içinde

Victoria VR (VR) ve CUDOS (CUDOS) Huobi Pioneer Zone’da Listeleniyor: VR ve CUDOS Nedir?

Victoria VR (VR) yatırma işlemleri 28 Mart TSİ 14:00’te, CUDOS (CUDOS) yatırma işlemleri ise 29 Mart TSİ 13:00’te Huobi Global borsasında Pioneer Zone’da işleme açıldı. 30 Mart’ta yeterli hacme ulaşıldığında ise spot işlemler de yapılabilecek.

Yatırımcılar Victoria VR (VR) için 28 Mart TSİ 14:00’ten itibaren, CUDOS (CUDOS) için ise 29 Mart TSİ 13:00’ten itibaren Huobi Global üzerinden yatırma işlemlerini gerçekleştirebilecek. VR ve CUDOS için spot işlemler (VR/USDT, CUDOS/USDT) yeterli hacme ulaşıldığında 30 Mart’ta açılacak ve yatırma hacmi piyasa işlemlerini karşılayınca başlayacak olup başka bir duyuru ile bildirilecektir. Ancak VR’lerinizi Huobi Global borsasında başka yere çekmek (withdrawal) aktarmak için 31 Mart 12:30’a kadar, CUDOS’larınız için ise 31 Mart TSİ 17:00’ye kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi Huobi Global Twitter Hesabının VR Listeleme Haberi:

Victoria VR (VR) Nedir?

Victoria VR, sanal gerçeklikte gerçekçi grafiklere sahip ilk Massively Multiplayer Online Open World Game’dir. Victoria VR, kullanıcıları tarafından inşa edilen ve sahip olunan blokzinciri tabanlı bir dünyadır. Tüm VR dünyası Unreal Engine’de işleniyor ve tüm sanal gerçeklikler, oyunlar ve merkeziyetsiz uygulamalar için evrensel bir platform olacak şekilde inşa edilmiş ve toplu olarak insanların kesinlikle her şeyi yapmakta özgür olduğu paylaşılan bir metaverse yaratıyor.

Victoria VR (VR)

Victoria VR, en iyi kullanıcı deneyimini sunmak için en gelişmiş teknolojileri kullanır:

 • Sanal gerçeklik: Gerçekçi, 3D, tamamen sürükleyici, gerçeğe yakın bir deneyim sunmak için
 • Blokzinciri: Açık defterde bloklar şeklinde değişmez, şeffaf işlemler için
 • Sanal para birimleri (kripto): İlk olarak, Victoria VR dünyasında ana para birimi olarak VR token’i. Ve herhangi bir keyfi verinin sahipliğini belirtmek ve korumak için NFT’ler (örn. ERC721 ve ERC1155).

VR, Victoria VR metaverse’nin yerel yönetişim token’idir. Victoria VR, metaverse’sini yalnızca VR token’leri değil aynı zamanda NFT’leri de kullanmaktadır. Victoria VR, ERC721 ve ERC1155 NFT standartlarını kullanmaktadır.

Official website: https://www.victoriavr.com/

Whitepaper: Victoria VR – Whitepaper

Resmi Huobi Global Twitter Hesabının CUDOS Listeleme Haberi:

CUDOS (CUDOS) Nedir?

Cudos Ağı, herkes için yüksek performanslı, güvenilir ve izinsiz bulut bilişim sağlamak üzere tasarlanmış özel amaçlı bir blok zinciridir.

Ağdaki geliştiriciler şunlara erişebilir:

 • Yüksek uygulama performansı
 • Geliştirici dostu akıllı sözleşme araçları
 •  Birleştirilebilir varlık yönetimi

CUDOS

Zincirin kullanıcıları şunlardan yararlanır:

 • Yüksek kriptografik güvenlik
 • Kamu blok zinciri şeffaflığı
 • Zincirler arası birlikte çalışabilirlik
 •  Karbon nötr işlemler

Cudos Ağı, aşağıdakiler için kullanılabilen ağdaki yerel token olan CUDOS tarafından desteklenmektedir:

 • Hesaplama iş yüklerini finanse edin (gas fee ile)
 • Ağ güvenliğine katkıda bulunmak
 • Yönetim katılımı

Official website: https://www.cudos.org/

Whitepaper: CUDOS – Whitepaper

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonometri bölümü öğrencisi. KoinSaati İçerik Editörü

İşlem Ücreti 1 Dolar’ın Altında Olan En İyi 10 Blokzinciri

TBMM’den Kripto Raporu