası, WAULT’un Polygon Ağı WEXPoly’de kendi tokenini yayınladığı Polygon ağı ile bir ortaklık haberinin ardından geldi.

Ortaklık, Wault Swap’a Polygon ağ zincirinin yanı sıra BSC ve bunlara karşılık gelen tokenlerini ticarete açık hale getirme yeteneği sağlamaktadır. Wault Finance’in 1 milyar TVL eşiğini ikinci kez aşmasıyla ilgili ilginç olan şey, Wault Swap’taki işlem hacminin onları CoinGecko’daki en yüksek on ticaret hacmine sahip DEX’e ulaştığını da bildiriyor.

Yukarıdaki görselde gösterilen Wault Swap, SushiSwap’ın önünde ve 1Inch’in hemen arkasında 9. sırada yer alıyor. Wault Finance, söz konusu 24 saatlik dönemde muazzam bir işlem hacmi gösterdi.

Wault Finance Nedir?

WAULT, BSC üzerinde bir merkez olarak hizmet veren bir DeFi platformudur. Wault açık kaynaklıdır ve işleri tüketiciler için mümkün olduğunca basit ve kullanışlı hale getirmeye odaklanır. Ekip, yatırımı olabildiğince sorunsuz hale getirerek rahat ve konforlu bir arayüz oluşturmayı umuyor.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da co-founder ve "chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

kirobo

Kripto Para Transfer Sistemi Kirobo Nedir?

BTC ETH

16 Haziran 2021 Tarihli Bitcoin ve Ethereum Teknik Analizi