Üstad Splinter Woo Token Analizi

Bu yazımızda, Üstad Splinter’ın Woo token analizini kaleme alacağız.

Bizi ilgilendiren kısmına gelelim Woo için dolaşım bilgileri, stake yüzdeleri ve tabii ki Woo tokenin kullanım alanları. Dolaşım %77 gayet tatmin edici bir oran, bu oranda aktif %49, %27 pay ise ekosistem ödüllendirmelerine ayrılmış. Hali hazırda önümüzdeki süreçte %23 dolaşıma girecek.

Toplam 3 milyar olan token miktarı yakımlarla 2.25 milyara indirilmiş. Bu da gayet olumlu. Woo token platformda stake edilerek al-sat işlemlerinde ciddi komisyon indirimleri sağlarken, aynı zamanda revenue sharing sistemi ile gelirlerin stake edenlere dağıtılması uygulaması, al-sat yapan büyük kurumsallara yönelik faydalar var.

Bunun dışında gelecekte launchpad seçeneğiyle yeni projelere katılım imkanı da sağlanacak. Woo token 0.16 fiyatı 270 milyon dolar mcapi ile bir CeFİ & DeFi için oldukça makul bir fiyat aralığında. Diğer merkeziyetsiz borsalarla rekabet halinde olan Woo boğa piyasasında yatırımcısıyı güldürebilecek platformlardan biri.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Mina Protocol (MINA) Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Binance Research, Aylık Piyasa Raporunu Paylaştı