in ,

Uniswap, BNB Chain ile Entegre Oldu

Merkeziyetsiz borsa Uniswap, Çarşamba günü yaptığı açıklamada dünyanın en aktif blok zincirlerinden biri olan BNB Chain ile entegre olduklarını duyurdu. 

Yapılan yönetişim oylamasının sonucunda %66’lık bir destek alan protokol, artık BNB Chain üzerinde yer alıyor. 

Yönetişim oylaması, Şubat ayında BNB Chain üzerinde konuşlandırmaya karar vermek için başlatılmıştı. 55 milyondan fazla UNI sahibi, Uniswap v3’ü BNB Chain üzerinde başlatmak için 0x Plasma Labs tarafından başarıyla geçen bir yönetişim oylaması gerçekleştirdi. Sunulan teklif tarafların %66’sının onayıyla kabul edildi. 

Bu entegrasyon ile birlikte Uniswap kullanıcıları, ağ genelinde token ticareti yapmak için BNB Chain’in Ethereum’a kıyasla düşük işlem ücretlerinden yararlanabilecek.

Entegrasyon, Uniswap’in erişimi genişletme ve potansiyel olarak DeFi’nin daha fazla büyümesini ve benimsenmesini sağlamak amacıyla gündeme getirilmişti. 

Uniswap, BNB Chain’e geçişle birlikte Web3 alanında tüm kullanıcılara hizmet verme yeteneğine sahip olacak. Entegrasyon ayrıca, Uniswap’in BNB Chain’in DeFi geliştirici topluluğu ile bir likidite havuzundan faydalanmasına, bireysel ve kurumsal yatırımcılar arasında farkındalığı ve benimsemeyi artırmasına olanak sağlıyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Arbitrum (ARB) Airdrop Duyurdu!

Binance Launchpad, Yeni Projesini Duyurdu!