in ,

Twitter’ın Son Hamlesi Başarılı Olacak mı?

Her zaman kripto endüstrisiyle dirsek temasını sürdüren sosyal medya platformu Twitter’ın bu hamlesi herkesi şaşırttı. Twitter’ın kendi kripto para cüzdanını geliştirmek için çalışmalara başladığı iddia ediliyor.

Twitter’ın kendi kripto cüzdanını piyasaya süreceği iddiası ünlü Yazılım Mühendisi Jane Manchun Wong tarafından geldi. Aktarılan bilgilere göre hala geliştirme aşamasında olan proje, kripto para ticaretini mümkün kılacak. Manchun Wong’un paylaşımına göre Twitter ekibi “kripto para yatırma ve çekme” özelliğini destekleyen bir “cüzdan prototipi” üzerinde çalışmalarını sürdürüyor.

Sosyal medyada gündem olan bu konuya ilişkin Twitter cephesinden hala bir açıklama gelmedi. Ancak bu alana ilgili takipçiler için Twitter’ın böyle bir girişiminin olması şaşırtıcı olmayacaktır. Hatırlanacağı üzere Twitter, geçtiğimiz yıl boyunca platformu üzerinde kripto paralarla ilgili çeşitli özellikleri desteklemişti. 2021’de Web3 dApp’lerini entegre etmeye başlayan sosyal medya devinin son hamlesi kullanıcıların NFT’leri profil resmi olarak eklemesine izin vermeye başlamasıydı.

Konunun doğruluğuna ilişkin Twitter ekibinden hala bir açıklama gelmezken çoğu takipçi ve kripto yatırımcısı yeni çıkacak cüzdan uygulamasını heyecanla bekliyor. Bu noktadan itibaren projenin nasıl ilerleyeceği herkes tarafından merak ediliyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Ekim Ayı CEEK Son Gelişmeler

funding round

Ekim Ayının Funding Round Etkinlikleri