in ,

Verilere Göre, XRP ve BTC Balinaları Artıyor!

XRP, BTC

Blockchain analitik firması Santiment verilerine göre, BTC ve XRP balinaları, kripto para piyasasındaki düşüşe rağmen artmaya devam ediyor.

Veriler, 1 milyon ile 10 milyon arasında XRP tutan balinaların, kripto para piyasasındaki düşüş sırasında XRP stoklamaya devam ettiğini gösteriyor. Santiment’e göre, borsa dışı en zengin XRP cüzdanları, toplu varlıklarını sadece 11 günde %2,4 artırdı.

“1 milyon ile 10 milyon arasında XRP tutan balinalar birikiyor. Ve son 2 ayda varlık arzının en yüksek yüzdesini elinde tutuyor. Borsa dışı XRP sahiplerinin en aktif olduğu zaman dilimindeyiz ve şu anda bu balinalar tüm XRP’nin %6,12’sine sahip.”

Santiment, en az 10 milyon XRP tutan balina grubunun XRP’nin toplam arzının çoğunluğunu oluşturduğunu söylüyor.

Santiment, Bitcoin (BTC) sahiplerinin sayısının da son zamanlarda arttığını söylüyor. Firma, Bitcoin (BTC) fiyatındaki düşüşe rağmen 100 ila 1.000 BTC arasında tutan cüzdan miktarının arttığını söylüyor.

Bitcoin (BTC)’nin 29.600 dolarda oyalanırken, 100 ile 1.000 BTC tutan balina adresleri Ocak ayının sonundan itibaren düşüşe rağmen artmaya devam ediyor.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

Avalanche (AVAX) ve Solana (SOL) Güncel Fiyat Analizleri I 27.05.2022

Düşük İşlem Ücretleri, Ethereum Fiyatını Etkileyebilecek mi?