Turuncu Ledger Avantajlı Satış Dönemi Başladı

Dijital varlık güvenliği ve kullanımı alanında dünya lideri olan Ledger, Nano cihazlarına kampanya düzenledi. Nano S Plus’ın turuncu renk seçeneğinde %30 indirim oldu. 

Ledger, sektördeki en popüler ve en eski donanım kripto cüzdan firmalarından biridir. Ledger, bugüne kadar Nano S, Nano X ve son olarak Nano S Plus olmak üzere toplam üç donanım kripto cüzdan modelini piyasaya sürdü.

Ledger Nano S Plus Nedir?

Nano S Plus, Ledger’ın cepte taşınabilen donanım kripto cüzdanları serisi olan Nano serisinin üçüncü sürümüdür. Ledger Nano S Plus, Nano S’in tüm özelliklerine sahip olmakla beraber buna ek olarak NFT depolama ve yönetme desteği de dahil olmak üzere birkaç yükseltmeye sahiptir. Ayrıca Nano S Plus, çeşitli DeFi (merkeziyetsiz finans) uygulamaları ve hizmetleriyle etkileşim desteğine sahiptir. Cüzdan, kripto, NFT’ler ve diğer merkeziyetsiz hizmetleri tek bir yerden yönetmek isteyen kişiler için uygun bir seçenektir.

Ledger Nano S Plus’ın Yeni Özellikleri

Nano S Plus’ın başlıca yeni özelliklerden bazıları şunlardır:

  • Daha büyük ekran: Nano X ile aynı ekran boyutuna sahip, ancak cihazın genel görünümü Nano X’ten daha küçüktür.
  • Genişletilmiş kripto varlık desteği: Nano S Plus, yalnızca kripto para birimlerini değil aynı zamanda NFT’leri de saklamanıza izin verir. Ayrıca DeFi uygulaması entegrasyonuna sahip ilk Ledger cihazıdır.
  • Endüstri lideri güvenlik: Nano S Plus, CC EAL5+ sertifikasıyla endüstri lideri güvenliğini kullanır.
  • Kolay kurulum: USB tak ve çalıştır özelliği, kullanıcıların cihazı dakikalar içinde kullanmaya başlamasını sağlayabilir.

17 Ekim saat 15:00’te Turuncu Nano S Plus’ta %30 indirim başlıyor. Üstelik satın alan kullanıcılar http://brink.dev/’e de 5$ değerinde bağış yapmış oluyor. Ekim ayının sonuna kadar sürecek kampanyanın detaylarına websitesinden ulaşabilirsiniz.

Lokal partneri olduğumuz Ledger’daki ürünlere bakmak ve indirimli fiyatlardan yararlanmak için buraya tıklayabilirsiniz!

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

STEPN (GMT) Apple Music’i Oyun Uygulamasına Entegre Etti

Real World Assets Sektörünün TVL Oranı 2.5 Milyar Dolar!