in , , ,

Ünlü Teknik Analist Açıkladı: Ripple (XRP) Patlama Yapabilir

Ünlü Teknik analist Peter Brandt attığı tweet’te Ripple (XRP) için olumlu sinyaller olduğunu söyledi. Peter Brandt 2018 yılındaki BTC çöküşünü tahmin ederek ünlenmişti. O günden beri 100.000’den fazla takipçi tarafından takip ediliyor.

Peter Brands yükselişin gerçekleşmesi için ters baş omuz modelinin tamamlanması gerektiğini söyledi. 431.000 takipçisine seslenen Peter Brandt attığı tweet’te şunları söyledi:

“OTC menkul kıymet ticaretiyle uğraşmıyorum. Bu tür menkul kıymetlerle ticaret yapsaydım, XRP ilgimi çekerdi. XRP, Ripple Labs tarafından verilen bir güvenliktir.”

Tweet’te paylaştığı ters omuz baş modeli ise şu şekilde:

XRP

Ünlü teknik analistin XRP’den vazgeçtiği biliniyor. Ocak ayında düzenlenen bir oturumda konuşan tecrübeli teknik analist XRP için halen uzun vadeli bir yatırım olmadığını sözlerine eklemişti. Yaptığı açıklama ise şu şekildeydi:

“Çoğunuz Ripple (XRP) hayranı ve ben bunu biliyorum. Ancak ben bu konuda sizin gibi heyecan yapmıyorum. Geçmişte bunun hakkında sizinle çokça kez konuştum. BTC eski paradır. Gelecekte ise hepsinin büyük babası BTC olmaya devam edecek. XRP çok iyi patlama yapabilir ancak aynı zamanda bir kırılma ile de karşılaşacağız. Dolayısıyla bundan sonra da BTC odak noktam olmaya devam edecek. BTC’yi diğer her şey için bir turnosol testi olarak görüyorum.”

Bitcoin’de Son Durum

Son olarak Bitcoin’e gelince bugün gelecek için pozitif görünüm olduğunu yineliyor. Bugün ise BTC’de 45.000 doların altını gördük. Yazıyı yazdığım saatlerde 43.483 dolar seviyesinde görünen BTC için önümüzdeki günlerde düşüşün devam edip etmeyeceği merak konusu.

BTC

Genel açıklama: Burada ele alınanlar “Yatırım Tavsiyesi Değildir”. Herhangi bir şeye yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın.

**Kripto paralar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Kriptopara, Bitcoin

28 Şubat 2021 Tarihli XRP, TRX Ve SNX Fiyat Analizi

Nano Teknoloji Nereye Gidiyor?