in

Valencia FAN Token Yarın Satışa Çıkıyor: $VCF Token Nasıl Satın Alınır?

Valencia

İspanya futbol ligi ekiplerinden Valencia, Socios aracılığı ile bir fan token çıkarıyor. 27 Temmuz Salı günü Türkiye saati ile 14.00’te Socios üzerinden $VCF Token’lar satışa çıkarılıyor. 2 Euro’dan satışa çıkarılacak olan fan tokenlarının toplam adedi 1 milyon olarak belirlendi.

Kullanıcılar saat 14.00-16.00 arasında en fazla 75 tane olmak üzere $VCF Token satın alabilecekler. Saat 16.00 sonrası için ise kalması halinde maksimum satın alınabilme adedi 500 adete çıkarılacak. Taraftarlar $VCF Token’ına sahip olarak oy kullanma hakkı elde edebilecek.

Valencia

$VCF Token Nasıl Satın Alınır?

$VCF Token satın almak oldukça kolay. Google Play Store ya da App Store üzerinden indirilecek Socios.com mobil uygulaması ile $VCF token kolayca satın alınabilir. Uygulamayı indirdikten sonra yapmanız gereken telefon numarası, kullanıcı ve email adresinizle kaydolmak. Email adresinize gelen maille hesabınızı aktive ettikten sonra uygulamada cüzdanınıza Chiliz ($CHZ) göndermeniz gerekiyor.

Cüzdan sekmesinden $CHZ Token’larınızı hesabınıza transfer ettikten sonra satış saatinin gelmesini bekleyebilirsiniz. Uygulamada doğrudan $VCF Token bölümü karşınıza çıkmakta ve geri sayım yapılmaktadır. Satış saati geldiğinde o bölümü açarak $VCF Token satın alabileceksiniz.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Piyasa Yükselirken Bitcoin, Ethereum ve Ripple İçin Teknik Göstergeler Ne Diyor?

Lithium Finance

Lithium Finance (LITH) Nedir?