in ,

Ünlü Analist Şimdi Yatırım Fırsatı Olarak Gördüğü 5 Altcoin Paylaştı

Yotube’da yaptığı altcoin paylaşımlarıyla bir hayli popüler olan ünlü analist Dejan Mac haziran ayında yatırım yapılabilecek 5 altcoini yeni paylaştığı bir video ile açıkladı. Gelin bu videonun altmetnini inceleyelim ve bu 5 altcoin neymiş beraber bakalım.

Paylaştığı videosu şu anda alım için dip olarak gördüğü potansiyeli yüksek altcoinleri anlatacağını söylerek başlıyor. Bildiğiniz üzere kriptopara piyasasının DNA’sına ters olarak daha sakin bir hafta geçiriyoruz. Bu sakin haftaya da dikkatleri çeken ünlü youtuber genel olarak piyasadaki yeşil görünümden bahsediyor. Videoyu hazırladığı anda en çok yükseliş kaydeden altcoin olan Cartesi için kısa bir göz atarak başlıyor ve ardından Top20’de bulunan coinlerin yükselişlerini sıralıyor.

İşte O 5 Altcoin

Bahsettiği 5 altcoinden ilki olarak Internet Computer (ICP) altcoinini veren ünlü youtuber bu altcoin için düşük markete sahip olduğunu ve iyi bir potansiyeli olduğunu sözlerine ekledi. Geçtiğimiz hafta ve aylarda ciddi düşüş yakaladığına dikkat çekerken 1 yıllık grafikte ise %316 yükseliş kaydettiğini bildirdi. Dolayısıyla şu anki fiyatı ve tepeden düşüşü dikkate alındığında bir alım fırsatı olduğunu bildirdi.

İkinci altcoini ise Chainlink (LINK) olarak paylaşıyor. Geçtiğimiz hafta ve aya göre yüksek düşüşler yaşadığına dikkkat çeken Dejan Mac yıllık grafikte ise yükselişinin halen kuvvetli olduğunu sözlerine ekliyor. Şimdi ise tepeden ciddi bir düşüş yaşadığına dikkatleri çekti.

Üçüncü altcoin olarak Solana’yı (SOL) gösteren analist, Solana’daki potansiyele dikkatleri çekti. Zaten favori altcoinlerinden birisi olduğunu sözlerine eklerken, fiyatından ve güçlü duruşundan bahsetti.

Bir diğer altcoin ise Litecoin (LTC). 413 USD’den buralara düştüğünü ve iyi bir alım noktası olduğunu sözlerine ekledi. Şu an onun için de aynı Solana’da olduğu bir bir düşüş trendi olduğunu açıkladı.

Theta

 

Son olarak ise Theta (THETA) bu 5 altcoin listesine ekledi. Bir yıllık grafikteki çok kuvvetli yükselişine dikkat çekerken şu an Bitcoin’i takip ettiğini söyledi.

 

Kripto paralar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Cartesi

Linux ile Blockchain’i Birleştiren Köprü: Cartesi

Windows 11

Ücretsiz Windows 11 Güncellemesi İçin 2022’ye Kadar Beklemelisiniz