içinde ,

Verasity (VRA) Huobi Pioneer Zone’da Listeleniyor: Verasity (VRA) Nedir?

Verasity (VRA) yatırma işlemleri bugün 21 Ocak TSİ 08:00’da Huobi Global borsasında işleme açıldı. Yeterli hacme ulaşıldığında ise spot işlemler de yapılabilecek.

Yatırımcılar, bugün TSİ 08:00’dan itibaren artık Huobi Global üzerinden VRA yatırma işlemlerini yapabilecek. VRA spot işlemler (VRA/USDT) yatırma hacmi piyasa işlemlerini karşılayınca başlayacak olup başka bir duyuru ile bildirilecektir. Ancak VRA’larınızı Huobi Global borsasından başka yere çekmek (withdrawal), aktarmak için ertesi gün, yani 22 Ocak TSİ 16:00’a kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi Huobi Global Twitter hesabının VRA listeleme haberi:

Verasity (VRA) Nedir?

Verasity genel anlamıyla, E-spor ve video eğlencesi için protokol ve ürün katmanı platformudur. Verasity, e-spor, video eğlence ve reklam sektörlerinde hızla büyüyen bir kriptopara birimi şirketidir. Reklam sahtekarlığını ortadan kaldırmaya yardımcı olan tescilli teknolojisi için kısa süre önce bir ABD patenti aldı ve şimdiden gelir getiren birkaç ürüne sahip.

Verasity

Verasity’nin amacı, herhangi bir video platformunda video yayıncıları için etkileşim ve reklam gelirlerini önemli ölçüde artırmaktır. Verasity, ödüllü oynatıcısı ve blockchain’indeki patentli protokol katmanını kullanan reklam yığını aracılığıyla herhangi bir video platformundaki video yayıncıları için reklam gelirlerini önemli ölçüde artırmayı amaçlamaktadır. Proof of View (PoV), blockchain’i için tek Protokol Katmanı (Protocol Layer) patentli teknolojisidir. (ABD Patenti No. 10956931).

Official Website: https://verasity.io/

Whitepaper: VRA Whitepaper 

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonometri bölümü öğrencisi. KoinSaati İçerik Editörü

Binance

API3 ($API3) Binance’de Listeleniyor: API3 ($API3) Nedir?

TrustFi

TrustFi The Chosen One NFT Satışı Yaklaşıyor