Üstad Splinter Potansiyeli Yüksek On Coin’e Dikkat Çekti

Bu yazımızda, Üstad Splinter’ın boğa piyasasında ön plana çıkabileceğini düşündüğü potansiyeli yüksek 10 kripto para birimini kaleme alacağız.

Top 250-500 arası olup yüksek potansiyel vadeden ve aradan sıyrılıp top 100′ e gelebilecek 10 proje:

Metis

METIS, oldukça başarılı bir Layer-2 ağı olarak karşımıza çıkıyor. MetisDAO Foundation sadece blok zinciri projeleri ve yeni Web3 girişimlerini değil geleneksel Web 2.0 projelerinin ve blok zinciri teknolojisinin kitlesel olarak benimsenmesini güçlendirmeye hedefler. Ayrıca Ethereum’un en büyük zorlukları olan hız, maliyet ve ölçeklenebilirlik sorunlarını da çözmeye çalışmaktadır. METIS coin, MetisDAO’nun yerel kripto para birimidir. 

Yazının kaleme alındığı saatlerde 18,33 dolardan işlem gören MetisDAO son 24 saatlik $3.182.934 USD işlem hacmine sahiptir. Son 24 saatte MetisDAO %1,87 düştü.

Gitcoin

GTC Token, Gitcoin ekosisteminin DAO olarak işlemesini sağlayan bir Governance Token’ıdır. Gitcoin yönetişim ekosistemi, blokzincir üzerinde oylama, anlık oylama ve topluluk liderliği yönetimini mümkün kılan COMP/UNI tarzı platformlardan yararlanarak GTC etrafında şekillenmiştir. Web3 için en klas projelerden, değerinin altında. 

DODO

Kaliteli bir DEX olan DODO, Çin merkezli bir projedir. Çin merkezli merkeziyetsiz finans (DeFi) protokolü ve zincir üstü likidite sağlayıcısı olan DODO, benzersiz proaktif piyasa yapıcı algoritmasıyla otomatik piyasa yapıcılardan daha iyi likidite ve fiyat istikrarı sunmayı amaçlıyor. 

Maverick Protocol

Maverick Protocol, Dynamic Distribution AMM olarak bilinen benzersiz bir AMM tasarımı aracılığıyla tüm kullanıcılar için en likit ticaret platformunu sağlamayı amaçlayan, Etheruem ve zkSync Era üzerinde yeni bir DeFi protokolüdür. 

Arpa

Oldukça inovatif ve Asya’da iş ağı sağlam Layer-1 ARPA Network (ARPA), blok zincirlerinin adaletini, güvenliğini ve gizliliğini geliştirmek için oluşturulmuş merkeziyetsiz güvenli bir hesaplama ağıdır. ARPA, güvenli cüzdan, zincirler arası köprü ve birden fazla blok zincirinde merkeziyetsiz saklama altyapısı olarak hizmet vermektedir.

Arkham

Kaliteli bir analytics platformu Arkham, kripto piyasası faaliyetlerinin arkasındaki gerçek dünya varlıkları ve bireyleri hakkında bilgi sağlar. Arkham Intelligence, kullanıcıların blok zincir adreslerini incelemesine, işlemlerin her iki tarafının da kontrol edilmesine ve karşı taraf bağlantıların araştırılmasına olanak tanıyan bir platform olarak faaliyet gösteriyor. Yazının kaleme alındığı saatlerde Arkham fiyatı $0,421730 USD olarak işlem görüyor. 24 saatlik işlem hacmi $29.015.530.

Tectum TET

Başarılı bir BTC ölçeklendirme projesi olan Tectum, Bitcoin varlıklarını minimum ücretle transfer etmek için geliştirilen hızlı bir ödeme çözümüdür. Tectum, maliyet etkinliği ve müşteri kullanım kolaylığına odaklanan Chicago merkezli bir yazılım geliştirme firması olan Crispmind tarafından geliştirilmiştir.

ORAI

Öne çıkan yapay zeka projeleri arasında adını sıkça duyduğumuz Oraichain, dünyadaki ilk yapay zeka destekli veri platformlarından biridir. Oraichain, yapay zeka API’lerini akıllı sözleşmeler veya diğer uygulamalarla bağlamak için tasarlanan bir veri tahmin platformudur.

Oraichain’in sunduğu özellikler arasında yapay zeka, AI marketplace, AI ekosistemi, staking ve Orai DAO gibi önemli hizmetler bulunmaktadır.

Chainge Finance

Chainge Finance, piyasadaki yeni nesil bir DeFi uygulamasıdır. Chainge, 24+ EVM ve EVM olmayan uyumlu zincirleri entegre eden bir çapraz zincir cüzdanı gibi çeşitli kripto yönetim araçları sağlar, böylece kullanıcılar ağlar arasında kripto varlıklarını sorunsuz bir şekilde takas edebilir.

Nakamoto Games

Nakamoto Games, çok sayıda kripto oyunu sunan bir play to earn oyun platformudur.
Hem oyuncuların hem de oyun geliştiricilerin ilgisini çekmeyi hedefliyor. Geliştiriciler ayrıca platformda kendi oyun kreasyonlarını başlatmak ve bunlardan para kazanmak için araçlara sahip olacaklar. Sadece tek bir oyun değil, oynayarak kazanılan oyunlar için bütün bir ekosistem inşa etmeyi hedefliyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

CheersLand Farming Havuzlarına Nasıl Stake Yapılır?

Vitalik Buterin’in Son Yatırımı Nocturne Nedir?