in ,

$UFC Fan Token Chiliz Borsasında Listeleniyor: $UFC Nedir?

UFC

30 Haziran 2021 tarihinde ön satışa çıkarılan ve dövüş sporları alanında oldukça ilgiyle karşılanan UFC fan token 23 Eylül 2021 (bugün) Chiliz borsasında listeleniyor. Listeleme TSİ 18.00’de gerçekleşirken, kullanıcılar listeleme saatinden itibaren UFC/CHZ paritesinden alım satım yapabilecektir. 

$UFC Nedir?

Açılımı Ultimate Fighting Championship olan UFC dövüş sanatları organizasyonu olarak biliniyor. Niş bir takipçi kitlesi bulunan UFC socios ile yaptığı ortaklık sonucunda bir utility fan tokeni çıkarmaya verdi. Bu fan token ile kullanıcılar organizasyonlardaki dövüşler hakkında oy kullanma hakkına sahip olabiliyorlar.

Örneğin ön satışın ertesinde UFC® hayranlarından, Dustin Poirier ve Connor McGregor’un destansı üçlemelerinin üçüncü maçında karşı karşıya gelecekleri UFC 264 sırasında Megan Olivi’nin Gözden Geçirme Raporu’nda hangi ana kart savaşçısının yer alacağını seçmeleri istendi. Hayranlar, bu özellik için Sean O’Malley, Greg Hardy ve Stephen Thompson arasında seçim yapabildi.

Bunun dışında $UFC Taraftar Token sahipleri, 8 Temmuz’da gerçekleşen UFC 264 basın toplantısında hem Poirier hem de McGregor’a sorulacak sorulardan birini seçebilme hakkına sahip oldular.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

bitcoin.org

Bitcoin.org Dolandırıcılar Tarafından Hacklendi

Bitcoin Madenciliği Büyük Miktarda e-Atık Üretiyor