in ,

Ünlü Kripto Analistinden Cardano Analizi: “%800 Artış Gelebilir”

Piyasa hakkındaki teknik analizleriyle tanınan, ünlü kripto analisti Michaél van de Poppe Cardano hakkında açıklamalarda bulundu. Altındaki iki önemli desteği tuttuğu halde büyük bir ralli beklediğini takipçilerine duyurdu.

Öte yandan Poppe, Cardano için, Haziran ayının sonundan bu yana Bitcoin’e kıyasla düşüş eğiliminde olduğunu açıkladı. Analist destek seviyeleri hakkında da sayı verdi. Açıklamasına göre, ilk destek seviyesi 1.33 USD iken ikinci destek seviyesi   1.16 olarak görünüyor dedi.

Van de Poppe, Cardano’nun 1.45 USD olan 3,500 Satoshi hedefini aşması gerektiğini düşünüyor. Bu hedef tutturulduğu takdirde hedefin çok daha yukarıları olabileceğini sözlerine ekledi. Poppe’a göre bu yükseliş %800’e kadar ulaşabilir.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Kriptopara

1 Ağustos 2021 Kriptopara Piyasası Genel Görünümü

Ethereum

Ethereum Balinalarından Dikkat Çeken Hareketler: Piyasa Nasıl Etkilenir?