içinde ,

Üstad Splinter ile Huobi Temel Analiz Sohbet Saati

Topluluğumuzun tecrübeli temel analisti Üstad Splinter, 3 Kasım Perşembe 14:00-15:00 saatleri arasında KoinSaati Telegram grubunda piyasa analizlerini bizlerle paylaştı. Bu yazıda temel analiz konusunda bilgi edinmek isteyen, etkinliği kaçıran ya da önemli noktaları tekrar okumak isteyen okuyucularımız için etkinlikte konuşulanları sizlerle paylaşacağız.

Piyasa Analizi

Önümüzdeki süreçte Bitcoin Taproot güncellemesi, piyasaya yeni bir yükseliş trendi sağlayabilir. NFT trendi sonrası metaverse trendi hala sürüyor. Özellikle bu alanda Bloktopia öne çıktı ve metaverse projeleri ciddi yükseliş yaşadılar.

Polkadot’un Auction’ları yaklaştıkça Web3 vakfı ve Web3 önemi ortaya çıkıyor. Web3 token’ları ciddi ilgi görmeye başladı. Yeni nesil blockchainler ve web3ler kriptonun geleceğidir. Old school token’lerden verimli bir performans beklemek biraz hayal kurmak gibi olabilir.

Casper Network

Casper Network, Web3 altyapısında ve çok büyük ekosistemin parçası bir token. Coinlist IDO’su yaptığı için token kilit baskıları evet problem; ancak ekipler, böyle yoğun kilit baskıları öncesinde staking kilitlemeyi özendirmek için bazı çalışmalar yapıyorlar. Son 6 aydır çıkan her tokenin kilit baskısı var zaten; ancak bence Casper Network, bu baskıyı kırabilecek sağlamlıkta bir proje.

Casper Network, Ethereum

EPIK Prime

Huobi gemi olan Epik, metaverse NFT alanında en beğendiğim projelerdendi. Ben paylaştıktan 15 gün sonra 6x yaparak beni haklı çıkardı.

BoringDAO

Bir diğer Huobi gemi BoringDAO ise ölçeklemeyi çok verimli kullanan bir  multichain DeFi. Bu tokeni çok başarılı buluyorum, çok iyi yerlere gelebilir.

Hathor Network

Hathor ekibi iş odaklı bir ekip, nano kontrat güncellemelerinin biraz ertelenmesi, token holder’ı sabırsız balinaları kaçırdı. Ancak ekip NFT desteği getirdi ve 2022 başı halving yarılanması var. Aynı zamanda global payment ödeme sistemi entegrasyonu ile uğraşıyorlar. Halving ile madenci baskısı kırılacağından dolayı token’ın performansı 2022 de daha parlak olabilir.

EQIFI

Çok merak edilen Eqifi’ye gelirsek, Eqifi Dubai’de ofis açtı ve blockchain fuarlarının gediklisi. Bugün de bir borsa açıkladı, irili ufaklı tüm borsa ve cüzdanlara entegre olmak isteyen CeFi DeFi köprüsü proje için orta uzun vade hedef koymak daha mantıklı gözükmekte.

Eqifi

Ek Bilgiler

NFTB’nin multichain’e geçmesi, BOSON’un Kasım’daki mainneti, MTV’nin akıllı sözleşme desteği ve kilitlenen token sayısının artması. Bir metaverse araba yarışı olan REVV’ in ciddi güncelleştirmeler yapması ve undervalued bir metaverse olması. NAKA’da mainnet yakın, partneri ROSN de bunun etkisiyle güzel fiyatlanabilir. XPR’nin yine önemli güncelleştirmeleri, takip edeceğimiz önemli gelişme konularıdır.

Bunun dışında önümüzdeki hype ne olabilir derseniz, bence 2022 ortalarında DeFi boğası öngörebilirim. Bir süre daha metaverse rüzgarı da devam edecek gibi.

Biz de bu süreçte kaliteli NFT Gaming’leri sizlere tanıtacağız. 👇

NFT Gaming Telegram Kanalı

NFT Gaming Twitter Sayfası

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Ezgi Çoban tarafından yazıldı.

Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri aynı zamanda Uluslararası Ticaret ve Finansman Çift Anadal Programı öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

Temel Analiz

Vietnam, Kriptopara Benimsenmesinde Lider

NFT metaverse

KuCoin ve Bloktopia İşbirliği: Meta Office